yaninavaida.ru

Inimest ümbritsevad kogu aeg mingid energeetilised olendid, kes on inimese suhtes pahatahtlikud, neutraalsed või heatahtlikud.
Need on nii maapealsed (taimed, loomad, inimesed) kui ka kõrgema ja madalama klassi olendid.

Füüsilise plaani parasiidid – inimesed-energiavampiirid on siinkohal kõige kahjutumad. Piisab ainult nende tegevuse ignoreerimisest, neutraalsuse säilitamisest ja nende provokatsioonedega mitte kaasa minemisest.

Suur osa neist energeetilistest olenditest, keda on palju raskem käsitseda, on hoopiski nähtamatud.
Teadmiseks… parasiitluse vorme on küll rohkem, aga siinkohal tuleb juttu konkreetselt kahest neist:

Astraaltasandi parasiidid

Meie mõttevormid, emotsioonid. Mida rohkem me neid igapäevases elus toidame, oma liigsete emotsioonide, emotsioonide üleskütmise või liigse kaasaelamisega, unenäo stsenaariumide tõttu emotsionaalsest tasakaalust välja minemisega, seda rohkem nad meis kinnistuvad ning võivad lõpuks meie üle kontrolli võtta. Liiga suurte ja intensiivsete negatiivse iseloomuga üleelamiste (stress, närvitsemine, hüsteerika) tulemusel tühjeneb astraalkeha sel määral , et võib toimuda tema lahustumine ruumis füüsilise keha suhtes. See omakorda tekitab püsiva ektoplasma väljavoolu välisesse maailma, mis lõpuks päädib minimaalselt närvivapustusega või maksimaalselt insuldiga.

Kui meis asuv mõttevorm enam toitu ei saa, siis saame oma energia tagasi. Mõttevorm ise võib aga kõiksuses lahustuda või minna edasi teise toitja, teise inimese juurde.

Mentaaltasandi parasiidid

Parasiitkäitumised, -žestid ja -sõnad, lobisemine, tagarääkimine. Need on kaootilised kohalikud programmid: uskumused, arusaamad, ebausud, aga ka isiklikud sõltuvused elukorraldusest ja harjumustest. Nende parasiitide peale oma mentaalenergiat kulutades, pidurdab inimene ise oma vaimset arengut ja vähendab oma elujõudu. Abiks on enda kontrollimine selles suhtes ning vaikuseperioodide tegemine.

sm-opt.ru

Siia kuuluvad ka egregorid ja kõikujad-pendeldajad. Need on juba kõrgema klassi olendid, kelle ülesandeks on meelitada inimene oma võrkudesse ehk süsteemidesse ja sellega seoses saada energiat kõigist inimese energiakeskustest.

 

Aigar Säde seletab ja õpetab järgmist…

„Kuidas juhtub, et inimese organism saastub madalate energiate ning olenditega…

Inimese keha rakud vibreerivad vägagi kõrgetel sagedustel/tasanditel ja nn madalad energiad ja olendid saavad kinnituda vaid keha sisse ehitatud ruumilistele jäikadele sõrestikele, istudes seal nagu kanad õrrel.
Jäiku süsteeme loob süsteem aga inimese enda energiatest (sest võõrad energiad võib inimene ära tunda ja neid eirata), programmeerides inimeste tõekspidamisi jäikadeks teadmisteks (nt minu tõde on ainus ja lõplik tõde, teiste oma on jama). Inimene, kes ennast targaks peab, on sellise programmeeringu ohver.
Süsteem kasutab ka nippi, kus teise inimese sisse loodud võrestik tõstetakse väljavalitud ohvri (teisitimõtleja, kes on süsteemi olemasolule ohtlik) kehasse, et energiaparasiidid kinnituda saaks. Eelnevalt ohver uimastatakse/tuimestatakse, et ta pettust läbi ei näeks. Nii raisatakse ohvri potentsiaal ja tema süsteemile allutamine on tunduvalt lihtsam.

Kuidas puhastada….

Saab kasutada pahupidi pööramise nippi.

Umbes nii, nagu pööraksid õhupalli sisepinna välispinnaks.

 • Keha tuleb mõelda lahustunuks/õhuliseks, katta süsteemi jäik võrestik mingi elastse materjaliga ja pöörata süsteem koos sellele kinnitunud mudruga ja parasiitidega enda keha seest keha välispinnale.
  PS! Kui jäiga süsteemi ruumilist kuju muljuda, pudeneb see tolmuks ja keha puhastamine muutub keerukamaks.
 • Siis luua koheselt keha välispinna ja pahupidi pööratud süsteemi vahele tõkend, et takistada süsteemi ja saasta kehasse tagasiimbumist.
 • Seejärel astuda tekkinud “kookonist” välja (vajadusel see lõhki lõigata) ja see põlema panna.
 • Järgnevalt tuleb end virtuaalduši all puhtaks pesta ja ajutine tõkend eemaldada, kuna see takistab keha infovahetust.

Seda, teatud mõttes nagu hügieeninippi saab kasutada korduvalt ning ka:

 • vananemise programmeeringute ja süsteemide mahavõtmiseks
 • hammaste ja igemete sisepuhastuseks
 • organite, naha, juuste, rakkude jne puhastuseks
 • selliste inimeste puhastamiseks, kes mõjuvad sulle väsitavalt või üritavad sind allutada
 • oma lähedaste (nt lapsed, abikaasa, vanemad jne) puhastamiseks.

 

NB! Tee nii nagu oskad. Su sisemine mina juhib sind perfektselt.
Kui iga inimene tegutseb oma mätta otsast, on süsteemil raskem tõkendeid ehitada.”

 

Kasutatud allikad:
A. Säde
para-web.org

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar