https://pixabay.com/photos/water-lily-white-flower-nature-443157/

Numeroloogia meelitab inimesi, kes suudavad numbrite abil saatust ära tunda. Muistses Hiinas, Kreekas, Egiptuses ja Jaapanis olid oma numeroloogilised koolkonnad ja süsteemid.

India Veedalik numeroloogia erineb Lääne omast selle poolest, et sellel on arvude ja planeetide vahel tihedam seos (numeroloogia ja astroloogia koos). Igal numbril 1 kuni 9 on oma vibratsioon, mida ei saa vältida. Need vibratsioonid eksisteerivad sõltumata sellest, kas me neid tunneme. Saame ära kasutada nende positiivseid omadusi ja ohjeldada nende negatiivseid, teades, millal need ilmuvad.
Kuid veedalik astroloogia ei hõlma mitte ainult planeetide liikumiste arvutamist ja nende tõlgendamist, vaid ka paljusid teisi ennustustehnikaid, nagu ennete lugemine, unenägude tõlgendamine, numeroloogia jne.

Numeroloogia, neist lihtsaim, ei nõua keerulisi arvutusi, ja seda saab rakendada igal pool ja igal ajal. Usutakse, et inimese sünnikuupäev – päev, kuu ja aasta – mõjutab otseselt tema iseloomu ja tegusid, määrab tema isiksuse omadused ja saatuse pöörded.

**

India numeroloogias vastavad üheksa numbrit astroloogias üheksale planeedile: 1 – Päike 2 – Kuu 3 – Jupiter 4 – Rahu 5 – Merkuur 6 – Veenus 7 – Ketu 8 – Saturn 9 – Marss.

Rahu ja Ketu on Kuu sõlmed. Rahu on tõusev Kuu sõlm, Ketu on laskuv Kuu sõlm. Need on Päikese ja Kuu orbiitide ristumispunktid.

Hindu astroloogias on Kuu märk hinge märk. Lääne traditsioonis aga püütakse mõista Hinge läbi Päikese märgi. Numeroloogial pole peaaegu midagi pistmist Päikese, Kuu või teiste planeetide märkidega, see on numbrite kaudu otseselt seotud inimese isiksusega.

Kuid arvud ise on seotud planeetide mõjuga ja ainult teatud kombinatsioonis mõjutavad inimese käitumist, tema soove, vajadusi ja ambitsioone.

Veedalik numeroloogia usub, et inimesel on kolm peamist numbrit: hing, saatus ja nimi.

Teie hinge number on teie sünnipäev. Arvatakse, et ka inimese elukuju, mis koosneb kahest numbrist, kannab oma mõju.
Näiteks kuupäevad 8, 17 ja 26 moodustavad
numbri 8. Kuid need kaheksad on veidi erinevad. Kui olete sündinud mis tahes kuu 8. kuupäeval, on teie number puhas kaheksa. Kui 17. ja 26., siis sinu kaheksa moodustatakse numbrite liitmisel – 1+7 ja 2+6. Nendel numbritel on ka oma mõju.

Hingenumber on inimese vibratsioonidest tugevaim. Isiklik hingenumber paljastab tee, mille inimene ise valib. See mängib olulist rolli sõpruses, abielus, ambitsioonides ja soovides ning seksuaalpartneri valikus.

Hingenumber on kogemus, mille inimene tõi eelmistest eludest, nii positiivsest kui ka negatiivsest. Sageli on elu esimene pool võitlus hingenumbri negatiivsete ilmingutega, mille inimene tõi eelmistest kehastustest. Kui inimene saab talle pandud ülesannetega hästi hakkama, suudab ta oma elu teisel poolel täielikult demonstreerida kõiki Saatusenumbri positiivseid külgi.

See number jääb kehtima kogu inimese eluea jooksul ja näitab selle tugevust eriti vanuses 35–40 aastat.

40 aasta pärast tuleb mängu teine number, mida nimetatakse saatusenumbriks (ehk eluteenumbriks). Inimene hakkab tundma teatud muutusi oma saatuses. Kuna inimene kogub kogemusi ja areneb elu jooksul, siis peab koos temaga muutuma ka tema iseloom ja saatus. Seetõttu on olemas Saatuse number, mis suunab inimese eesmärgi poole, mille nimel ta on sündinud.

Hingenumber ei kaota aga oma tähtsust.

Sama hingenumber ja saatusenumber näitavad, et inimene ei mõistnud ega täitnud selle numbri karmalisi ülesandeid ning oma elu teisel poolel on tal võimalus olukorda parandada ja hakata neid omadusi ja karmalisi ülesandeid täitma. näitab tema hinge ja saatuse number. On inimesi, kes ei tunne ennast ära ei hingenumbris ega saatusenumbris. See juhtub seetõttu, et suure tõenäosusega pole inimene ennast veel täielikult ära tundnud ning tal on ees palju tööd, et oma andeid ja iseloomu paljastada ning ennast leida. Sel juhul on hinge ja saatuse number vaid võimaluste tõlgendus. See, kas inimene kasutab oma võimalusi ja kas ta tahab end näha sellisena, nagu ta on, sõltub ainult temast endast.

Paaritu hingenumbriga inimesed on rahutud, haritud, armastavad reisida ja püüdlevad pidevalt muutuste poole. Nende jaoks on nende enda elukogemusel suurem kaal kui välistel nõuannetel ja õpetustel. Nad on teiste suhtes halastamatud, kuid kaaluvad oma otsust praeguses olukorras hoolikalt.
Neil on suurepärane enesevalitsemine, iha antiikesemete ja sensuaalsete naudingute järele. Sellised inimesed meeldivad, kuid mitte alati armastatud.

Paarisarvulise hingenumbriga inimestel on plahvatusohtlik iseloom. Neil on ilmne kalduvus juhtimise ja planeerimise poole. Alati valmis astuma üles ja võtma seda, mis neile kuulub.

Igal “hingenumbril” on iseloomulik mõju ja see annab selle omanikule teatud omadused.

Hinge number ei määra inimesest 100%, vaid on ainult osaline näitaja.

*

HINGE NUMBER 7

Need, kes on sündinud 7., 16. või 25. kuupäeval.

Numbri 7 põhivõnked: analüüs, mõistmine, sisekaemus, mõtisklus, tõe otsimine, vaimne mõistmine, rahulikkus, intuitsioon, inspiratsioon, üksindus.

Inimesed, kelle hingenumber on 7, on sügavalt vaimsed ja usklikud. Neil on hea süda, nad on sotsiaalsed, romantilised, sentimentaalsed, neil on üllas hing. Nad on oma eneseväljenduses originaalsed ja elukäsitluselt sõltumatud.

Selle numbri vibratsioon annab inimestele töökuse, analüüsivalmiduse, rikkaliku kujutlusvõime ja arenenud intuitsiooni. Need on sündinud filosoofid, keda huvitavad rohkem mõtte- ja vaimuküsimused kui elu materiaalne pool.

Selle numbri esindajad on enamasti inimesed, kes püüavad teada saada ja tungida kõige tundmatu ja salapärase olemusse. Tavaliselt on neid õnnistatud intuitsiooni ja psüühiliste võimetega, nad armastavad üksindust ja eraldatust.

Nad kaitsevad isiklikku vabadust ega talu ebaõiglust. Need inimesed on iseseisvad ja individualistid, neid on raske mõista, sest nad on vaiksed ja endassetõmbunud. Seetõttu läbivad nad elu sageli üksi, üksindus pole neile kunagi koormaks. Neile meeldib olla vaid väikese ustavate sõprade ringis, kes jagavad nendega oma huve.

Need inimesed on nii originaalsed, uhked ja iseseisvad, et nad ei taha väga teistelt nõu ja abi vastu võtta. Neil on magnetism, samuti läbinägelikkus ja intuitsioon, mis sageli piirnevad selgeltnägemise võimega, nii et miski ei pääse nende tähelepanust. Nad ei usu seda, mida nad ei tea, ja selleks, et millessegi uskuda, peavad nad kõigepealt seda uurima ja mõistma.
Paljud neist on andekad luuletajad, kunstnikud, mõtlejad, oraatorid, kohtunikud, numeroloogid, reformaatorid ja teadlased.

Kõik hingenumbri 7 omanikud nõuavad rohkem tähelepanu kui ülejäänud kaheksa numbri omanikud. “Seitsmed” vajavad ka õiget juhtimist. Õigesti suunatud “seitsmed” võivad jätta ellu märgatava jälje.

Filosoofiline vaade asjadele annab neile ainulaadse individuaalsuse. Nad leiavad vanadele väärtustele ja vanadele tõdedele uue tähenduse ega talu ebaõiglust. Nad mõjutavad kiiresti nende inimeste meeli, kellega nad pikka aega suhtlevad.
Neil on võime inimesi nii palju veenda, et isegi nende vastased on sunnitud nende seisukohaga nõustuma. Seitsmetele ei meeldi rahvahulk ja nad püüavad olla kontaktis loodusega.

Nad on sõbralikud ja saavutavad kergesti populaarsuse – sest nad ei tee vahet rikkal ja vaesel, kuningal ja kerjusel, peremehel ja sulasel. Nad on kõigi vastu võrdselt sõbralikud ja toetavad kõiki. Oma alluvate ja õpilaste suhtes on “seitsmetele” antud suur südamlikkus.

Nad otsivad sõprust hingelt võrdsete vahel.

“Seitsmetel” on mitu nägu. Kuid nende peamine omadus on ebakindlus. Välimuselt on “seitsmesed” kaootilised ja näevad välja nagu anarhistid, kuid sisemiselt on nad hästi organiseeritud inimesed, kellel on püsivuse põhimõtted, mille abil nad säilitavad füüsilist ja vaimset tervist.

Nad teevad oskuslikult plaane. Need on samaaegselt idealistid ja materialistid. Ühest küljest annavad nad kergesti raha ära, elavad utoopiates ja mõtlevad universaalse kosmilise hüve peale; teisalt genereerivad nad oskuslikult ja kasumlikult müüvad oma ideid, unustamata seejuures tähelepanu pöörata rahale. Paljud neist on kokkuhoidlikud. Paljud neist on säästlikud ja leiavad kiiresti kasutust mittevajalikele asjadele, isegi neile, mille teised inimesed ära viskavad.

Seitsmed” usuvad rahumeelsesse kooselusse ja suudavad kohaneda iga keskkonnaga, isegi täiesti võõraga.

Nagu “5”-d, muutuvad nad lastega ise lasteks; Noortega suheldes muutuvad “Seitsmed” nooremaks ja tarkade puhul saab “Seitsmetest” tarkus ja mõistus ise. Nad on huvitatud paljudest teemadest ja annavad kergesti nõu inimestele, kes nende poole abi saamiseks pöörduvad. “Seitsmed” ei järgi mingit kindlat ideoloogiat ega kuulu ühtegi sekti; oma südame sügavuses armastavad nad ainult neid inimesi, kes võtavad vastu nende nõuandeid ja järgivad nende juhiseid.

Seitsmed” on rahutud: neil on probleemidest ülekoormatud mõistus ja üliaktiivne aju. Nad armastavad muutusi ja armastavad reisida. Nad lähevad reisile lootusega midagi uut õppida ja raha teenida. Ja nad teevad seda paremini kui teised numbrid. Nad on julged ja kergesti riskivad.

“Seitsmed” armastavad müstikat ja hoiavad enda ümber müstilist aurat. Nad püüavad kõigilt midagi õppida ja on okultismiteadustest väga huvitatud. Neil on oma viis ideid selgitada; “Seitsmed” ei järgi ühtegi aktsepteeritud religiooni. Nad loovad oma ideoloogia ja oma religiooni, mis on täis kujundeid ja millel on ebamäärane, ebateaduslik alus. Ükskõik, mis vahendid nad enda väljendamiseks valivad, jäävad nad originaalseks; nende lemmik uurimisteema on filosoofia. Need on tõelised eluteadlased, kes tahavad töödoktriine ellu tuua. Kui Seitsmed kalduvad vaimsuse poole, teevad nad kiiresti edusamme ja saavad gurudeks või joogideks.

Seitsmed on rahuarmastavad, kuid ei talu, et neid käsutatakse. “Seitsmed” toovad õnne sõpradele, kolleegidele ja ülemustele. Nad võivad teha palju head inimesele, kellega nad on sõbrad, ja põhjustada ka palju probleeme, kui nad sõprussuhteid katkestavad. Igal töökohal saavutavad nad reeglina kõrge positsiooni.

Tavaliselt asuvad nad oma ellu 34. eluaastale lähemal ning saavutavad tõelise edu ja rikkuse üsna hilja, kuna “seitsmeid” alahinnatakse alati.

Nad on atraktiivsed, meeldivad ja võluvad. Neid ei peteta kergesti, sest nad oskavad lugeda teiste inimeste mõtteid, kuid ei tea, kuidas mõista oma mõtteid, mõnikord petavad neid nende endi fantaasiad, utoopiad ja ideed.

Inimestel, kelle hingenumber on 7, on abielus tavaliselt õnne ja neil on vastassoo esindajatele erilised seksuaalsed nõuded.

Naised, kelle hingenumber on 7, on alati mures oma tuleviku pärast. Nad on ärevad, tundlikud, emotsionaalsed, atraktiivsed; neil on võluvad heledad silmad.

Ketu ebasoodsa mõju tõttu on hingenumbriga 7 inimesed sageli otsustusvõimetud, hävitavad, rahutud, mässumeelsed ja alluvad kiiretele meeleolumuutustele. Nad seisavad silmitsi paljude probleemidega, neid peetakse kaotajateks. 7 – igasuguste riigipöörete ja revolutsiooniliste muutuste arv. Kuid see pole täiesti tõsi. Ebaõnnestumine on edu võti. Kõige õnnelikumad on need, kes on sündinud 25. kuupäeval.

Ettevaatust!
Enne mistahes projektide vastuvõtmist peavad Seitsmed hoolikalt süvenema nende olemusse, kaaluma töö positiivseid ja negatiivseid külgi ning hindama aega ja tööd, mis kulub ülesannete täitmiseks.

On soovitav:

• mitte raisata energiat ega võtta enda peale lahendamatuid ülesandeid

• võtta kõik muutused vastu rõõmuga ja mitte klammerduda oma mõtetesse

mitte alahinnata oma andeid ja alustada julgelt oma projekte

• töötada iseseisvalt, püüdes olla isemajandav ja julge oma projektide käivitamisel, mitte sõltudes teiste arvamusest

• mitte kaotada oma valvsust

olla siiras ja pühendunud oma tööle

mitte lasta end kanda viljatutest fantaasiatest

• vältida tagasihoidlikkust, liigset sentimentaalset suhtumist ja emotsionaalselt teiste asjadesse sekkumist

vältida kiirustamist ja kiirete otsuste tegemist

naised peaksid vältima muret

• õppida olema punktuaalne

mitte muuta oma seisukohti liiga kiiresti

mitte mõnitada ühtki religiooni

austada oma partnereid ja arendada oma mehe või naise suhtes sõbralikke kombeid, mis kaitseb neid koduste probleemide eest ja aitab neil kasvada

töötada oma keha kallal, teha füüsilist ja tööd kätega ning teha ka hingamisharjutusi oma teadvuse stabiliseerimiseks

mitte kurnata end liigse tööga

vältida veesporti, süvavett ning paatide ja laevadega reisimist

Seitsmed peaksid olema väga ettevaatlikud ja vältima alkoholi- ja narkosõltuvust kuritarvitavate inimestega kohtumist, kuna nad võivad ise sellesse elustiili tõmmatud saada.

Nende ümber peaksid olema lilled ja rohelised taimed ning neid peaks igal hommikul vaatama, et saada sisemist jõudu.

***

Tõlkinud Ingrid Soosaar.

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar