pg11.ru/companies/

PUNANE

23. dets. – 1. jaanuar, 25. juuni – 4. juuli

Olete armas, sümpaatne ja ligitõmbav tüüp. Veidi kiusakas, kuid olete pidevalt armunud… ning armastate olla armastatud. Selge peaga, värske olemisega ning rõõmus, kuigi vahel kapriisne.

 

ORANŽ

2. jaanuar – 11. jaanuar, 5. juuli – 14. juuli

Kannate vastutust oma tegude eest ja teate, kuidas inimestega ümber käia. Teil on kogu aeg mingid eesmärgid ja sihid, et neid saavutada ja olla konkurentsivõimeline. Kui asi jõuab sõpruseni, on teil raske kedagi usaldada, kuid niipea, kui olete leidnud sobiva sõbra, usaldate teda igavesti.

 

KOLLANE

12. jaanuar – 24. jaanuar, 15. juuli – 25. juuli

Olete armas, kõlbeliselt puhas ja süütu, kes usaldab paljusid inimesi. Suhtes olete reeglina liider. Vajalikul ajal teete õige valiku ja võtate vastu õige otsuse. Alati unistate romantilistest suhetest.

 

ROOSA

25. jaanuar – 3. veebruar, 26. juuli – 4. august

Te püüate alati kõigest jõust ning teile meeldib teisi aidata ning neist hoolida. Kuid te ei rahuldu kergesti. Teil on negatiivseid mõtteid. Otsite rpmantilist muinasjutulist armastust.

 

SININE

4. veebruar – 8. veebruar, 1. mai – 14. mai, 5. august – 13. august

Teil on madal enesehinnang. Olete artistlik. Teile meeldib armuda, kuid te armastate peaga, mitte oma südamega.

 

ROHELINE

9. veebruar – 18. veebruar, 14. august – 23. august

Saate uute inimestega hästi läbi. Tegelikult te ei ole ka häbelik inimene. Vahel võite oma sõnadega kellegi tundeid haavata. Armastate olla armastatud ning armastatu poolt märgatud. Aga peamiselt olete siiski üksildane, oodates õiget, sobivat inimest.

 

PRUUN

19. veebruar – 29. veebruar, 24. august – 2. september

Olete aktiivne ja sportlik. Teistel inimestel on raske teile läheneda, kuid teie armute kergelt. Niipea, kui saate aru, et te midagi ei saa, annate alla ja lasete sel kergelt minna.

 

HELE ROHEKAS-SININE (AQUA)

1. märts – 10. märts, 3. september – 12. september

Teie tunded muutuvad kergesti ja ootamatult. Armastate tõtt, kuid usute teisi inimesi liiga kergelt. Teil on raske õiget armastust leida ning te kaotate selle kergesti, mõnikord haiget saades.

 

KOLLAKAS-ROHELINE (LAIM)

11. märts – 20. märts, 13. september – 22. september

Olete rahulik, kuid lähete kergesti stressi. Muutute kergesti armukadedaks. Kurdate pisiasjade üle.

 

MUST

21. märts

Teile meeldib olla väga vapper, aga teile ei meeldi muutused teie elus. Niipea, kui võtate vastu otsuse, katsute seda samal kujul sailitada pikka aega.

 

LILLA

22. märts – 31. märts, 24. september – 3. oktoober

Olete salapärane ning mitte kunagi egoistlik. Huvitute kergesti erinevatest asjadest. Sõltuvalt teie meeleolust võib teie päev olla kurb või õnnelik. Olete oma sõprade hulgas populaarne. Vahel võite rumalalt tegutseda või midagi kergesti unustada. Otsite inimesi, kes on usaldusväärsed.

 

TUMESININE, ÖÖSININE

1. aprill – 10. aprill, 4. oktoober – 13. oktoober

Olete ligitõmbav. Armastate elu. Teil on iga asja suhtes tugevad tunded ning te häirute kergesti. Kui te ükskord kellegi peale vihastute, siis on teil raske talle andestada.

 

HÕBEDANE

11. aprill – 20. aprill, 14. oktoober – 23. oktoober

Olete loominguline ja häbelik, kuid teile meeldib proovida uusi asju. Teile meeldib endale väljakutset esitada. Õpite uusi asju kergelt. Teie armuelu kipub sassis ja keeruline olema.

 

VALGE

21. aprill – 30. aprill, 24. oktoober – 11. november

Teil on unistused ning eesmärgid oma elus. Armukadetsete kergesti. Vähesed asjad avaldavad teile suur muljet. Hindate teisi kõrgelt.

 

KULDNE

15. mai – 24. mai, 12. novermber – 21. november

Te teate, mis on õige ja mis mitte. Olete rõõmsameelne ja vastutulelik. Teil on raske leida soovitut, kuid kui te leiate sobiva inimese, on teil kaua aega raske uuesti armuda.

 

KREEMIKAS, KREEMIVÄRV

25. mai – 3. juuni, 22. november 1. detsember

Konkurentsivõimeline, võistlushimuline ja sportlik. Teile ei meeldi kaotada. Olete alati rõõmsameelne. Olete usaldusväärne ja väga vastutulelik. Armastuses olete ettevaatlik, valite hoolega ega armu kergesti. Kui olete ükskord selle õige leidnud, siis ei lase pikka aega sel ära minna.

 

HALL

4. juuni – 13. juuni, 24. juuni, 2. detsember – 11. detsember

Olete ligitõmbav ja aktiivne. Te ei varja kunagi oma tundeid, väljendades kõike, mis teie sees on. Võite vahel olla egoistlik. Tahate, et teid märgataks ning teile ei meeldi, kui teid käsitletakse ebaõiglaselt. Teate, mida vajalikul hetkel öelda. Teil on hea huumorimeel. Suudate tavaliselt kellegi päeva helgemaks muuta.

 

KASTANPRUUN, PUNAKAS-PRUUN

14. juuni – 23. juuni, 12. detsember – 21. detsember

Olete tark ja teate, mis on õige. Teile meeldib, kui asjad kulgevad omasoodu, mis vahel võib esile kutsuda probleeme, teiste inimeste tunnetele mitte mõeldes. Kui asi läheb armastuseni, ei ole te kannatlik. Kui te valitsete vajaliku inimese üle, olles ta kätte saanud, on teil raske paremat armastust leida.

 

OLIIVIVÄRV

23. september

Olete sooja südamega ja muretu. Tundub, et koos sõprade ja perega tunnete end hästi. Te ei armasta vägivalda. Te teate, mis on õige. Olete lahke ja rõõmus. Te ei kadesta teisi inimesi.

 

TUME ROHEKAS-SININE

22. detsember

Olete peamiselt huvitatud enda välimusest. Teil on seoses partneri valimisega kõrged standardid. Te mõtlete enne, kui otsusi vastu võtate. Sellega väldite rumalaid vigasid. Teile meeldib olla liider. Eesi sõpru leiate kergesti.

 

Tõlkinud Ingrid Prass.
CopyRight ©

Allikad:
brainum.ru
awesomequotes4u.com

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar