https://pixabay.com/illustrations/wine-red-wine-wine-glass-vineyard-8172887/

Sissejuhatust punase kuiva veini kasutamise kohta saab lugeda siit: https://manaratas.ee/punane-kuiv-vein-rahvaravis-ehk-veiniteraapia/

Kuidas aga kasutada kuiva punast veini konkreetsete vaevustega toimetulemiseks? Selleks ei pea olemas olema erilisi meditsiinilisi oskusi ega seadmeid. Igaüks saab kodus kergesti valmistada tervendavat vahendit kuivast punasest veinist. Nendel eesmärkidel saab kasutada veinikompresse, mähiseid, lahuseid ja loputusi, ülehõõrumisi ja isegi vanne. Kõiki loetletud retsepte saab hõlpsasti kohandada inimesele endale sobivaks, võttes arvesse keha individuaalseid omadusi ja heaolu. Kuid enne ravikuuri alustamist on tark konsulteerida spetsialistiga.

Reeglina otsime külmetuse vastu võitlemisel kõige lihtsamat lahendust – võtta õigel ajal mingi sobiv (nt aspiriini) tablett, anti-grippin või muu reklaamitud imeravim. Kusjuures ravimid kõrvaldavad ainult sümptomid, mis takistavad meil elada. Nende abiga alandame temperatuuri, vabaneme nohust, pearinglusest ja kehavaludest. Üldiselt teeme kõik, et kiiresti tööolekusse naasta. Külmetusnähte kõrvaldades ei mõtle me aga alati sellele, et võime kemikaalidega oma keha kahjustada. Ja haigus avaldub mõne aja pärast uue jõuga või muutub teiste organite ja süsteemide toimimise häireks.

On selge, et ainult veinidega ei saa ravida kõiki haigusi. Seetõttu kasutatakse rahvameditsiinis sagedamini nendel põhinevaid retsepte. Veine segatakse ravimtaimede ja mesindussaadustega. Erinevaid rahvaravi retsepte on väga palju.

Millised on täpsemad retseptid ja kuidas punane kuiv vein seal toimib?

**

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar