Viljo Viljasool on huvitav teooria:

“Dualistlikus maailmas oleme sunnitud rääkima elektronidest ja positronidest.

Tarkuse laeng on elektron, selles ei ole mingit kahtlust. Et elektronid kuuluvad aatomite koostisse, on meie aatomiteks kehad ning meie aatomitest koosnevad kehad ning meis voolav veri ja vedelik igal juhul ioonses seisundis. Selle tõttu tekivad biovoolud ja biovoolude liikumise tulemusena väljad. Et asume maakera magneto- ja elektrosfääris, moodustuvad meis indutseeritud magnetväljad, mida nimetame bioenergiaväljadeks.

Dualistlikus maailmas on neid KOLME TÜÜPI:

1) Miinusioonsed on seotud S-polaarse magnetväljaga. Neid võiks kujutada punakatena. Miinusioonsetele meeldivad koerad, männid, hõbe ja järv. Mändidelt eraldub ju osoon, mis on elektronirikas keskkond.

2) Seevastu N-polaarset plussioonset aurat sobib kujutada sinisena. Plussioonsetele meeldivad kassid, kuused, kuld ja meri.

3) Kolmandat tüüpi auraga inimestel on S- ja N-polaarsed väljad võrdselt esindatud. Nemad saavad kogeda iseenda täiuslikkust. Kolmandale tüübile meeldivad mõlemad variandid. Nende aura on punase ja sinise segu.

Kui kaks esimest tüüpi otsivad kogu aeg oma vastandpoolust, siis kolmas saab väga hästi hakkama õpetaja ja guruna ning avaldab mõju nii N- kui S-polaarse auraga inimestele.”

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar