https://pixabay.com/photos/pretty-rustic-girl-in-the-meadow-7329101/

Selleks, et loodusest enim saada, ei aita, kui käite lihtsalt matkamas.

Parima tervendava mõju saavutamiseks peate tegema nii: metsa, linnaparki või oma aeda sisenedes pöörduge kõigepealt Puuingli poole. Siis võtke hetk aega, et tunnustada rahulikku ümbrust, eriti puid, mis teie kohal kõrguvad.

Pöörake oma meeled nende juurestiku poole. Mõelge mineraalainetele ja veele, mida nad tõmbavad sügavalt mullast üles läbi oma tüve, läbi okste. Kui tunnete ennast selle sügava maaenergiaga ümbritsetuna, kujutlege, et teie jalgadest kasvavad juured Emakese Maa mulda.

Kui te intuitiivselt tunnetate, et aeg on lõpetada see tore maandamiskogemus, kujutlege, et jätate kaitstud ja hoitud juured maasse, kui vabaks pääsete ja ära lähete. Need juured jäävad osaks teist. Kus iganes te ajas ja ruumis liikudes olete, võite nende abil maa seest tervendavat energiat tõmmata.

See on kõige võimsam ravi. See kindlustab iga teie olemise aspekti. See tugevdab teie elutahet, virgutab vaimu positiivset vastu võtma ja negatiivset eemale tõrjuma ning tekitab keha ja hinge tugevdava sageduse. See valmistab teid ette hirmust vabanema ja elama oma elu parimal moel.”

*

Allikas:

Meditsiinimeedium Anthony William, „Kuidas lõplikult terveneda”, tõlkinud Eva Nilson.

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar