.shutterstock.com/video/

Üheks tähtsamaks naiselikkuse atribuudiks võib nimetada seelikut.

Aga mitte ainult sellepärast, et ilus on. Miks siis?

Sest just seelikus on naiseliku alge saladus.
Naise seelik – see on energeetiline riietusese.

Seelik akumuleerib naiselikku energiat ning tal on naise jaoks mingi omamoodi pühalik tähendus.

Ammustest aegadest saadik on erinevate rahvaste naised kandnud seelikuid ning kleite.

Vanadel aegadel tunnetasid inimesed selgelt sidet loodusega ja teadsid, et mees ja naine ei ole erinevad mitte ainult füüsiliselt, vaid neil on ka erinev energeetika.

Muistsete veedade (hinduismi vanimad pühakirjad) tarkuse kohaselt saab Mees energiat ülevalt, kosmosest.

Naise energia aga tuleb Maast ning täidab naise armastuse, hoole, tundlikkuse, õrnuse, kaastundlikkuse ja teiste naiselike omadustega.

ecology.md/page/

Lai alt laienev pikk seelik aitab naisel seda Maa energiat altpoolt rohkem vastu võtta.

Seelik või siis kleidi seelikuosa moodustab koonuse, mis on avatud allapoole. See aitab endasse koguda Maa jõudu, viljakust ning materiaalseid hüvesid.

Naiselik energia koguneb spetsiaalsesse organisse, emakasse. Meestel sellist organit ei ole, mehed saavad Maa jõudu naiselt. Naiselik energia, mis naine mehele kingib, teeb mehe palju tasakaalukamaks, rahulikumaks, püsivamaks, suunab ta loomingulisele ehk ülesehitavale tööle, st loomisele.

Kui naine aga paneb seeliku asemel jalga (pikad) püksid, siis katkeb side Maaga, energiate liikumine jääb seisma, emakas jääb tühjaks, sinna ei kogune naiselikku energiat, mida saaks mehele kinkida. Siis jäävad mehed ilma naiselikust armastusest ja hellusest, jäävad ilma Maa väest. Sel juhul muutuvad nad jõhkramaks, julmemaks, agressiivsemaks.

pizzuticuties.com/mothers-wedding-dress-mini-session/

Naine, kes pidevalt pükse kannab, toidab ning kinnistab oma vaimu mehelikul moel ning toimib mehega nagu mees mehega. Peentasandil lõhutakse energiate vahetus, aga füüsiliselt tasandil tekivad haigused, tülid ning mittemõistmine.

Paljud kaasaegsed naised eelistavad kanda pükse, sest nii on ju mugav, stiilne, moodne ja praktiline. Muidugi on pükstes palju mugavam teha nö meestetöösid: kanda raskusi, kiirelt ning osavalt liikuda jne.

Samal ajal kui kleit või seelik muutuvad justkui loomulikuks piduriks, on nad ka suureks hüveks naisele, kinkides harmooniat ja rahu.

Tõeline naine ei mõtlegi tõsta suuri raskusi või teha rasket tööd. Ta ootab ära mehe, kes ei suudagi (talle) abist ära öelda.

Pea igale väikesele tüdrukule meeldib proovida ema või vanema õe kleite ning seelikuid, tunnetades end printsessina.

 

ecology.md/page/

Pannes selga ilusa kleidi või seeliku, tunnetab iga naine, kuidas tema enesetunne muutub, ärkab naiselik energia, vägi, mis tõmbab nende meeste tähelepanu ning pilke, kes eelistavad näha naist seelikus või kleidis, mitte pükstes, isegi mitte kõige moodsamates.

Seelikus või kleidis muutub naise hingeline seisund. Naine muutub sisemiselt harmoonilisemaks ning õnnelikumaks. See sisemine olek kandub ka ümbritsevatele inimestele. Ja just see harmooniline ja õnnelik olek on meeste silmis peamine ja kõige ligitõmbavam.

Huvitav on ka psühholoogide väide, et mehi köidab see, mida pole nende enda garderoobis.

Kui naisel on väikesed lapsed, siis on väga tähtis, et nad näeksid oma ema seelikus. Lastel, vanuses kuni 5-aastat tekivad kõik peamised käitumisfunktsioonid ja kujunevad arusaamised sugudest. Vanuses 3-4 aastat määravad lapsed sugulise kuuluvuse eranditult riietuse järgi. Pükstes naisterahvas tekitab lapses segadust.

Tähtis on ka seeliku vorm ja pikkus.

Miniseelik hajutab energiat, mistõttu naise psüühiline jõud kahaneb.

Lõhikuga kleit võib ju meeste silmale huvitav olla, aga ka siin pudeneb energia selle lõhe kaudu ära.

pinterest.com/scoutinahamsuit/my-style/

Pikk maani seelik aitab naisel imada ning säilitada Maa väge. Seeliku lai äär, mis liikumisel õõtsub või lainetab, moodustab torsioonivälju (paremale ja vasakule pöörlevaid keeriseid). See on omamoodi kaitsev ring-amulett. See kaitseb naise seksuaalkeskusi. Nende keskuste õige töötamine vastutab ju suguelundite tervise, nende normaalse toimimise eest.

Pikk lai seelik aitab naisel hoida ka puhtust, süütust, tervet mõistust; päästab kiimaste pilkude eest, mis võiksid läbistada alumisi tšakraid ning mis omakorda viiks seksuaalenergia äravooluni ning naiseliku ligitõmbavuse ja elujõu kaotuseni.

Kokkuvõttes muutub naine energeetiliselt vaesemaks, tal ei ole mehele midagi anda ja ta muutub mehele ebahuvitavaks.

Praegu on nii palju üksikuid naisi, nii noor kui ka küpsemas vanuses.
Tuttav teema, tuttav vastus?
Jah, kõik me muudkui küsime: „Kuhu on kadunud tõelised mehed?”.
Aga kust nad saaksidki ilmuda, kui me oleme loobunud olemast naised selle sõna otseses mõttes?

eu.fotolia.com/tag/

Viimastel aegadel on mood siiski andnud võimaluse pöörduda tagasi naiseliku riietuse juurde, et me saaksime koguda endasse Maa väge ning kinkida naiselikku energiat oma armastatud meestele.

Seelik peaks kandjale olema igatahes mõnusalt mugav.

PS!
Teadmiseks… Soovitav on seelik ära võtta mitte üle jalgade, sest sel juhul „pudeneb” energiavoog seeliku maapinnale kukkudes laiali, jättes naise energiast ilma ja kaitsetuks. Kui aga tõmmata seelik ära üle pea, siis läbib energiavoog kogu keha, täidab keha väe, õnne ja hea meeleoluga.

Kandkem pikka seelikut või kleiti ning tunnetagem ennast Tõelise Naisena!

 

Tõlkinud ja toimetanud Ingrid Soosaar.

Allikad:
psy-sait.ru
happyya.ru
ecology.md

Sarnased postitused

1 kommentaar

  1. Inimene (Nii naine, kui mees) saab olla tõeliselt vaba ja õnnelik vast ainult siis, kui ühiskond suunaks dresscode'i asemel hindama isikupära aktsepteerima ka eriskummalisust (seni, kuni see kellelegi teisele liiga ei tee).
    Sellisel juhul saavad eesti kliimas igapäevaselt suusapükse kandvad naised ka ennast vabalt tundma ja saavad rahus enda hobide peale mõelda, mitte mingile naiselikkuse pseudoteooriale 🙂


Postita kommentaar