https://pixabay.com/illustrations/wailpaper-aura-meditation-emotion-2111346/

AURA VÕI KA BIOVÄLI – meie kaitseväljakest, loomulik kaitse peen-materiaalsete mõjutuste eest, seetõttu selle rikkumisel inimene haigestub ja tal tekib terve hulk probleeme, alates tervislikest kuni psühholoogiliste probleemideni välja.

Aura terviklikkuse rikkumine toimub ümbritsevate inimeste või keskkonna agressiivse välise mõju korral. Siis räägitakse tihti kurjast silmast või ebaõnne vöödist. Kuid ka psühholoogiliste probleemidega on see võimalik. Mõlemad mõjutavad tervist, elujõudu ja õnne.

Aurat ei lõhu alati mingid kurjad nõiad, kes sarnanevad kangesti muinasjutu Baba Jagaga või õudusfilmi tegelasega. Iga inimene, kellel on tugev energia, näiteks teie sugulane, naabrimemm või kolleeg töö juures võib seda teha.

Rünnak bioväljale on negatiivselt laetud emotsionaalse energia tugev toime. Ülemus tööl karjus kellegi peale või tüli transpordis jne. Kõik see võib viia biovälja lagunemiseni.

Kõige ohtlikum rünnak on see, kui teie aura saab psüühiliselt ebanormaalse, hullumeelse või mürgise inimese käest tugeva negatiivsuse. Seal ei pruugi olla isegi karjumist ja solvanguid, vaid vaen pilgus ja negatiivse energia väljaviskamine.

Väsimus, üldine halb enesetunne, mõnikord kerged külmavärinad, soovimatus elada, põhjendamatu hirm ja mõnikord paanikahood – kui sul on kogu pakett korraga ja eriti siis, kui seal on arusaamatu hirm, siis tõenäoliselt viitab see purunenud aurale.

Energia kogumine, mida mõned tervendajad pakuvad, kui auras on auk, ei ole kuigi tõhus. Lekkivat ämbrit pole mõtet täita, energia kaob ikka ära.

Seetõttu tuleb kõigepealt augud sulgeda.

Kui sul on hea fantaasia, siis see meetod on sinu jaoks.

Aura taastamine praktikas:

1. Tõuse püsti, kõverda kergelt jalgu, rahusta hingamine. Anna endale käsklus, et nüüd taastad oma biovälja ja tervise. Naerata.

2. Lülita mõtted välja, “hindaja” segab.

3. Siruta lõdvestunud käed ettepoole, külgedele, üles, proovi tunda biovälja kookoni kesta elastset piiri. Suure tõenäosusega tunned seda piiri esimest korda. Kujuta seda ette kui valguse pakendit. Sellel on värtnakujuline vorm, justkui liblikate kookonil.

4. Proovi kookonit keha liigutamata ümber oma telje tiirutada. Kujuta seda lihtsalt ette. Alguses läheb see raskelt ja tundub, et midagi ei toimu. Ära mõtle sellele. Lihtsalt tee seda. Mõtted ja mõistus on selle praktika vaenlased. Ära pööra neile tähelepanu.

Sissehingamine – pool pööret kookoniga, väljahingamine – teine ​​pool pööret.

Pööra 10 pööret vastupäeva ja 10 pööret päripäeva.

5. Kõnni toas ringi, proovi mitte millelegi mõelda. Korda eelmist punkti, kuid kujuta nüüd ette, et kookonil on augud ja kest ise on kleepuv ja viskoosne, nagu mesi – ta kleepub ise enda külge.

Kui ta keha ümber pöörleb, siis augud liiguvad ja need kaetakse selle kleepuva kestaga, sulgedes niimoodi biovälja augud.

Pöörita 10 pööret vastupäeva ja 10 pööret päripäeva. Pärast selle praktika omandamist pole eelmist punkti teha enam vaja.

6. Nüüd pole bioväljas enam auke, kõik on kinni kasvanud ja kokku liimitud. Sul on terve ja vastupidav aura, millel on õige kuju ja mis on võimeline igasuguseid rünnakuid tõrjuma. Säilita see pilt oma teadvuses!

Allikas:

https://499c.ru/sovety-mediuma-kak-usilit-i-ochistit-svoe-biopole-vosstanovlenie-aury/

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar