https://pixabay.com/photos/nature-tree-tribe-tree-trunk-1902404/

Iidsetest aegadest on inimesed uskunud, et puudel on eriline maagiline jõud ja need võivad inimesi kõige uskumatumal viisil mõjutada.

Mõned puud võivad tervendada ja puhastada inimese energiavälja, teisi, vastupidi, võib nimetada energiavampiirideks.

Iga inimene peaks teadma oma patroonpuud vastavalt sodiaagile, sest nii saab ta suurepärase liitlase, kes võib aidata taastada energiavoogu igal ajal aastas.

*

JÄÄR
Puude horoskoop sodiaagimärgi järgi ütleb, et Jäära puud on
mänd, tamm, nulg, lepp ja pärn. Tähed soovitavad sellesse tähtkujusse kuuluvatel inimestel valida üksikud puud, millel on lopsakas ja hästi arenenud võra. Puudega on parem suhelda suve alguses.

SÕNN
Sõnni sodiaagipuu on ennekõike
pappel. Samuti on selle märgi esindajate üks peamisi puid meeste jaoks kastan ja naistele kreeka pähklipuu. Papliga ümberkäimisel peate lihtsalt olema äärmiselt ettevaatlik, sest see ei saa mitte ainult energiat puhastada, vaid ka seda ära võtta.

KAKSIKUD
Kaksikute kaitsepuud on
vaher ja õunapuu. Kaksikud võivad oma energiaabiliseks valida ka pirnipuu, eriti selle õitsemise perioodil. See märk peaks puudega suhtlema hilissuvel.

VÄHK
Vähi tähtkuju all sündinud inimeste jaoks on sodiaagimärgi puuks
jalakas, paju ja lepp. Parim aeg oma energia puhastamiseks on Vähi jaoks mai või august.

LÕVI
Lõvi jaoks on suurepärane looduslik talisman
küpress või jalakas. Tähed tõstavad eriti esile selle tähtkuju mehi, kelle jaoks on tamm võimas positiivse energia allikas. Nendel inimestel soovitatakse oma patroonipuuga suhelda septembris või aprillis.

NEITSI
Horoskoobi järgi on Neitsi üks praktilisemaid ja samas vaimselt ebastabiilsemaid märke. Selle märgi energiaallikaks on
sarapuu, ploomipuu või lepp. Paljud astroloogid tõstavad esile ka õunapuud ja selle vilja kandmise aega. Neitsitel soovitatakse talismanipuuga suhelda oktoobris, juulis ja augustis.

KAALUD
Kaalude jaoks on tugevaks patrooniks
kask või pärn. Erilist tähelepanu tuleks pöörata kasele, kuna just see puu ei suuda mitte ainult stabiliseerida märgi esindajate emotsionaalset seisundit, vaid ka vabastada neid füüsilistest vaevustest.

SKORPION
Selle tähtkuju inimeste jaoks on sodiaagimärgi puuks
kibuvits, viirpuu, mänd ja kastan. Märkida võib ka pihlakat. Skorpionid peaksid oma puuga suhtlema varakevadel, kui pungad alles hakkavad paisuma.

AMBUR
Amburi jaoks võib sodiaagi kõige võimsamaks talismaniks olla
valgepöök või seeder. Just need kaks puud on võimelised otseselt mõjutama selle märgi esindajate füüsilist ja vaimset seisundit. Puuga suhtlemise aeg on Amburil märtsis, augustis ja oktoobris.

KALJUKITS
Pöök, kask ja kuusk omavad tervendavat jõudu Kaljukitsele. Tähed soovitavad sellesse tähtkujusse kuuluvatel inimestel suhelda oma sodiaagi puuga järgi kohe, kui esimene lumi sulab, või hilissuvel.

VEEVALAJA
Veevalaja tugevaim patroon on
pappel. Võite nimetada ka pärna ja kikkapuud, kuna need on samuti võimelised selle tähtkuju esindajaid mõjutama. Mis tahes energiliste kontaktide aeg oma puuga Veevalaja jaoks on hiliskevad.

KALAD
Kalade sodiaagi puudeks võib nimetada
lehist, jugapuud, kuslapuud ja lodjapuud. Nende patroonpuude viljad on selle märgi inimestele eriti kasulikud. Haavapuuga tasub olla ettevaatlik. Kõige sobivam aeg selle tähtkuju esindajate energiatasakaalu taastamiseks on suve keskpaik.

***

Tõlkinud Ingrid Soosaar.

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar