Sissejuhatust punase kuiva veini kasutamise kohta saab lugeda siit: https://manaratas.ee/punane-kuiv-vein-rahvaravis-ehk-veiniteraapia/

https://pixabay.com/photos/red-wine-came-wood-cup-grapes-4813262/

Siinkohal on teemaks rohkem levinud seedetrakti probleemid.

Soolestiku töö parandamine on väga oluline.

Kõhulahtisus võib tekkida nii viiruse tagajärjel, toidumürgituse tõttu kui ka juba haigusliku seisundi tõttu – näiteks soolepõletiku tõttu või ka hoopis mõne ravimi kasutamise kõrvaltoime pärast. Üsna sagedaseks kõhulahtisuse põhjuseks on ärritatud soole sündroom. Haavandilise koliidi ja Crohni tõve korral tekib kõhulahtisus soolte põletiku tõttu.

Koliidiks nimetatakse jämesoole limaskesta ärritust, põletikku ja kahjustust, mis võib väljenduda nii kõhukinnisuse kui ka kõhulahtisusena (need võivad ka vahelduda).

Mao seinte limaskesta põletik ehk gastriit võib tekkida närvihäirete ja kehva toitumise taustal. Suurt rolli võivad mängida bakterid. Need võivad põhjustada maohaavandeid. Gastriit võib muutuda krooniliseks.

Maohaavandiks nimetatakse defekti või haavandit mao limaskestal. Peptiline haavand tekib limaskesta kaitsevõime vähenemise ja limaskesta kahjustavate faktorite koostoimel. Peptiline haavand võib osutuda eluohtlikuks.

Rahvaravi retseptid punase veiniga on abiks siingi.

**

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar