VALGE KUU ehk SELENA – Astroloogiline „kaitseingel”

https://pixabay.com/photos/angel-virgin-goddess-purity-3095334/

Selena, Valge Kuu, ei ole astroloogias planeet, vaid teatud “virtuaalpunkt”, mis on seotud Kuu orbiidiga, Maale lähima orbiidi punkt, mida nimetatakse perigeeks.
Valge Kuu (Selena) horoskoobis on nähtamatu ehk fiktiivne karmaplaneet, mis näitab Valguse teed. Seda nimetatakse ka Artaks, Õigluseks, Tõeks, Armuks ehk õnnistuseks. Astroloogias võetakse seda arvesse ja kasutatakse peamiselt ainult Avesta süsteemis.

Selena on astroloogias seotud kaitseingli kaitse, jumalikkuse ja altruismiga. Piirkond (sodiaagimärk ja astroloogiline maja), kuhu Valge Kuu sünnihoroskoobi järgi satub, saab erilise kaitse, õnnistuse vastavalt meie kergele karmale, st vastavalt mineviku õilsatele ja ennastsalgavatele tegudele. Inimene võib aga selle nö inglikaitse kaotada teatud tingimustel.

Iga inimese sünnikaardis on Selena – Valge Kuu, mis määrab teie hinge parima osa. Selena näitab teed, mis aitab teil paremaks saada.

Selena väljendusvormis on kolm astet:
I aste: Selena võimaldab päästa palju elusolendeid ja neid juhendada.
II aste: Selena kaitseb inimesi ja nende vahetut keskkonda, suunates neid evolutsiooni poole.
III aste: inimene ei tunne Selena kaitset minevikus toime pandud üleastumise tõttu.

Nagu kevadine päike, valgustab Selena ümberringi ereda valgusega, näidates selgelt määrdunud kohti ja julgustades neid puhastama. Teisest küljest võib Selena valusalt puhastada, tabades seda, mis takistab helget evolutsiooni.

**

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar