Iga inimene valib endale partneriks ja elukaaslaseks kellegi, kes asub ühel tasandil neist 7-st:

https://tinyfilms.vn/tin-tuc/6-phu-kien-se-lam-nhung-tam-hinh-cuoi-cua-ban-khac-biet/

1. TASAND, kõige primitiivsem – ELLUJÄÄMINE

See on keegi, kellega me saame toetada pere ellujäämist ja ohutust. Sellel tasandil on paljud paarid, kes on kaotanud armastuse, kire ja huvi teineteise vastu, kuid kes elavad koos laste nimel ja kõige selle nimel, mis kõlab õigustusena.

2. TASAND – KIRG, st emotsioonid

Selliseks partneriks võib olla igaüks, keda me tahame seksuaalselt ja kire laines olles.

3. TASAND – ÜHISED huvid, kiindumused, suunad

See on mitte lihtsalt inimene, kellega teile meeldib seksida, vaid see, kellega teil on ühised huvid, eluväärtused või materiaalne kasu.

4. TASAND – TUNDED

Need on need paarid, mis luuakse südame kutsel ehk nagu öeldakse, armastuse baasil. Paljud inimesed arvavad, et see on suhete piir, kuid see ei ole nii.

5. TASAND – ÜHINE ENESEVÄLJENDUS

Need on suhted, kus inimesed mitte ainult ei armasta teineteist, vaid võivad ka ühiselt tegutseda või luua (ühislooming).

6. TASAND – ARENEMINE

See on inimese enda valik, kellega koos mööda eluteed minna. Igaühel on oma tee ja eluülesanne. Valides inimese, kes lahendab teiega sarnaseid ülesandeid, lihtsustab see oluliselt elu õppetundide omandamist.

7. TASAND – HINGELINE

See on kahe teineteisele hingeliselt lähedase inimese liit. Neid paare on vaid üksikuid. Nagu ütleb vana tõde – „Ei ole vaenlasi, ei ole sõpru, on vaid õpetajad.”

Kui kõik meie (elu)teel juhtunud suhete õppetunnid selguvad ehk avanevad, alles siis võib juhtuda nii, et meie süda täitub uskumatu armastuse ja tänulikkusega kõigi meie partnerite vastu mängus, mille nimi on „Elu”. Ei ole enam mingit vimma ega süüdistamisi, ka mitte iseenda vastu.

 

Aga kuidas on teil?

****

Tõlkinud Ingrid Soosaar.

Allikas:

https://psifactor.info/alesya/kazhdyj-chelovek-vybiraet-sebe-partnyorov-i-sputnikov-zhizni-na-odnom-iz-7-urovnej.htm

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar