https://pixabay.com/photos/lily-water-lily-peach-glow-1731268/

Numeroloogia meelitab inimesi, kes suudavad numbrite abil saatust ära tunda. Muistses Hiinas, Kreekas, Egiptuses ja Jaapanis olid oma numeroloogilised koolkonnad ja süsteemid.

India Veedalik numeroloogia erineb Lääne omast selle poolest, et sellel on arvude ja planeetide vahel tihedam seos (numeroloogia ja astroloogia koos). Igal numbril 1 kuni 9 on oma vibratsioon, mida ei saa vältida. Need vibratsioonid eksisteerivad sõltumata sellest, kas me neid tunneme. Saame ära kasutada nende positiivseid omadusi ja ohjeldada nende negatiivseid, teades, millal need ilmuvad.
Kuid veedalik astroloogia ei hõlma mitte ainult planeetide liikumiste arvutamist ja nende tõlgendamist, vaid ka paljusid teisi ennustustehnikaid, nagu ennete lugemine, unenägude tõlgendamine, numeroloogia jne.

Numeroloogia, neist lihtsaim, ei nõua keerulisi arvutusi, ja seda saab rakendada igal pool ja igal ajal. Usutakse, et inimese sünnikuupäev – päev, kuu ja aasta – mõjutab otseselt tema iseloomu ja tegusid, määrab tema isiksuse omadused ja saatuse pöörded.

**

India numeroloogias vastavad üheksa numbrit astroloogias üheksale planeedile: 1 – Päike 2 – Kuu 3 – Jupiter 4 – Rahu 5 – Merkuur 6 – Veenus 7 – Ketu 8 – Saturn 9 – Marss.

Rahu ja Ketu on Kuu sõlmed. Rahu on tõusev Kuu sõlm, Ketu on laskuv Kuu sõlm. Need on Päikese ja Kuu orbiitide ristumispunktid.

Hindu astroloogias on Kuu märk hinge märk. Lääne traditsioonis aga püütakse mõista Hinge läbi Päikese märgi. Numeroloogial pole peaaegu midagi pistmist Päikese, Kuu või teiste planeetide märkidega, see on numbrite kaudu otseselt seotud inimese isiksusega.

Kuid arvud ise on seotud planeetide mõjuga ja ainult teatud kombinatsioonis mõjutavad inimese käitumist, tema soove, vajadusi ja ambitsioone.

Veedalik numeroloogia usub, et inimesel on kolm peamist numbrit: hing, saatus ja nimi.

Teie hinge number on teie sünnipäev. Arvatakse, et ka inimese elukuju, mis koosneb kahest numbrist, kannab oma mõju.
Näiteks kuupäevad 8, 17 ja 26 moodustavad
numbri 8. Kuid need kaheksad on veidi erinevad. Kui olete sündinud mis tahes kuu 8. kuupäeval, on teie number puhas kaheksa. Kui 17. ja 26., siis sinu kaheksa moodustatakse numbrite liitmisel – 1+7 ja 2+6. Nendel numbritel on ka oma mõju.

Hingenumber on inimese vibratsioonidest tugevaim. Isiklik hingenumber paljastab tee, mille inimene ise valib. See mängib olulist rolli sõpruses, abielus, ambitsioonides ja soovides ning seksuaalpartneri valikus.

Hingenumber on kogemus, mille inimene tõi eelmistest eludest, nii positiivsest kui ka negatiivsest. Sageli on elu esimene pool võitlus hingenumbri negatiivsete ilmingutega, mille inimene tõi eelmistest kehastustest. Kui inimene saab talle pandud ülesannetega hästi hakkama, suudab ta oma elu teisel poolel täielikult demonstreerida kõiki Saatusenumbri positiivseid külgi.

See number jääb kehtima kogu inimese eluea jooksul ja näitab selle tugevust eriti vanuses 35–40 aastat.

40 aasta pärast tuleb mängu teine number, mida nimetatakse saatusenumbriks (ehk eluteenumbriks). Inimene hakkab tundma teatud muutusi oma saatuses. Kuna inimene kogub kogemusi ja areneb elu jooksul, siis peab koos temaga muutuma ka tema iseloom ja saatus. Seetõttu on olemas Saatuse number, mis suunab inimese eesmärgi poole, mille nimel ta on sündinud.

Hingenumber ei kaota aga oma tähtsust.

Sama hingenumber ja saatusenumber näitavad, et inimene ei mõistnud ega täitnud selle numbri karmalisi ülesandeid ning oma elu teisel poolel on tal võimalus olukorda parandada ja hakata neid omadusi ja karmalisi ülesandeid täitma. näitab tema hinge ja saatuse number. On inimesi, kes ei tunne ennast ära ei hingenumbris ega saatusenumbris. See juhtub seetõttu, et suure tõenäosusega pole inimene ennast veel täielikult ära tundnud ning tal on ees palju tööd, et oma andeid ja iseloomu paljastada ning ennast leida. Sel juhul on hinge ja saatuse number vaid võimaluste tõlgendus. See, kas inimene kasutab oma võimalusi ja kas ta tahab end näha sellisena, nagu ta on, sõltub ainult temast endast.

Paaritu hingenumbriga inimesed on rahutud, haritud, armastavad reisida ja püüdlevad pidevalt muutuste poole. Nende jaoks on nende enda elukogemusel suurem kaal kui välistel nõuannetel ja õpetustel. Nad on teiste suhtes halastamatud, kuid kaaluvad oma otsust praeguses olukorras hoolikalt.
Neil on suurepärane enesevalitsemine, iha antiikesemete ja sensuaalsete naudingute järele. Sellised inimesed meeldivad, kuid mitte alati armastatud.

Paarisarvulise hingenumbriga inimestel on plahvatusohtlik iseloom. Neil on ilmne kalduvus juhtimise ja planeerimise poole. Alati valmis astuma üles ja võtma seda, mis neile kuulub.

Igal “hingenumbril” on iseloomulik mõju ja see annab selle omanikule teatud omadused.

Hinge number ei määra inimesest 100%, vaid on ainult osaline näitaja.

*

HINGE NUMBER 9

Need, kes on sündinud 9., 18. või 27. kuupäeval.

Nende märksõnad: kaastunne, kannatlikkus, mitmekülgsus, isetus, ohvrimeelsus, enesesalgamine.

Marss on tule ja soojuse planeet, see loob tugeva energiavoo, millega ei ole kerge toime tulla. See muudab inimesed hingenumbriga 9 rahutuks. Nad ei puhka enne, kui neil õnnestub soovitud eesmärgid saavutada. Nad reageerivad kiiresti igale olukorrale ja lähevad esimese signaali peale valmisolekusse, neil on tugevad sisemised kaitsemehhanismid ja nad on alati valmis rünnakut tõrjuma. Seda tehes loovad nad sageli endale vaenlasi.

Number 9 sisaldab kõigi teiste elementaararvude omadusi, see on neist võimsaim.

Oled väga tundlik ja armastav. Ümbritsedes kõiki armastusega, soovib “üheksa” oma energiat suunata universumi teenimisse. Ta annab isikupäratu, kuid õiglase ellusuhtumise, helde, heatahtliku ja kannatliku. Tegemist on kunstniku ja mõtlejaga, kes on varasemate kehastuste jooksul oma oskusi arendanud ja nüüd valmis oma teadmisi ka muu maailmaga jagama. Tsüklilisuse seadus ei luba venitada ja nõuab kiireks tuluks investeeringuid. Kui seda teha vabatahtlikult, toob “üheksa” saadud kogemus elurõõmu ja vabadust.

Sinu haruldane kalduvus teiste probleemidele teeb sinust suurepärase sõbra. Oled aldis müstikale ja tundmatule. Tahaksid olla vaba nagu tuul ja reisida erinevatesse riikidesse, kontinentidele ja võib-olla isegi planeetidele. Üheksatel on sportlaste vaim ja võistlusvaim. Nad on väga julged ja armastavad seiklusi.

Romantiline armastus mängib sinu elus nii märkimisväärset rolli, et võib korraga levida paljude inimesteni, ilma et see üldse hajuks. Sinu elu on täis helgeid ja huvitavaid sündmusi ning see köidab teiste tähelepanu.

Hingenumbriga 9 inimesel on tugev autoriteetne iseloom ja kõrged ideaalid. Üheksa on sündinud juhiomadustega ja suudab kangekaelseid kergesti kontrollida. Inimesed numbriga 9 on sündinud edu saavutamiseks: neil on selleks kõik vajalikud omadused. Üheksatele, nagu ka sportlastele, pole konkurents võõras. Ambitsioonikus ja tugev tahe võimaldab neil kiiresti oma eesmärgid saavutada. Nad reageerivad kiiresti igale olukorrale ja lähevad esimese signaali peale valmisolekusse ning suudavad alati rünnaku tõrjuda. “Üheksatele” meeldib lõpetada oma algatatud vaidlemist ega ole oma probleemidega eriti koormatud ega raiska ka energiat. Neile inimestele meeldib rääkida. Marsi mõju annab “üheksatele” muutliku iseloomu; Neid inimesi on väga lihtne “käivitada” , aga nende plahvatus on tugevam kui pommiplahvatus. Nad ei usu rünnakuks õige hetke ootamisse: nad on optimistid, nad on iseseisvad, neil on ammendamatu energiaallikas. Neile ei meeldi Neile ei meeldi annetustest elada, olla kellegi ees kohustatud, nad ei karda midagi. Nad on türannid, äärmuslased, kes hämmastavad maailma pidevalt oma veidrustega, mis mõnikord viib nad kurva lõpuni. Kuid isegi sellisele lõpule astuvad nad vapralt vastu ega karda surma ega hävingut.

Sellised inimesed on täis entusiasmi, inspiratsiooni, on tormakad ja kiirustavad alati oma eesmärki saavutama. Nad ei talu oma töösse sekkumist, vihkavad kriitikat ja teevad asju alati omal moel. Neil on suur vastutustunne. Mida iganes nad ka ei teeks, juhinduvad nad omaenese siirusest ja õigest olukorra mõistmisest, mis paneb nad alati omamoodi tegutsema. Nad arvavad endast väga hästi ja usuvad, et kõik peaksid samamoodi mõtlema. Nende domineeriv loomus julgustab neid osalema aruteludes ja vaidlustes inimestega, kes kritiseerivad igat nende sammu.

Nooruses kogevad nad palju raskusi teiste inimestega suhtlemisel, mistõttu võib neil olla raske saavutada väärilist kohta ühiskonnas, kodus, tööl. Kuid 40 aasta pärast saavutavad nad edu.

9 on nagu kookospähkel – väljast kõva ja seest magusat liha täis. Väliselt on nad kindlad, distsiplineeritud, vankumatud; sisemiselt on nad pehmed ja kaastundlikud. Nad hoolitsevad oma alluvate eest hästi.

Head korraldajad ja asjalikud administraatorid. Kui neile antakse täielik võim, teenib nende juhitav organisatsioon alati head kasumit. Kui neile ei anta täit võimu ja kontrolli, kaotavad sellised inimesed järk-järgult huvi töö vastu. Nad armastavad au ja võivad oma prestiiži päästmiseks taluda mis tahes füüsilist, vaimset või rahalist kaotust. Nad kulutavad palju energiat, püüdes saavutada tunnustust ja kaastunnet.

Üheksad on sündinud juhiomadustega ja suudavad kangekaelseid inimesi nende kaastunde ja inimlike omaduste abil kergesti kontrollida. Aga kui neil pole tuju, muutuvad nad kättemaksuhimuliseks, agressiivseks ja julmaks.

Nad kulutavad palju aega ja energiat, et hoida oma kodu ja töökohad ülimalt puhtana ja korras, kuid ei suuda luua korda ja rahu oma pereelus. Nad tülitsevad sageli oma elukaaslastega.

Kõik ülalkirjeldatud Marsi omadused avalduvad kõige selgemalt 9. kuupäeval sündinutel.

Meest, kelle hingenumber on 9, juhib seksuaalimpulss. Kuid kuna ta surub oma partnerit alla, seisab ta sageli silmitsi ebaõnnestumisega ja pettub. Aja jooksul muutub tema käitumine elukaaslase suhtes ebastabiilseks ja ekstravagantseks. Ja kui ta leiab varakult sobiva kaaslase, siis elab ta head pereelu. Ta soovib oma naiselt täielikku nõusolekut, sügavaid romantilisi suhteid ja füüsilist naudingut. Kui ta saab vajalikku tähelepanu, teeb ta elus olulisi edusamme. Kui Hingenumbriga 9 mees oma naise vastu erilist austust ja armastust üles ei näita, on ta teiste naistega väga lahke, rõõmsameelne ja seltskondlik. Ta kaotab vaimse tasakaalu, tülitseb ja isoleerib end oma naisest, kannatades selle tagajärjel hiljem. Teda hindavad elukaaslased, sõbrad ja sugulased – isegi siis, kui tema abielu toob rahalist edu ja kuulsust. Kuigi ta armastab suurejoonelisust, elab ta sageli lihtsat elu.

Hingenumbriga 9 naine on tavaliselt väga õrn, külalislahke, sõbralik, kuigi kinnine ja valib väga hoolikalt oma suhtlusringi. Ta võib olla suurepärane koduperenaine, pühendunud oma abikaasale, täis võlu ja kütkestavus. Kuid tal on palju vähem võimalusi kohtuda hea abikaasaga kui hingenumbriga 9 mehel naist. Ta on oma mehe suhtes väga range ega andesta vähimatki vihjet flirtimisele. Tema partner nõrgeneb ja naine peab kulutama liiga palju energiat mehe peale.

Ettevaatust!
Üheksad peaksid olema ettevaatlikud tulekahjude, pommiplahvatuste, tormide, orkaanide, üleujutuste ja liiklusõnnetuste suhtes. Nad peavad olema tulirelva kasutamisel kogu aeg tähelepanelikud ja sõitma äärmise ettevaatusega. Ametlike paberite allkirjastamisel peavad nad olema ettevaatlikud ja neid enne allkirjastamist hoolikalt uurima. Vajadusel võite enne allkirjastamist konsulteerida juristiga. Nad ei tohiks vältida huumori näitamist – see toob neile õnne.

Nad peaks:

• vältima igasuguseid provokatsioone ja kättemaksumõtteid

• loobuma valest uhkusest ja silmakirjalikkusest, sest sellised omadused viivad kadedus ja kriitikani

• õppima leidma emotsionaalset rahu ja mitte kaotama julgust

vältima riske, sooritades tarbetuid hoolimatuid tegusid, mille eesmärk on näidata oma julgust ja sihikindlust

• vältima hoolimatut käitumist, viha, kõrkust, agressiivsust

• vältima kaebusi, arutelusid ja kuulujutte oma kolleegide ja partnerite kohta

• armastama oma elukaaslasi, looma rahu pereelus ja pidama meeles aksioomi: “Eksida on inimlik, aga Jumalale on omane andestada”

• vältima kiirustamist, nad peaks õppima oma ärevusest üle saama

• vältima enda isoleerimist, vaid laiendama oma sõprade-tuttavate ringi

• vältima pahurat olekud ja hoidma naeratust näol

• austama oma ülemusi ja mitte sekku nendega tarbetutesse vaidlustesse

vältima kõiki ebastabiilseid olukordi ja proovima mitte olla tundlik, valjuhäälne ega julm.

• pidama kinni distsipliinist, mis loob nende elus korda

vältima enda petmist oma tugevuste, energia, iseloomuga.

vältima äärmuslasteks olemist ja keskendumist oma jõule, sest nad võivad ise selle ohvriks langeda

• vältima kõike uut perioodidel, mil Marss ei ole sünnihoroskoobi prognoosis kõige paremas positsioonis

• vältima narkootikume, sest neil on nendeks eelsoodumus

***

Tõlkinud Ingrid Soosaar.

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar