dobrocom.info/2017/12/10

On asju, mis on energeetilisest seisukohast ohtlikud. Nõrga kaitse korral võivad need kahju teha tervisele, enesetundele ning edule. Samamoodi on ka fotodega.

Teadmine sellest, mida või keda ei tohiks pildistada, aitab ära hoida tõsiseid probleeme tulevikus. Ärgem seadkem oma lähedasi ohtu.

Miks võivad fotod ohtlikud olla? Arvatakse, et foto tegemise hetkel kaob korraks piir surnute ja elavate maailma vahel. Sellega on põhjendatud ka kummituste teke fotodel.

 

KEDA VÕI MIDA EI TOHIKS PILDISTADA, et mitte oma lähedastele häda kaela tõmmata:

1. Magavaid inimesi.

Eriti imikuid ning lapsi. Nemad on kõige kaitsetumad. Nende hinged on puhtad ja rikkumata. Seetõttu on see ebapuhtale jõule parimaks varjupaigaks. Avatud silmad võivad meid alati kaitsta kurjade jõudude eest, sest me näeme neid. Aga nemad on kaitsetud, kui neid vaadatakse. Neile meeldib varjus olla, märkamatuna. Isegi, kui on magava inimese kõrval, ei saa nad neile toimida. Kuid foto tegemise hetkel piir kaob, andes neile juurdepääsu inimese energeetikale. Muidugi on neist küll vaid vähesed agressiivsed. Aga milleks riskida?

2. Peegeldust peeglis.

Paljudes kultuurides ning uskumustes kirjeldatakse peeglit kui varjumaailma, kui magnetit kurjade vaimude jaoks. See on omamoodi negatiivse kogumise koht, portaal meie ja kummituste vahel. Eriti kehtib see kahe peegli kohta, kui nad on vastastiku… lõpmatu peegeldusena. Mitte mingil juhul ei tohi fotografeerida peegeldust, sest me asume vahetult sel hetkel väga lähedal vaimudele ning nende maailmale. Tuleb meeles pidada, et ohtlik ei ole ainult see moment, vaid ka foto ise. See säilitab oma jõu. Seetõttu visake sellised pildid pikemalt mõtlemate minema.

3. Surnuid.

See on väga levinud komme, mis kõneleb sellest, et see võib sundida surnud inimese igaveseks rahu kaotama. Tema hing saab elama kohas, kus asus keha. Kui see oli vihane (agressiivne) hing, siis hakkavad kodus toimuma imelikud asjad. Kui selline foto siiski tehtud sai, siis säilitage seda teistest fotodest eraldi.

4. Musta värvi kasse.

Jah, kassid puhastavad kodu energeetikat. Nad on meie sõbrad ja väga armsad olendid, kuid nad võivad väga kergelt olla millegi poolt haaratud, vallatud. Magavate mustade kasside pildistamine on kahekordselt ohtlik. Sel juhul saavad tumedad jõud neile paremini toimida. Kassid ei ole kaitstud, seetõttu alluvad kergesti teispoolsuse jõudude mõjutusele.

5. Varemete või mahajäetud majade taustal.

Seal on negatiivne energeetika. See kandub fotole ja nakatab inimese ning tema kodu ebaõnnestumistega. Soovitav on selliseid fotosid mitte teha. Kui siiski on otsustatud neid teha, siis säilitage neid sellistes ruumides, kus ei elata. Näiteks garaažis, pööningul jms. Ärge pange neid vaatamiseks välja.

Ja veel mõned reeglid…

  • Ärge andke oma fotosid neile, kellega teil on halvad suhted või neile, kes on sellistega seotud. „Halva silma” vältimiseks.
  • Parem on varjata oma fotosid sotsiaalmeedias. Anda ligipääs neile ainult lähedastele ja sõpradele.
  • Ärge hoidke kodus (ja kindlasti mitte nähtavana) pilte neist, kes teid vihkavad või keda teie ei salli. Sel juhul võtavad vaenlased teilt tuju ära.

 

Tõlkinud Ingrid Prass.
CopyRight ©

Allikas:
adfave.ru

Sarnased postitused

1 kommentaar

  1. Minu arvamus sellistes asjades on,et parem ,kui me kõike seda ei teaks sest kui teame hakkame juba ala teadvuses kõike mida teame genereerima ja pigem pole hea meile see.Samuti ei maksa uskuda kõike mida lugeda.Omast kogemusest võin öelda,et olen pildistanud kõikki eelpool mainitud objekte ja minu hinged on vaatamata sellele rahu ja tasakaal.


Postita kommentaar