poetscornerblog.wordpress.com/2014/04/29/one-open-hand/

Meile on tegelikult ammu räägitud sellest, et olukord planeet Maal on kontrolli alt väljunud, aga kuna kõik on samamoodi edasi läinud, siis on sellega harjutud, et „karistust” ei tule.

Kuigi jah.. me kõik teame, et viimastel aegadel on palju rohkem suuri looduskatastroofe. Kui juba Maa ise sekkub, siis tähendab, asi ON tõsine.

Meil kõigil koos tuleb nüüd planeedi negatiivset karmat töödelda. Mitte ainult meie praeguses elus tehtud vigade, vaid ka varasemates eludes tehtu eest.

Nii mõnigi võib hoobelda, et tema ei ole midagi halba teinud. Aga…kui me oleks nii väga „pühad ja puhtad”, siis me poleks siia planeedile kehastunudki.

Niisiis, osad vaimsemad inimesed arendavad ennast.

Osad aga elavad muretult, endiselt loodusest mitte hoolides, kelle jaoks elu Maal on lihtsalt nagu puhkus, lihtsalt lõbutsemine. Sellised moodustavad Maa elanikest ligi 95%. Selliste inimeste energia lõhub Maad.

Võib tunduda ebaõiglane, et kuidas nii…

Vähe on neid, kes arvasid, et nende eluajal juhtub midagi sellist nagu praegu on maailmas juhtunud.

Praegune olukord on puudutanud kõiki. Nii rikkaid kui vaeseid, nii vaimseid inimesi kui ka mitte vaimseid.

Ühtmoodi võrdselt on vaja pöörduda lihtsate elutõdede poole, lihtsa elu poole.

Kõik elusfäärid on puudutatud. Sel aastal erilist paranemist oodata ei ole. Sõltub meist. Sellest, kui hästi me selleks olukorraks valmis oleme., kuidas reageerime, kuidas tegutseme. Asja tuleb tõsiselt võtta.

Asi ei olegi niivõrd viiruses, kuivõrd üldises olukorras. Tuleb teha nii, et viirus ei muutuks massiliseks ja et kriisi vähendada. Kõigil tuleb selleks oma panus anda. Kõigist sõltub, mis saab edasi ja kaua see kriis kulgeb.

Tuleb aidata, kui võimalik. Kas siis sõna või teoga. Vastavalt kujunenud situatsioonile.

Aga oluline on mitte seejuures ennast ohtu seada! Ennast tuleb esimesena hoida!

Tuleb teha seda tööd, mis sai valitud. See võib praegu raskem olla, aga praegust aega võibki võtta vastupidavuse proovina ning väljakutsena. Aga kellelegi ju ei panda suuremat koormat kui ta kanda jõuab.

Ka neile, kes otseselt päästmisega tegelevad, kes suuri ohverdusi toovad, kes töötavad inimeste energiatega, nii vaimselt kui füüsiliselt. Kui selline inimene peaks siiski surema, siis tuleb seda käsitleda kangelassurmana. Enamus meist ilmselt ei suudaks nõnda palju ohverdusi tuua ja energiat panustada selleks, et teisi päästa.

Koroonaviirus ise on küll kergem kui teised nakkushaigused, mis ka epideemiatena levivad, kuid oht ongi siin selles, et osad inimesed põevad selle nii kergelt läbi, et ei saa ise arugi, käies samal ajal näiteks poes ja nakatades teisi.

Praegusel perioodil toimub suur karma töötlemine. Aga saab ka koguda negatiivset karmat juurde. Näiteks need, kes on nakatunud, aga siiski käivad väljas, vastutustundetult, nakatades teisi, isegi enda teadmata.

Tähtis on, et praegune olukord ei ärritaks ega vihastaks inimest. Tuleb rahulikult asja võtta ja kohaneda. Mitte paanitseda, vaid rahulikult ja asjalikult mõelda, mis on sinu jaoks olulisem.

Praegune aeg ei ole lõdvestumiseks ega ka lõbutsemiseks, ennast alkoholi uputamiseks, samuti mitte intiimkontaktide kogumiseks, ohjeldamatuks seksiks ega laste saamise planeerimiseks. Seda ka seepärast, et vältida teistesse haigustesse jäämiseks, sest ravi võimalused praegu on piiratud. Ka abiellumine ega lahutamine on hetkel takistatud.

Viimane aeg mõelda, mis on kõige olulisem ja mida endas vaja muuta, mida teha, tegeleda enesearenguga. Kui on, mida teistele õpetada, siis teha seda. Olla loov.

Oluline on säilitada energiat endas. See tähendab, mitte aktiivselt suhelda ega liikuda, vaid olla rohkem paigal, olla endas. Mida rohkem energiat endas, seda kõrgemale see meid meie mõtetes tõstab.

Tuleb kokku koguda kõik sisemised jõud.

Kui on raske, siis rääkida sellega, kes sinus „heliseb”, mitte niisama tühja lobiseda ega hirmujutte rääkida-kuulata.

Kõige olulisem on jääda rahulikuks. See on kõigile parem.

Globaalne ülesanne inimkonnale – jääda ellu!

*

/Baiba Sturite, astroloog/

Lühemalt refereerinud ja tõlkinud Ingrid Soosaar.

Allikas:

https://www.youtube.com/watch?v=l7XeB0WNSN0

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar