time.com/4905319/total-solar-eclipse-astrology/

Eelmise aasta lõpus ja selle aasta algul toimusid järgmised nähtused: varjutused ja planeetide paraad.

Astroloog B. Sturite ennustas juba siis ette sellist erilist ja keerulist perioodi maailmas nagu on praeguseks kujunenud. Alates novembrist.

Just novembris see alguse saigi.

Apokalüptiline” periood on selline periood, kus toimivad erilised energiad, nö surmaenergiad.

See algas 2019. aasta lõpus ning selle mõju ulatub uude aastassegi, aastasse 2020.

Kuid sellisel ajal on alati oma positiivsed tulemused, tulevikku silmas pidades.

Vana maailm saab lahti raputatud.

Kes veel pole lugenud, mida see kaasa toob ehk mis milleks, sellest saab täpsemalt lugeda siit:

https://manaratas.ee/paikese-kuu-varjutus-joulu-ja-aastavahetuse-aja-apokaluptilised-energiad-prognoos/

*

Nüüd, selle keskel, paljude jaoks aga keset paanikat, tahab kindlasti igaüks teada, et kaua see kõik veel kestab..

Sellest, ja veel muustki asjaga seonduvast, lähemalt allpool…

*

PAANIKAST…

Jah, maailma on haaranud paanika koroona viiruse pärast.

Paanika on selline asi, mille üle oleks aeg-ajalt tark skeptiliselt mõelda, eriti siis, kui on kogemusi, mis selleks alust annavad. Näiteks mida arvata, kui kunagi Tai linnugripi ajal pakuti Tais lennukil söögiks kanaliha, kui samal ajal oli see terves maailmas keelatud. Aga Tai lennuki stjuuardess teeb suured silmad ja ütleb, et ei tea midagi…

Niiet on tark mitte uskuda kõike seda, mida uudistes räägitakse. Eriti kui see puudutab haigusi, viirusi jms.

Ning teades sedagi, et selline surmadega seotud periood oligi tulemas, siis oli ette teada, et just eriti detsembri lõpus ja jaanuaris tuleb aeg, mis toob kaasa suuri kahjusid ja probleeme.

*

KUI KAUA…

Astroloog Baiba Sturite sõnul:

Kui midagi globaalset algab varjutustega seoses, siis kestab see umbes järgmise varjutuseni. 2020. aasta suvel, kui lahkub praegune probleem ja tulevad uued.

See tähendab täpsemalt seda, et sinnamaani ulatuvad tagajärjed, et selleks ajaks lõplikult kaduda. See puudutab mitte tavainimesi, vaid pigem ärisid, suurfirmasid. Aeg, millal need hakkavad toibuma oma majanduslikest kahjudest. Praegusest hetkest arvestades siis veel umbes 4 kuud.

Üldiselt hakkavad probleemid juba praegu vaikselt vähenema.

Tavainimeste jaoks algab parem aeg juba palju varem.

Arvatavalt aprilli algusepoole 2020 hakkab olukord rahunema, elu hakkab tavarööbastesse tagasi minema. Sest muutub astroloogiline situatsioon.”

Siiski üksikuid juhtumeid võib esineda veel hiljemgi. Kui inimesed probleemi ja hirmu iseendas edasi kannavad (aasta lõpupoole võib tulla teine laine, aga see vaibub aasta lõpuks)

*

MIDA ON NÄIDANUD SEE OLUKORD…

Näitas seda, et inimesed ei ole üldse valmis eluks.

See, mis toimus, on harilik elusituatsioon, mille puhul kärbsest on elevant tehtud. Selleks on inimestel aju, et hakata mõtlema. Aga mitte nii, et mõtlematult üldisele paanikale alluda. Maailmas sureb samal ajal palju rohkem inimesi kui koroona tõttu, iga 7 sekundi järel. Näiteks vähi, AIDS-i või gripi tõttu. Iga päev tuhandeid. Maailmaga võrreldes on koroonaviirus tilk merre.

Meediat iseloomustab doominoefekt. Niipea, kui keegi midagi ütleb, siis nii see lumepallina veerema hakkab, üle kogu Maakera, ning algab paanika. Need, kes esimesena info välja ütlesid, sageli ise ei mõistagi, mida nende tegu kaasa tõi. Et väga suuri kahjusid.

*

NUMEROLOOGILISELT…

Aastanumber 2020 sisaldab kahte nulli. See tähendab suuri kaotusi. Aga antud juhul pigem psühholoogilisi ja finantsilisi.

Kuid teades ennustusi, ei ole see ka midagi väga üllatavat. Võib olla rahulik. See aasta on lihtsalt teistmoodi. Energeetliselt.

Kaotused ei ole otseselt inimeste kaotused. Isegi kui koroonaviiruse tõttu sureb palju inimesi. See ei ole suur kaotus võrreldes sellega, kui palju sureb inimesi muudel põhjustel. Aga sellest ei räägi mitte keegi.

Situatsioon näitab meile seda, et inimesed ei ole surmaks valmis.

Nad ei ole valmis vapustusteks.

Nad ei ole valmis muutma oma igapäevaelu.

*

Hirm, mis on üles tõusnud, on täiesti vastavuses tagajärgedega. Inimesed on ise selle tulemuse tekitanud, kasvatades väikese hirmu suureks, sest ei oska kontrollida oma hirmu.

Aastanumbris 2020 on 2+2 kokku 4. See number tähistab illusiooni.

Illusioon on tekkinud mitte millestki. Ning see illusioon levib nagu oleks ta midagi suurt. St mitte millestki luuakse probleemid ja muidugi tagajärjed. Siis toovad tagajärjed kaasa suuri finantskahjusid. Aga tulemuseks on see, et läheb natuke aega mööda ja kõik unustavad… nagu muudki varasemad probleemid. Ning see kaob olematusse.

See tähendab, et tavalise inimese elu jätkub sõltumata sellest. Peabki jätkuma.

*

SOOTSIUMI HAIGUS…

Aga kui inimesed hakkavad massiliselt paanitsema, siis toimub see, mis toimub. Inimesed kardavad kodunt välja minna.

Inimesed massiliselt ei mõista tavalisi asju. Isegi kui jääme viirusesse, siis seda võib nimetada sootsiumi haiguseks. Haigused on kõige madalama tasemega, arengult, on kõige põhjas. Eriti massilised haigused ja suguhaigused.

Sellistesse haigustess nakatuvad üldiselt inimesed, kes ei arene üldse, vaimselt. Nad ei tunne oma keha ega energeetika lihtsaid printsiipe. Seetõttu valdab neid hirm oma elu pärast. Neile tundub, et nemadki haigestuvad sellesse viirusesse. Nad hakkavad oma elu selle järgi ümber korraldama, võttes kasutusele teatud meetmeid. Nad kardavad, et peavad olema 2 nädalat karantiinis. See on nende jaoks justkui maailmalõpp.

See globaalne situatsioon näitab, et inimesed ei ole üldse valmis eralduma, st üksi olema.

Kõik on toimunud rohkem seepärast, et inimesed rohkem oma elu ja tervise üle järgi mõtleks. Selle üle, kuidas nad elavad ja kui tugevalt sootsium neid mõjutab. Ning hirmude üle, mis neil elus on. Nad ei ole surmaks valmis. Tavapäeval nad ei mõtle sellele, et võivad kunagi surra, mingil põhjusel, ksavõi kodus kukkudes. Surm on tegelikult kogu aeg lähedal.

Seda on vaja kogu aeg meeles pidada. Mitte ainult siis, kui midagi massiliselt toimub. Ja siis, kui midagi massiliselt toimub, ei saa olema hirmu.

Te ei sure. Surra ei olegi siin Maal nii lihtne. Teinekord võib surm olla hoopis auhinnaks… et saab minna.

Praegust aastat ei saa nimetada massiliseks surmaks. See on pigem treening, enne midagi suuremat. Aga ei sel ega järgmisel aastal seda suuremat ei tule. Võib mitte karta.

NB! Ette teadmiseks… kui see maailm ükskord lõpeb, kunagi kauges tulevikus, siis sel ajal ei ole ei internetti, elekrit, sootsiumi, massilisi sidevõrkusid, lennukeid jms. Need kaovad kõigepealt. Tuleb olla ise endaga. Elu jätkub. Kui kaua teie niimoodi vastu peaksite?

Kas selles valguses pole inimelik, kui inimesed tõstavad paanikat viiruse pärast? Selle pärast, et võivad lihtsalt surra.

On vaja mõelda palju globaalsemate asjade üle. Selle üle, kui palju inimene kaotab energiat näites sotsiaalvõrkudes või raisates seda sinna, kuhu pole üldse vaja. Tasub mõelda selle üle, miks te üldse elate.

Sotsiaalsed haigused puudutavad tavaliselt ühiskonna madalamaid kihte. Vaatamata sellele, et osad poliitikud või muud tähtsad isikud on viirusesse nakatunud. See räägib vaid sellest, et nende arengutase on selline nagu on.

See viirus puudutab neid, kes on vastuvõtlikud füüsilisele mõjutusele.

Mida arenenum, mida vaimsem on inimene, seda kõrgem on tema vibratsioonitase, tema kõrgemad energiakeskused, samuti närvisüsteem. Seda enam võivad tal olla probleemid südame, kurgu, närvide, peavaludega. Kõigega, mis asub südames kõrgemal. Aga madalama tasemega haigused teda ei puuduta. Lihtsalt see inimene ei ole samal tasemel.

Teisiti öeldes, see inimene on haigusest üle. Ja ta ei karda haigust, pisikuid, räpasust jne. Ega nakatu. Haigestuvad need, kellel viirus peas „istub”, kes seda kardavad.

*

KARMAST…

Aga on rahvusi ja inimesi, kellel näiteks on täiesti ükskõik, keda söövad. Olgu need siis putukad, roomajad, koerad, nahkhiired… Nt Hiina. See näitab, kes nad tegelikult on, mis on nende tase ja miks nad haigestuvad, massiliselt. Nakatudes eelkõige nende loomade haigustesse, keda nad söövad. PS! Need loomad ei ole selle jaoks planeedil, et neid söödaks. Inimesed on läinud üle lubatu piiri nende loomade söömisega seoses, rikkunud reegleid. Aga vastutama peab.

Kuid kuna me elame samal planeedil, siis ühtede inimeste eksimused jätavad jälje teistelegi.

Seetõttu tulebki mõelda elu üle, mida muuta ja et kuidas teha nii, et maailm tevikuna saaks parem.

Itaalias elatakse aga meelelahutuse, söögi ja šoppamise lainel. Lisaks sotsiaalsed sidemed, pere, seltskond, seks. Massikultuur. Vaimsete huvidega inimesi on väga vähe. Paljud isegi ei tea, mis asi on astroloogia. Psühholoogia on vähearenenud. Veinijoomine, selle asemel, et mõelda oma sisemaailma peale. Elatakse aktiivset sotsiaalset elu. Enesearendus ei huvita. See puudutab eelkõige neid inimesi, kelle juured on Itaalia põlises rahvuses.

Ning kui koroonaviirus Itaaliasse ilmus, selgus, et raha ja turiste ning seltskonda on väheks jäänud… Itaallaste küsimus – miks? Nad pole kunagi mõelnud, et tormavad ringi ja laristavad oma elu. Ja ongi šokk. Istuvad kodus ja kardavad.

*

See, miks koroonaviirus ühel maal rohkem probleeme põhjustab kui teisel ning mõni üldse puutumata jääb, see on seotud riigi karmaga.

*

AASTAST…

Nagu öeldud, arvatavalt aprilli alguseks 2020 hakkab olukord rahunema, elu hakkab tavarööbastesse tagasi minema. Sest muutub astroloogiline situatsioon.

Aga tasub meeles pidada, missugune olukord oli.

Meeles pidada ka seda, mis võib juhtuda igaühega, et mistahes hetkel võidakse kedagi lihtsalt isoleerida. Selleks, et temaga manipuleerida. Et siis mitte paanikasse minna, vaid säilitada rahu. On tark eelnevalt õppida ja harjuda olemaisolatsioonis ja üksi, mõtlustes. Siis ei oleks probleem, kui äkki oled üksinda.

Koroonaviiruse puhang on pigem proovikivi. Ja et näha, millised on hirmud.

*

Sel aastal ei näe inimene reaalsust sellisena nagu see on.

Seetõttu ei ole numeroloogiliselt sel aastal soovitav teha ka midagi suurt, näiteks abielluda või midagi muud, millest jääks jälg paljudeks aastateks.

Kui inimene hiljem, ka peale koroonaviirust, tagasi vaatab, siis tundub talle kõik väga imelik. Kui inimene teeb eelnevalt midagi ebaadektvaatset, mis toovad kaasa psüühilisi häireid ja kaotusi.

Meedia poolt üleskrutitud hirm võib inimest niivõrd mõjutada, et tema keha reageerib ja tekib palavik. Ilma viiruseta.

See kõik on selle aastanumbri illusioon. Olgem tähelepanelikud! Võib juhtuda, et inimene ei näe suurt probleemi või siis vastupidi, arvab väikese suureks.

*

LÕPETUSEKS…

Juhtub, et astroloogiline situatsioon on ammu möödas, aga inimesed kannavad seda endaga mõtetes kaasas.

Probleemi endaga edasikandmine venitab selle aga pikema aja peale.

Raputagem ennast surnud punktist lahti ja olgem valmis ennast muutma.

Istugem omaette ja mõelgem, miks meiega midagi toimub.

Mõelgem sellest, mis on elu mõte ja mis on tegelikult on kõige olulisem.

Ärgem hävitagem ennast. Hirm on see, mis lõhub. Hoidkem meelerahu.

Arendagem oma vaimu ja keha, sisemist ja välist tervist.

*

/Baiba Sturite, veedalik astroloog ja numeroloog/

*

Tõlkinud Ingrid Soosaar.

Allikas:

https://www.youtube.com/watch?v=vgpE5OTCk6E

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar