wallpapers13.com/kiss-for-good-night-love-pictures-romantic-wallpapers-hd-free-download/

Probleemid magamistoas võivad tekkida kõigest. Sealhulgas seetõttu, et mees ja naine ei arvesta teineteise kehatüübiga.

Kuna Ajurveeda on India vanim meditsiinisüsteem, siis tasuks seda arvestada. Kes siis veel kui mitte indialased teavad seksist palju? Leiutati „Kamasuutra”, ja peaaegu esimesena öeldi, et abielu õnn sõltub seksuaalsest harmooniast. Loodi, traktaate, mis õpetasid selle harmoonia saavutamist.

Ajurveeda on harmoonia kunst loodusega. Esmakordselt mainiti seda üle 5000 aasta tagasi Indias, seda peetakse jooga ja meditatsiooni “õeks”. Koos kasutades võimaldavad need iidsed praktikad täielikult vabastada kehas, hinges ja vaimus peituva potentsiaali.

Ajurveeda järgi on seks oluline osa elust. See on inimsuhete jaoks sama vajalik kui toit või uni. Ajurveeda ei pea seda lihtsalt füsioloogiliseks toiminguks, vaid viitab sellele kui kahe keha, vaimu ja hinge liidule. See on armastuse väljendus kahe seksuaalselt himura ja monogaamse täiskasvanu vahel.

Milline peaks olema seksuaalelu intensiivsus, kuidas ja millal peaks seksima? Üldised nõuanded on siin kasutud. Kõik sõltub individuaalsest seksuaalsest tugevusest ja aktiivsusest, vanusest, tervisest, tujust ja paljust muust. Lisaks kõigele eelnevale ei tohi unustada, et põhiline kehatüüp mõjutab ka seksuaalset jõudlust.

Kas lähedasel lahvatab seksuaalsoov kiiresti, aga ka kustub kiiresti?

Kas sa saad seksuaalse hoo sisse pikaks ajaks, aga siis oled seksis väsimatu?

Kuidas ühendada oma esmapilgul kokkusobimatud eelistused voodis?

Ajurveeda aitab mõista.

***

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar