https://pixabay.com/illustrations/papa-child-sleep-security-father-2056816/

Isa on isik, kellel on lapse arengus eriline, väga oluline roll.

Kui beebi seostab ema sisemaailmaga (ta on alati läheduses, toidab, riietab, vahetab mähkmeid, sõna otseses mõttes ennustab soove), siis isa seostub välismaailmaga. Ta tuleb alles õhtul, temaga suhtlemine on piiratud ja ta ei saa alati aru, mida beebi tahab. Ta on nagu tuul, toob endaga kaasa uut teavet: lõhnu, aistinguid. Ja isa on see, kes kujundab lapse suhtumist välismaailma. Kui ta on tähelepanelik ja lahke, saab beebi aru, et maailm on turvaline ja teda saab usaldada. Kui isa on rahulolematu ja ebaviisakas, siis välismaailm tundub lapsele vaenulik ja ohtlik.

Probleemid isaga puudutavad eriti tüdrukuid. Nende jaoks saab isa kuvand alateadlikul tasandil tulevase abikaasa valiku aluseks. Sageli on naiste saatused ja arutluskäigud sandistatud sellise mõttevormiga nagu “kui lööb, siis armastab”. See ja paljud teised mõttevormid provotseerivad konfliktsed suhted nende enda isaga.

Inimesed, kes ei saa oma isapoolse suguvõsa tuge ja kaitset (nii füüsiliselt kui ka energeetiliselt), tunnevad end elus energeetiliselt nõrgemana (kaitsetuna)!

Sotsiaalne eneseteostus (töö, mida naudid, hea materiaalne sissetulek, karjäär) on võimalik ainult siis, kui inimesel on hinges positiivne kuvand isast.

Energiavood vanematelt annavad jõudu elada ja töötada. Kui need vood katkevad, on raske edukas olla.
Kui inimesel on pretensioone oma isa, isapoolsete sugulaste vastu, st kui isapoolsete sugulastega on konflikte, siis see kanal sulgub.
Isapoolne kanal aga kannab energiat, informatsiooni, mis struktureerub sotsiaalselt, s.t. inimene ei saa põhimõtteliselt olla ühiskonnas edukas, kui tal on konflikt oma isa ja isa perekonnaga.

Inimese suhe isaga vastutab ka inimese seksuaalsuse ja rahavoogude eest.

Kui inimesel on probleeme (juhuslikud, isiklikud või psühholoogilised), mis teda väga häirivad ja ta pole pikka aega suutnud tavapäraste meetoditega neile lahendust või seletust leida, siis sel juhul tuleb teha tõsine ja teadlik puhastustöö tema sünnisüsteemi tervendamiseks. Oleks vaja tervendada ja puhastada suguvõsa esivanemate energiat selleks, et selle inimese ja tema laste elu paraneks.

Inimese suguvõsa energiad võivad tema saatust radikaalselt muuta, kui ta selle teemaga tegeleb, kui loob kontakti oma vanemate ja esivanematega, loob nendega energeetilise sideme.

Perekonna tervendamine – see on terve tegevuste arsenal, mille eesmärk on puhastada ennast ja oma peresüsteemi. Põhiliseks on ellusuhtumise muutmine, samuti täielik ja hea kontakt esivanemate süsteemiga, et see ei segaks, vaid aitaks elada. Ühesõnaga, tööd tuleb teha kahes suunas korraga: enda kallal ja suguvõsa väega.

***

Tõlkinud Ingrid Soosaar.

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar