psymod.ru/tipy-lyudey/1375-introvert-kto-eto-chto-za-chelovek.html

Hoida aktiivselt suhteid paljude inimestega, propageerida iseennast ja oma ideid, teha kiiresti otsuseid, olla pidevalt nähtaval ja kättesaadav – üritades sellist hoiakut, tunnevad paljud meist end ebamugavalt.

Kuidas säilitada harmooniat iseendaga neil, kelle jaoks tänapäeva elu on liialt tugevaks ärritajaks?

29-aastane naine tunnistab:

Lapsest saati ei meeldi mulle suured seltskonnad ja kollektiivid. Tunnen end kurnatuna, ehkki näen suurepäraselt, et minu karjäär sõltub suuresti minu soovist olla meeskonnas aktiivne mängija.”

Aga mees introvertide netifoorumis ei mõista, miks tema sõbrad teda rahule ei jäta: “Miskipärast arvavad kõik mu ümber, et ma olen üksildane ja püüavad pidevalt minu meelt lahutada. Selle tõttu pean suuri jõupingutusi tegema, et neid pidevalt veenda, et mulle meeldib veeta puhkepäevi üksi kodus olles. ”

Jah, meie aeg tänapäeval sobib ideaalselt ekstravertidele – inimestele, kes on avatud, aktiivsed ja laadivad oma patareid täis ümbritsevatest inimestest. Nad on alati nähtaval, edukad, määravad tempo ja tooni.

Introverdid on sageli nähtamatud, kuna nad kalduvad jääma varju ja eelistavad mõnikord suhelda pigem iseendaga kui ükskõik millise seltskonnaga või ühiskonnaga.

Introverdid ei püüdle tingimata positiivse meeleolu poole, sest tugevad emotsioonid takistavad neil ennnast kuulmast.

 

ALLPOOL SELLEST, MIKS INTROVERDID ON SELLISED JA KUIDAS SIIS HAKKAMA SAADA:

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

 

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar