https://pixabay.com/photos/animal-snow-wolf-mammal-species-7749634/; https://pixabay.com/photos/lion-king-mane-africa-mammal-2794953/; https://pixabay.com/photos/bernese-mountain-dog-cherry-blossoms-7928156/; https://pixabay.com/photos/fox-canine-red-fox-wild-dog-mammal-7808911/; https://pixabay.com/photos/cat-pet-feline-animal-fur-kitty-3523992/; https://pixabay.com/photos/horse-animal-equine-head-portrait-3449622/

Loomamaailm elab rangete reeglite järgi. Tugevamad söövad nõrgemaid, paljunemisinstinktid ja ellujäämisinstinktid võtavad võimust ning alati võidab ainult tugevaim.

Erinevalt loomadest on loodus andnud inimesele hinge, kaasatundmise ja haletsemise oskuse, kuigi mõnikord on loomadel laste või haigete suhtes avatum süda kui mõnel inimesel.

Loomamaailm jaguneb selgelt karjadeks, nagu ka inimesed jagunevad sarnaselt.

https://pixabay.com/photos/woman-wolf-little-red-riding-hood-7109387/

Huvitav on see, et loomade ja inimeste põhilised iseloomuomadused ja käitumismustrid on identsed. “Intelligentsete” olendite esindajate hulgas on ka igavesi “kiskjaid” ja igavesi “ohvreid”.

Kuid loomad ei hävita ennast, nagu teeb inimene oma pideva sooviga arendada “tsivilisatsiooni” ning saada üha rohkem “hüvesid”, et säästa oma energiat ja aega.

Et mõista, milline loom sa oled või õigemini, millise looma iseloomuomadused ja käitumismustrid sarnanevad sinu omaga, loe kirjeldust ja leia end “selle maailma tugevate” hulgast ja siis ehk suudate vastata mõnele isiklikule küsimusele, mis teid piinab, kuid mida te ei taha kõva häälega välja öelda. Vastused on väga sageli pealiskaudsed, inimesed on lihtsalt harjunud otsima “topeltpõhja”.

**

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar