https://pixabay.com/illustrations/planet-saturn-space-astronomy-7229462/

Põllumajanduse iidse jumalana sümboliseerib Saturn saaki. Karmaplaneet Saturni olemus peegeldub kontseptsioonis, et pingutus võrdub tasuga: „Mida külvad, seda lõikad”.

Võite karta oma Saturni märki, teades varasemast, kuidas Saturn on seotud raske töö, kohustuste või tagajärgedega. Paljud muretsevad selle pärast, mida nende Saturni märk võib nende jaoks tähendada, kuna see võib olla midagi rasket või ebameeldivat.

Kuid Saturnis on palju enamat kui lihtsalt testid ja väljakutsed. Saturni seostatakse ka tõsise siseteadvusega. Saturni nimetatakse meie südametunnistuseks – see on mõju, mis toob meie ellu tasakaalu.

See loob Saturnile jõudu andva külje, mis aga sageli on tähelepanuta jäänud.

Saturni annete kasutamine võib aidata teil stabiilsust luua. Saturn võib anda vihjeid teemadele, millele võiksite keskenduda või mille osas olete valmis püsima.

Te saate valida, mida teete, kuidas seda teete ja mis standardi järgi. Teie valikud loovad lõpuks teie tuleviku, kuna neist saab alus, millele te oma elu ehitate.

Sel viisil näitab Saturn teie astroloogilises sünnikaardis, kuidas teie valikud, nagu asjad, mille eest vastutate, võivad sillutada teed edule.

Saturnil on oma nauditav energia.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar