pixabay.com/photos/labyrinth-san-francisco-mystic-1594921/

Maa ei ole tükk hiiglaslikku kivi, millel me elame. See on tohutu ja veel uurimata energiaga organism, mis on ühendatud kosmose ja reaalsuse teise dimensiooniga. Sellest annavad tunnistust Maa energiapunktid, mida tuntakse ka jõukohtadena või jõuväljadena.

Mõistet “jõukoht” seostatakse suurenenud energiaga, piirkonna erilise atmosfääriga. See teatud piirkond võib mõjutada nii meie üldist füüsilist ja psühholoogilist seisundit. Jõukohtadel võib olla nii positiivne kui ka negatiivne laeng ning see mõjutab inimese organismi.

Mõnikord leidub selliseid kohti puutumatu looduse vahel ja seal on tunda looduse hämmastavaid ergutavaid jõude. Need võivad olla mäed, allikad või konkreetsed niidud metsas. Teistesse seda tüüpi kohtadesse ehitasid esivanemad suuremast vajadusest inspireerituna templeid, losse, võluringe või suuri asulaid. Inimene on neid kummalisi, kuid väga positiivseid energiaid oma elus juba ammu tundnud. Seetõttu austati selliseid kohti igas kultuuris ja hõimus. Mõnedes kultuurides on neid kohti peetud pühadeks ja neis suheldi Vaimudega, et harmoniseerida inimese suhteid Loodusega.

Jõukohad on need geograafilised piirkonnad või kohad, kus inimesed tunnevad endile jõudu juurde tulevat.

Viibides sellistes kohtades, tunnetab inimene tavaliselt alati midagi erilist, millegi tundmatu või teispoolsuse juuresolekut. Need kogemused võivad viia nägemuste ja unenägudeni. Sellistes kohtades viibimised on tähenduslikud.

Mõnikord meelitavad sellised kohad ligi paljusid inimesi. Üha enam on inimesed hakanud sellistesse kohta rändama.

Jõukohad on inimesi alati oma salapäraste omadustega köitnud, kuid selliste punktide populaarsus planeedil ei tähenda, et nende mõju inimestele oleks alati positiivne.

Allpool:

– sellest, kuidas jõukohti ära tunda

– jõukohtade erinevast mõjust

– kuidas jõukohad praeguseks ajaks muutunud on

– soovitusi jõukohas viibimiseks

– kuidas leida enda isiklik jõukoht

– kuidas jõukoha ressursse ära kasutada.

*

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar