https://pixabay.com/photos/signpost-board-direction-left-1161965/

Igaüks puutub oma elus aeg-ajalt kokku takistustega või raskustega. Miks nii?

Sest takistused ehk probleemid meie eluteel on selleks, et omandaksime need õppetunnid, mida tulime siia ellu õppima.

Paljud on endale esitanud küsimuse, et miks on nii, et osad saavad samadest õppetundidest miinimumi, kuid elavad näiliselt täiesti pilvitut elu, teised aga astuvad sama reha otsa, kurtes pidevalt oma uskumatu saatuse üle. Mille eest?

Elus on nagu koolis – omandasid õppetunni – lähed edasi, aga kui sa seda õppetundi ei omandanud – sa ei omanda sa ka järgmist. Mida paremini tuleme toime õppetundide ja eluprobleemidega, mille saatus on meile ette valmistanud, seda terviklikum on meie isiksus ja seda harmoonilisem on meid ümbritsev maailm. Kuidas teada, millise õppetunni saatus toob?

Numeroloogia aitab saada vastust.

Probleemi ehk väljakutse number näitab mitte seda, mis on meie nõrkus ja millega tuleb võidelda, vaid seda, milleni peame jõudma, kelleks saama.

Selle numbri teadmine avab unikaalse eluplaani, mille käivitab sünnikuupäev. Selle teadmise abil saab lõpetada peaga vastu seina peksmise.

Saame teada, millised takistused meid teatud aegadel ees ootavad, millised väljakutsed täpselt tuleb ületada.

Need 4 numbrit on kooskõlas ja kattuvad teatud ajaperioodidega ehk teatud probleemide tippudega.

Olles kindlaks teinud oma tippude ja probleemide vanuseperioodid ning süvenenud nende numbrite tähendusse, on lihtsam mõista, mida elu teilt tegelikult soovib, pannes teid teatud olukordadesse, ja teha sellele vastavalt õige valik.

Järgnevalt nendest numbritest pikemalt.

*

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

 

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar