humansarefree.com/2016/01/how-can-you-escape-from-the-imprisonment-of-the-matrix.html

Morpheus /filmist ”Maatriks”/ on öelnud:

Maatriks – see on süsteem, Neo. See süsteem on meie vaenlane. Aga kui sa oled sees, vaata ringi, mida sa näed? Ärimehed, õpetajad, juristid, töökad töölised. Inimesed, keda üritame päästa. Kuid kuni me seda ei tee, on need inimesed endiselt selle süsteemi osa ja see muudab nad meie vaenlasteks. Peate aru saama, enamik neist inimestest pole valmis ühenduse katkestamiseks. Ja paljud neist on süsteemiga nii harjunud, nii lootusetult sõltuvad, et võitlevad selle nimel.”

Nii elab enamik inimesi: sunnivad end hommikul ärkama, riidesse panema, tööle minema, umbes 8 tunni pärast koju naasma, telekat vaatama ja magama minema. Ainult selleks, et korrata sama protseduuri järgmisel päeval, peaaegu kogu oma elu.

Me peame sellist elu normaalseks, kuid kui te peatute ja järele mõtlete, saate aru, et see pole üldse normaalne.

Elu on nii hinnaline ja ilus, kuid selle asemel, et seda maksimaalselt ära kasutada, otsustame seda raisata ainult seetõttu, et oleme programmeeritud niimoodi elama.

Harjumuste, traditsioonide ja uskumuste süsteemid on muutnud meid ajuvabadeks automaatseteks masinateks, kes pole elu üle õnnelikud ja järgivad lihtsalt ühiskonna poolt programmeeritud trajektoori.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

 

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar