thesoulmatrix.com/2018/03/01/sacred-sexual-energy/

Sooline kütkestavus – see on püüd ühinemisele, ühtsusele.

Seksuaalne mäng – see on armastuse ja hoolitsuse vahetus, aga ka loominguline akt, mis võib võtta palju erinevaid vorme.

Seksuaalsuhetele omane pinge- ja lõdvestusperioodide vaheldumine mõjub inimkehale väga hästi.

Seks tasakaalustab mehelikku ja naiselikku energiat.

Arvatakse, et see, milline on inimene seksuaalselt, sõltub kasvatusest, keskkonna mõjust, sellest tähemärgist või looma-aastast, milles ta on sündinud. Ja ehk ka toitumisest jne jne.

Kindlasti on need mingid näitajad.

Ometi märkame, et on ka erandeid. Ja mitte vähe.

Mis on siis veel, mida me ei tea?

Mis osa mängib siin hinge roll ja kes neist rollidest on kõige seksuaalsem?

Nii seksuaalne, et tema kohta öeldakse – täitmatu.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Sarnased postitused

1 kommentaar

 1. Nii et see on üks minu lemmikteemasid. Ma tõesti arvan, et kõik on energia. Ja seksuaaltegevus on väljendusvorm. Oma energiat saate väljendada ka manifestatsiooni kaudu.
  Seksienergia on üks võimsamaid jõude, mis meil on energiaallika füüsiliste ilmingutena. Mõelge sellele, seksuaalenergia loob sõna otseses mõttes elu.
  Nendel päevadel raiskavad mehed ja naised teadmiste puudumise ja „seksuaalse vabanemise laine“ tõttu energiat, mis õiges suunas keskendumisel võib anda suurepäraseid tulemusi.
  Nüüd ei saa energia olla hea ega kuri. Energia on energia. Kuid seda saab kasutada heade või halbade kavatsustega ning seda võib ka raisata.
  Pidev igapäevane masturbeerimine või mõttetu siduv seks lihtsalt raiskab teie energia ära. Seda kinnitas isegi erootikapoodx.ee. Kas teil on energiat, see koguneb ja ainus asi, mida inimesed teevad, on selle raiskamine? Selles pole midagi halba, sest ma ei ole uhke, kuid need, kes soovivad avaldada oma soove (olgu need siis head või kurjad, kuigi ma julgustan teid alati head tegema), peaksid olema oma egoistlikumad ja kaitsma oma seksuaalenergiat.
  Pidage meeles põhitõmbeseaduse valemit: soov + kavatsus + tugev emotsioon = manifestatsioon.


Postita kommentaar