polonsil.ru/blog/43832941266/

Jah muidugi on võimalik ennast kaetada ehk ära sõnuda. Moodsamas keeles siis – ära programmeerida. Kusjuures vägagi kergelt. Ja tavaliselt seda ise tehaksegi

Sest samamoodi nagu sõnal on jõud, on ka mõttel jõud. Olgu see siis suunatud kellegi teise või iseenda suunas. Kõik, mille kuuldavale toome, materialiseerub välismaailmas.
Kõik, millele keskendume, sellele anname energiat realiseerumiseks.
Nii me loomegi ise endale programmi.

Sageli oleme nii enda jaoks justkui kõige kurjemad vaenlased. Teeme endale etteheiteid, pahandame endaga, valame ennast üle kurjaga, mustame ennast, kahtleme endas, kardame.

Pärast imestame, miks meid külastab üks ebaõnn teise järel, miks mitte midagi ei õnnestu, ei laabu, suhted teiste inimestega muutuvad halvaks ning ka tervis kannatab.
Selle kõige tõttu hakkame ennast veelgi rohkem süüdistama ning langeme meeleheitesse. Niisiis, ärge kiirustage, enne kui hakata needust kartes loopima süüdistusi näiteks mitte midagi kahtlustava, kuid nõia kuulsusega naabrinaise või teile kaikaid kodarasse loopiva töökaaslase kaela.
Võimalik, et teie ebaõnnes olete süüdi teie ise – sellega, et olete ennast liiga palju ja liiga kaua nüpeldanud, ebaedule häälestanud.

Teadjad räägivad:
Ärge mitte mingil juhul mõtelge endast halvasti. Isegi siis, kui tegite vea või ebaedu korral. Tekib „suletud ring” ehk nõiaring – enesekriitikaga vaid süvendate oma probleemi.

neo-ezoterika.ru

Aga kahjuks on neid vähe, kes annavad endale aru enda „ärasõnumisest”, pahandades endaga ning nimetades ennast „loodriks” või „lolliks” või lausa „hädavareseks”. Sel kombel häälestate ennast sellele, et edasi ei tule mitte midagi head ja et midagi ei muutu.

Pessimistlik vaade oma tulevikule ei too samuti elus midagi head. Sest Kõiksus kuuleb ju meie mõtteid ja paneb tähele: „Ahha! Tema ootab halba – seega ärgem valmistagem talle pettumist!”
Kõiksus ei saa ka naljadest aru, ka mustadest naljadest mitte.

Tasub vältida ütlemisi sellises stiilis:
mul ei ole raha, mul ei jätku raha, ma olen pidevalt haige, mul on üha halvem, murran kogu aeg pead, aju juba suitseb, olen surmani väsinud, küürakat ei paranda ka haud, viite mind infarktini, mul ei vea kunagi, ma ei saa seda kunagi oskama jne jne…

Elus juhtuvaid halbu sündmusi ei ole vaja võtta kui tõendit enda tühisusest või kõlbmatusest. See on lihtsalt õppetund tulevikuks – et mitte vigasid korrata. Sest ei eksi ju see, kes mitte midagi ei tee.

Ei ole tarvis ka oma rinda uhkuseset ette ajada ning oma saavutusi esile tõsta, edu üle uhkustada.
Sellised tegevused meelitavad väliseid kadetsejaid ning sel moel te ikkagi justkui kaetate ise ennast, sest ise olete kadetsemise esile kutsunud.
Ka ei ole hea näiteks see, kui emad kiitlevad avalikult oma lapsega, lapse saavutustega.
Samas ka isiklike kurbade asjade rõhutamine on nende kinnistamine.
Kõiges tasub alati hoida „kuldset keskmist” joont. Ka emotsioonides.

polonsil.ru/blog/43832941266/

Keha energeetiline tasakaal saab ärasõnumise korral rikutud.

Seetõttu enda ärakaetamise tunnused on samad nagu kellegi teist poolt kurja silmaga äravaatamise korralgi –

jõuvarude langus, põdur olek, sagedased traumad, painajalikud unenäod, depressioon, ärevus, raskemeelsus, suhete halvenemine, norutunne, finantskriis, pearinglus, minestamised, maailma nägemine hallides värvitoonides ja see, et kõik laguneb koost.

Töö, mis enne oli palavalt armastatud ning hobid, meelelahutused… need muutuvad vastumeelseks või sagedamini ebahuvitavaks.
Hiljem aga muutuvad kaasnähud – füüsilised haigused, mille põhjust ei oska ükski arst määrata.

polonsil.ru/blog/43832941266/

Muidugi, keelata endale enda kohta halvasti mõtlemist – see on raske.
Mõtted keerlevad meie peas pidevalt ja me ei anna alati endale nende kohta aru.
Kuid saab pehmendada nende toimet. Saab püüda mõtelda positiivselt.

Niisiis, ütelge endale igal hommikul pesemise ajal või duši all:
„Ise endale pilgu peale panin, ise ennast nüpeldasin, ise ennast ravitsema hakkan!”
Korrake seda kolm korda, täies usus nende tõelisuse kohta. Samal ajal võib kujutleda, kuidas veega kõik negatiivne maha valgub. Võib veelt kui sõbralt selleks ka spetsiaalselt abi paluda.

Profülaktiliselt soovitatakse juua hommikul klaasitäis „elusat” vett (jää sulavett), hõbedavett või siis pühast allikast võetud vett, ning ütelda (võib ka peeglisse vaadates) :
„Ma olen väärt kõige paremat! See päev toob mulle rõõmu! Saagu nii!”

liveinternet.ru

Kui profülaktikat on juba hilja teha (kui juba on õnnestunud ennast ära kaetada), siis saab kasutada tühistamisi, rituaale ja loitse.
Neid on rahvapärimuses päris palju.

Siin üks võimalus….
Seiske peegli ette, hoides käes põlema süüdatud küünalt. Ütelge kolm korda, vaadates enda peegeldust peeglis:
„Peeglimaailm, võta endale kuri silm, võta enda taha, kõvasti kinni hoia, minema ära lase, tagasi ära too!”
Siis asetage küünal aknalauale taldriku külge ja laske lõpuni põleda.

Saab ka ise välja mõtelda, kuidas teha.
Nii on veel parem.
PS! Mida lihtsam rituaal või loits, seda tõenäolisemalt ta töötab.

 

Tõlkinud ja toimetanud Ingrid Prass.
CopyRight ©

Allikas:
http://neo-ezoterika.ru
http://polonsil.ru/blog/
http://www.zonamagic.ru
www.liveinternet.ru

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar