http://mythartgiftgallery.com

 

Kui rääkida astroloogiast, siis enamus inimesi on igapäevaselt harjunud rääkima endast või teisest inimesest eelkõige vaid selle tähemärgi järgi, kus asub tema sünnikaardis Päike.

Aga väga paljud on kogenud, et see nagu pole siiski päris see…

Ja ei olegi. Sest päikesemärk on sünnikaardis vaid üks näitaja teiste kõrval.

Siinkohal tuleb juttu Kuust.

Kuu on peale Päikest tähtsuselt teine planeet. Tegemist on samuti väga isiklike mõjudega planeediga.

Kuu esindab eelkõige meie emotsioone, tundeid ja tujusid. Kuu mõjutab väga tugevalt meie iseloomu ning igapäevaelu. Seal kus asub meie Kuu, oleme allutatud emotsionaalsusele ja kiirematele või sagedasematele muudatustele.

Seega meie tundemaailm oleneb suuresti just sellest, mis tähemärgis asub meie sünnikaardis Kuu.

Kui me aga teame oma lähedase inimese Kuumärki, sellele iseloomulikku, siis mõistame teda paremini.

et.wikipedia.org/wiki

Kuidas Kuu märki leida…

Kuu märgi võid leida siit-> horoskoop.ee (teha ennast eelnevalt kasutajaks).

Või vaadata siit -> horoskoop.net, kus vaadata tulemustest seda, mis tähemärgi sümbol asub Kuu sümboli kõrval.
Asub ülalt alla kulgevas nimistus teisel real.

Sodiaagi tähemärkide sümbolite tähendusi saad järgi vaadata siit pildilt:

PS! Kuna Kuu asub ühes tähemärgis ainult mõne päeva, siis täpsemaks tulemuseks on hea, kui teataks ka oma sündimise kellaaega!

Kui väga täpset aega ei tea, siis on abiks järgmine link -> bunkahle.com/astrolog Valida siin inglisekeelne variant ja sisestada oma sünniaeg.

Niisiis, kui sinu lapse, elukaaslase või lihtsalt väga lähedase inimese Kuu asub…

Jääras,
siis sellele inimesele on vaja anda piisavalt vabadust ja iseseisvust, et ta saaks oma suurt emotsionaalset energiat loominguliselt ära kasutada. Vastasel juhul võib selline energia jonni ja vihapursetena väljenduda. Kuigi ta soovib iseseisvust, siis ei tohiks ära unustada tema vajadust hoole ja armastuse järele, ka seda tuleb teie poolt aktiivselt välja näidata. Pigem jääge rahulikuks ning laske tal aktiivselt tegutseda, sest just nii saab ta oma energiat kõige paremini ära kasutada.

Sõnnis,
siis see inimene vajab väga kindlat ja püsivat kaaslast, kes hoolitseks, et toit oleks laual ja riided seljas. Need inimesed vajavad väga turvalist ja kindlat keskkonda, kodusoojust ja armastust. Nad ei pea tingimata olema väga iseseisvad, nad ei soovi ootamatuid ja ettearvamatuid olukordi, sest see kõigutaks nende turvatunnet. Nad võivad söömisega hakata kompenseerima oma turvatunnet, kui nad ei saa viibida piisavalt turvalises ja kindlas keskkonnas. Nad vajavad eelkõige seda, et nende põhivajadused oleksid täidetud.

Kaksikutes,
siis see inimene ootab eelkõige seda, et nende kaaslane räägiks nendega kõigest ning kuulaks neid ära. Suhtlemine, õppimine ja liikumine koos lähedase inimesega on ülitähtis nende jaoks. Nende emotsionaalne turvatunne on seotud eelkõige liikumise ja suhtlemisega ning kui nad ei saa kuskile kaasa minna või suhelda võivad nad väga õnnetud olla. Samuti on nad sellised, kes tuleks alati reisile kaasa võtta, sest sellisel viisil liikumine on nende jaoks parim asi maailmas.

Vähis,
siis see inimene ootab oma lähedaselt kaaslaselt kallistusi, hellitusi ja kodusoojust. Kodu ja lähedane inimene on nende jaoks üliolulised ning nad on nendest kahest emotsionaalses sõltuvuses. Sellistele inimestele on vaja jagada hellust ja hoolt, et nad saaksid ennast turvaliselt tunda. Kui nad veel lapsed on, siis võimalik, et lasteaed pole nende jaoks õige koht, pigem eelistaksid nad võimalikult kaua kodus ja ema läheduses viibida. Samuti tasuks olla ettevaatlik igasuguste süüdistuste osas, nad lihtsalt võtavad kõike väga isiklikult ning solvuvad väga kergesti.

Lõvis,
siis see inimene soovib saada lähedastelt erilist tähelepanu, kiitust ja austust. Sellised inimesed soovivad olla ainsad silmaterad ning kõige paremini tunnevad nad ennast üksiku lapsena. Samas kui neil veel lapsena on õdesid-vendi, siis peavad nad silmapaistma ning soovivad rohkem vanemate tähelepanu kui teised. Kriitilisus ja solvamine võivad nende emotsionaalsele tasakaalule eriti laastavalt mõjuda. Nad soovivad, et neil oleks emalõvi või siis isalõvi, kes on ainult nende päralt.

Neitsis,
siis see inimene kipub enese suhtes olema üsna kriitiline ning tal võib juba varakult ilmneda ülemuretsemise nähud ning närvilisus. Seega peaks selliseid inimesi pigem julgustama, lohutama ja kiitma, mitte neid veelgi rohkem kritiseerima. Peaks olema toetav ja olema eeskujuks. Just eriti ema on see, keda nad usaldavad ja kuulavad. Lapsena võivad nad olla üsna tagasihoidlikud ja sõnakuulekad, kuid sisimas võivad nad üsna õnnetud olla. Seega julgustage neid lõbutsema ning vaadake ka enda alateadlikud närvilisuse põhjused üle.

Kaaludes,
siis see inimene vajab sellist lähedast inimest (või ema), kellega ta saaks suhelda ja kes näitaks tema vastu üles tingimusteta armastust. Eriti oluline on tema jaoks partnerlus ja armastus ning emotsionaalne tasakaal. Igasugused tülid, noomitused ja karistused võivad tema emotsionaalse tasakaalu täielikult paigast nihutada ning ta võib tunda, et teda ei armastata. Selle vastu aitab see, kui saaks tema jaoks olla eelkõige partnerist sõber (ka emana), kes temaga suhtleb ning näitab välja oma tõelist armastust ja tagab talle harmoonilise keskkonna. Samuti meeldib sellele talle käia koos igasugustel üritustel, kohvikutes, restoranides. Tähtis on see, et saaks suhelda ning valitseks meeldiv meelelahutuslik õhkkond.

Skorpionis,
siis sellele inimesele on lapsena just ema peaaegu kõikvõimas, inimene kes suudab mägesid paigast nihutada. Ema on tema jaoks ülioluline ning sügavad tunded on vastastikused. Kuid nii ema kui ka edaspidi muu eriti lähedane inimene peaks ettevaatlik olema, et ta oma sügavate tunnetega ei muutuks liiga kontrollivaks või manipuleerivaks. Need inimesed on väga tundlikud, kuigi nad on ääretult tugevad, siis ei tasuks nende tundlikkusega mängida, see võib teile hiljem karmilt kätte maksta, sest armastuse ja vihkamise vahel on ainult üks samm. See inimene ootab oma emalt või armastatult/elukaaslaselt jäägitult pühendumist ning ta võib olla armukade (lapsena näiteks õdede-vendade suhtes). Eriti emal on tema käekäigule väga tugev mõju.

Amburis,
siis sellele inimesele on lapsena tähtis, et ema oleks tema jaoks pigem suunaja ja juhendaja, kes aitaks tal elulistele küsimustele vastuseid leida. Üliolulised on igasugused reisid ja seiklused koos emaga või hiljem elukaaslasega. Peab aitama tal avastada maailma, kuid samas peab talle andma piisavalt vabadust, et ise oma avastusi teha. Talle peaks süstima positiivsust ja rõõmu, et ta saaks läbi elu oma positiivsele ellusuhtumisele toetuda, kuid ära ei tohiks unustada ka vastutustunde õpetamist, et ta liigselt ei hakkaks õnnelikele juhustele toetuma.

Kaljukitses,
siis sellele inimesele (eriti lapsele) aitavad turvatunnet tekitada kindlad reeglid, samas nad endiselt vajavad ema või siis hiljem elukaaslase armastust ja hoolt, et nad liialt endasse ei tõmbuks ega hakkaks oma tundeid külmutama. Piir on üsna õhuke. Kuigi need inimesed täidavad hea meelega igasuguseid koduseid kohustusi ja ülesandeid juba üsna varasesest east alates, siis ei tasuks nendega liiale minna. Ta ikkagi peaks lapseeas saama ennast tunda lapsena, mitte liigselt vastutava väikse täiskasvanuna. Need inimesed võivad ka ennast ema või elukaaslase ees vastutava tunda ning see teine inimene peaks olema nende jaoks heas mõttes autoriteet, kuid mitte liialt karm ega nõudlik, vaid reegleid armastav ja vastutustundlik.

Veevalajas,
siis see inimene vajab lapsena emalt ja hiljem elukaaslaselt väga suurt vabadust. Reeglid selliste inimeste puhul ei toimi. Nad võivad igasugustele reeglitele ja piirangutele üsna ootamatult ja vastupidiselt reageerida. Sellised inimesed soovivad, et ema või elukaaslane oleks nendega pigem sõber ning toetaks neid, andes neile vabad käed arenguks. Nad on nii uuenduslikud ja erilised, et võite neid täiesti usaldada. Kuulake neid ja te ei jõua ära imestada kui targad nad tegelikult on! Samas ärge unustage välja näitamast oma armastuse tundeid, sest muidu võite tema jaoks väga kaugeks muutuda.

Kalades,
siis need inimesed vajavad tingimusteta ja kõikehõlmavat armastust ning mõistmist ja aktsepteerimist. Nad on ääretult tundlikud ning vajavad lapsena sama ka emalt ning hiljem elukaaslaselt. Peate arendama tema empaatiavõimet, et enesehaletsus ei saaks temas võimust võtta. Samas peab ette vaatama, et te ei satuks omavahel sõltuvuslikesse suhetesse või liialt ohverdavatesse olukordadesse. Samas peab olema valmis teatud hetkedel ennast ohverdama ja tema eest hoolitsema. Kõike tasuks teha tasakaalukalt. Samas peate andma ka talle piisavalt vaba arenguruumi, et ta saaks oma sisemise tunnetusega kontaktis olla, et siis elu mängleva voolavusega läbi teha.
Allikas:
http://www.astroloogia.eu/Astroloogiast

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar