cloudmind.info/empowering-woman-quotes/

Sa kaotad tugeva naise, kui….

 

Kui sa ei tereta teda.

Ta võib olla erinev, kordumatu ja võluv, kuid ei ole midagi hullemat, kui sa kaotad ta sellepärast, et lihtsalt ei kasutanud võimalust temaga tutvuda.

 

Kui muudad ennast raskesti kättesaadavaks.

Tugeval naisel ei ole aega teisi inimesi taga ajada, sest ta ajab taga oma unistust. Ta ei otsi, kellega aega täita, kui ta näeb, et see inimene ei taha temaga aega veeta. Ta ei ole ülbe ega uhke, vaid lihtsalt kaitseb oma südant. Talle on ilmselt juba palju kordi haiget tehtud. Seetõttu ära kaota teda juba enne, kui juba suudad ta kätte saada.

 

Kui varjad oma tundeid.

Ta ei pea seda tugevuse näitajaks. Ta peab sind kõige suurepärasemaks, kui sa ei karda ennast näidata ja olla lihtsalt inimene. Ta ei taha kaotada ennast oletustesse, et mida sa tunned. Ta tahab kohe kõigesse sukelduda, mida sa võid talle anda. Ta on niivõrd elu kütkes, et talle on vaja sellist meest, kes samamoodi sukeldub kõigesse, pea ees.

 

Kui suhtud temasse ainult kui naisesse.

Ta on rohkemat. Ta on väärikas, võrdne, tugev. Ta võib ise mägesid liigutada. Tugev naine – see ei ole tingimata võimukas feminist, aga ta teab oma hinda ja oma võimeid ega ei lase kellelgi teda nendest ilma jätta. Ta teab, kui teda ainult lihtsalt ära kasutatakse kui naist.

 

Kui sa alavääristad teda.

Tugev naine on kõvasti vaeva näinud, et oma enesehinnangut tõsta, karjääri ja suhted üles ehitada. Ta ei kavatse seista selle eest, kes ei kavatse tema eest seista. Ta ei jää sellega, kes ei näe, mida ta on saavutanud.

 

Kui sa ei austa teda.

Ta teab, mida tähendab vaikimine ning kahemõttelised märkused. Ta teab, kuidas ennast austada ning ei kannata mitteaustamist teise poolt.

 

Kui sa roomad põlvili ta ees.

Talle ei ole sellist vaja. Talle on vaja sellist, kes võitleb, mitte ei kerja. Sellist, kellel on samasugune otsusekindlus, kui temal. Sellist, kes teab, kuidas on vaja andestust paluda ja kuidas andestada.

 

Kui sa tal lihtsalt minema lased minna.

Ta ei ole selline nagu teised. Ta ei korralda draamat. Kui sa ootad, et ta oleks samasugune, kui teised naised, siis ei… Ta lihtsalt vaatab, kuidas sa ta lahti lased ja tal minna lased.

 

Seetõttu, kui sul on tugev naine, ära lase tal minema minna.

 

Tõlkinud Ingrid Prass.
CopyRight ©

Allikas:
soulpost

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar