https://davidnesher.com.ar/el-varon-piedra-y-la-mujer-vibora/

Mees ei tea, et all varitseb madu. Naine ei tea, et mehele vajub kivi selga.

Naine (teie kolleeg, äripartner, alluv, sõber, sugulane, naine) mõtleb: Ma kohe kukun, ma ei saa üles, sest siis kohe hammustab mind madu?!”

Mees (kes iganes, kolleeg, partner, sõber, sugulane, mees) mõtleb: Mul on nii valus, ma püüan teda kõigest jõust üles sikutada! Miks ta ei võiks oma jõu kokku võtta, kaasa aidata ja üles saada?!”

TE ei tea alati, millises olukorras ja millise surve all on teine inimene ning see inimene ei pruugi omakorda teada teie valust ja väsimusest.
See on elu, ja ükskõik, kus probleemid on tekkinud, kas tööl, peres või sõprade vahelistes suhetes jne, peate proovima üksteist mõista, õppima rääkima rasketes olukordades, õppima kuulama ja kuulma, õppima kompromisse tegema, üksteise eest hoolitsema ja suhtlema paremini – südamega.

***

The man doesn’t know that there is a snake underneath. The woman doesn’t know that there is a stone pressing on the man.

The woman thinks: “I am going to fall! and I can’t climb because the snake is going to bite me! Why can’t the man use a little more strengh and pull me up!”

The man thinks: “I am in so much pain! Yet I’m still pulling you as much as I can! why don’t you try and climb a little harder?!”

You can’t see the pressure the other person is under, and the other person can’t see the pain you’re in. This is life, no matter whether it’s with work, family, feelings, friends, family, you should try to understand each other, communicate with proper words, try changing your perspective, think of each other, and think of ways to resolve the problems.

****

(tõlkinud Ingrid Soosaar)

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar