https://pixabay.com/illustrations/forest-witch-character-fiction-8607120/

Vananemine on ehk peamine, mis eristab tugevat naist (ehk tavakeeles „nõida”) tavalisest naisest.

Kui tavalise inimese jaoks on jõud ja ilu koondunud noorusesse ning aastatega hakkab see tuhmuma, siis nõidade jaoks on see vastupidi. Aastate jooksul tuleb nõiale loomise jõud ja energia ning ka ilu. Tundub, nagu oleks ta seestpoolt täidetud tema kontrolli all olevate elementide energiatega.
Isegi väga vana nõiatõugu vanaema suudab noore tüdruku hõlpsasti selili panna nii paljudes asjades, mida ta päevas teha suudab.

Keskealine, isegi väga tagasihoidlike loomuomadustega nõid, kui tahab, saab ka väikese käeliigutuse abil enda omaks kange mehe, ükskõik kui palju maalitud kaunitare tema tähelepanu eest võitleb.

Teine asi on see, et kui see on tõeline nõid, siis tõenäoliselt ei taha ta nõnda sellist meest. Liiga lihtne. Ta valib välja kellegi nõrgema ja probleemsema, et tal oleks, kellesse investeerida ja säästa. Aga see on juba teine teema.

Alati on olnud tavaks jagada inimesi elementide ja aastaaegade järgi. Miks? See on suurepärane vihje selle kohta, kes on meie ees ja millised looduslikud maagilised anded inimesel on.

Elemendi määrab mitte sünniaeg, vaid isiksuseomaduste summa.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar