pixabay.com/illustrations/angel-cosmic-singularity-cosmos-5360134/

Kaua aega zoroastristide poolt väga salajas hoitud pühad teadmised Kõrgemast sodiaagist kuuluvad Avesta astroloogiasse. Ei teatud neid teadmisi ei Vana-Indias ega -Hiinas, Euroopast rääkimata.

(Teadmiseks… Zoroastrism, ka masdaism, on vanim monoteistlik usund. See pärineb 1. aastatuhandest e.m.a., Iraanist. Zoroastrism põhineb prohvet Zarathuštra õpetustel. Tema pani aluse ka zoroastrismi pühale raamatule Avestale)

Kõrgemasse sodiaaki ei saa ükski inimene kuuluma enne, kui tal tuleb oma inkarnatsioonide jooksul läbi töödelda ehk läbida Alumine sodiaak (12 märki Jäärast Kaladeni), täpsemalt – selle õppetunnid.

Alles seejärel suudab ta teadvustama ning mõistma hakata Kõrgemat Sodiaaki, et täita selle nõudmisi.

PS! Sellest, mis astroloogias on Kõrgem Sodiaak ning kuidas saab määrata inimese kuulumist Kõrgemasse Sodiaaki astroloogilise sünnikaardi järgi, saab lugeda siit, sissejuhatavast artiklist (lingid viivad konkreetsete märkide kirjeldusteni): https://manaratas.ee/korgem-ehk-ulemine-sodiaak-sissejuhatus/

Kõrgema sodiaagi märgid:

SFINKS, PEGASUS, KELL, VAAL, JAHIMEES, LAEV, VANKER, RÜÜTEL, KARJANE, RONK, MAOKANDJA, PUU.

Nende inimeste sünniga kaasnevad teatud asjaolud, mistõttu nad erinevad oluliselt tavalistest inimestest.

Seoses Kõrgemasse sodiaaki kuulumisega on neil inimestel kõrged ülesanded ning kohustused ühiskonna ning maailma ( nii Maa kui Taeva) ees ehk missioon Maal.

Kuid neid varitsevad ka teatud ohud sel teel.

Kõigest sellest pikalt, täpsemalt ehk põhjalikult allpool…

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar