https://pixabay.com/illustrations/universe-sky-stars-space-cosmos-2742113/

Astroloog Louis Acker on juba 2015.aastal kirjutanud nii:

Kui Pluuto läheb Veevalajasse ja Neptuun Jäära 2024-2025, ei eksisteeri tänased korrumpeerunud poliitilised ja majanduslikud struktuurid enam ning uutmoodi tsivilisatsioon võib alata.

(Aastate 2023-2024 jooksul liigub Puuto edasi ja tagasi Kaljukitse ja Veevalaja vahel. Pluuto jääb Kaljukitsesse kuni 22. jaanuarini 2024, mil Pluuto siseneb Veevalajasse. Pluuto muutub retrogaadseks 2. mail 2024. Pluuto taandub tagasi Kaljukitsesse 2. septembril 2024. Pluuto siseneb uuesti Veevalajasse 20. novembril 2024)

Pluuto Kaljukitses viitab praegu maailma kontrollivate valitsuste ning väljakujunenud majanduslike ja poliitiliste jõustruktuuride surmale ja põhjalikule muutusele.

Need saatuslikult korrumpeerunud institutsioonid mädanevad seestpoolt väljapoole.

Nad on kaotamas oma haaret, kuigi pealiskaudselt võib tunduda, et nad on oma kõikehõlmava jälgimise, jälitusmeeskondade ja militariseeritud politseiga rõhuvamad kui kunagi varem.

Korrumpeerunud institutsioon kaotab intellektuaalselt ja vaimselt, kuna eksponentsiaalselt kasvav hulk inimesi näeb läbi ametliku fassaadi ja mõistab tegelikku elitaarset tegevuskava.

Finantsmuutused ja dramaatilised sündmused häirivad riiklikke ja ülemaailmseid majandus-, valitsus- ja tööstusinfrastruktuure. On lihtsalt liiga palju viise, kuidas teha praegused majanduslikud, poliitilised ja tööstuslikud süsteemid mittepüsivateks isegi lühikesel perioodil.

Selleks ajaks, kui Pluuto siseneb Veevalajasse ja Neptuun siseneb Jäärasse 2024. ja 2025. aastal, ei eksisteeri enam neid süsteeme sellisel kujul, nagu me neid täna tunneme, ja uut tüüpi tsivilisatsioon võib hakata tugevnema mis tahes inimseisundis, mis on Maal kuni selle ajani säilinud.

Suur osa sellest leidlikust loovusest tuleb vaikselt läbi viia maa-aluse liikumisena paljudes kohtades korraga, üle kogu planeedi.

Algstaadiumis on oht selliste rohujuuretasandi liikumiste varjatud ja/või avalikuks allasurumiseks, kuni 2024. ja 2025. aastani, mil Pluuto siseneb Veevalajasse ja Neptuun siseneb Jäära.

Kuni selle ajani püüab hääbuv väljakujunenud võimustruktuur igal võimalikul viisil maha suruda sõltumatut iseseisvat alternatiivset kultuuri, mis võib ohustada tsentraliseeritud türanlikku kontrolli.

Kuna vana väljakujunenud võimustruktuur kaotab oma haarde, hakkavad võimust võtma valgustunumad ühiskonna korraldamise viisid.

Kõige olulisemad läbimurded on läbimurded inimteadvuses ja nn paranormaalsete psüühiliste võimete areng.”

***

Alates 2026.-ndast aastast on oodata paremate aegade saabumist.

Tõlkinud Ingrid Soosaar.

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar