horoscopes.lovetoknow.com

Astroloogias on oluline terve sünnikaart, mitte ainult päikesemärk, see igapäevaselt räägitav tähtkuju.
Igaühel on veel teisi tähtkujusid eri planeetides ja erinevaid seisusid.
Üheks olulisemaks on ka tõusumärk.

wallpapercave.com

Tõusumärk on see tähtkuju, mis inimese sünnihetkel parasjagu tõuseb Maa idahorisondil, sündimise geograafilises kohas.

Tõusumärk ehk tõusev täht ehk astsendent (ASC).
Sünnikaardis on see märk, mis asub nö I majas ehk 1. maja tipp.

Terve ööpäeva jooksul vahetub see märk 12 korda ehk siis iga 2 tunni tagant.

TÕUSUMÄRK:

  • võti suhtesobivusele (isegi rohkem kui päikesemärk!!!), sest näitab, keda ja mida me suhtest otsime
  • see on meie MINA, näidates seda, kuidas me tahame, et teised meid näeksid
  • tõusumärk kui hinge märk (PS! sellest siin artiklis veel juttu ei tule)

Tõusumärgil on seega väga oluline koht meie isiksuse kujunemisel.

Lausa nii oluline, et inimene võib vaadata näiteks ennustusi mõlema, nii oma päikese- kui ka tõusumärgi tähtkuju järgi ja need siis ühendada.

Aga kui need kaks (tõusumärk ja päikesemärk) juhtuvad olema samas märgis, siis on see inimene hetkeliselt äratuntav, sellele tähtkujule vastav.

KUIDAS LEIDA ENDA TÕUSUMÄRKI:

Oma tõusumärgi võib sünni kellaaega ja sünnikohta teades leida näiteks järgmiste netilehtede kaudu, sisestades oma täieliku sünniaja ja koha:

LÜHIKIRJELDUSED:

kabbalahmetaphysics137.com

Kui tõusumärgiks on JÄÄR…

See inimene pürgib alati edasi intensiivse energia ja ürgse jõuga. Otsustavus aitab tal koheselt oma ideesid ellu viia. Ta ei raiska aega, ta on võitleja ning soovib silma paista kõiges, mida ette võtab. Ta peab end väsimatult läbi tegutsemise tõestama.

Suhtes

Energiline Jäär teab alati mida tahab ja kui soovib tegutseda, eelistab mitte suhelda inimestega, kes üritavad näpunäiteid jagada ja elama õpetada. Sõltumatusevajadus teeb õnnelikuks suhted inimestega, kes haakuvad impulsiivsusega või ei sega, kes mõistavad, et tal pole alati aega mõelda enne, kui ütleb või tegutseb. Ise tugev ja aktiivne, otsib partnerit, kes lubaks otsustada. Loodab leida kedagi, kes on hea suhtleja, tasakaalukas, sõbralik ja armas. Vahel on stimulatsiooniks vaja väljakutset. Teinekord ootab lahingut. Inimene naudib ja vajab partnerlust, aga asjad kulgevad siiski parimal võimalikul moel, kui säilib kontroll oma “kalli” MINA üle.

*Veenus ja Marss sünnikaardis annavad lisainformatsiooni.

Mida Jäär otsib, on kultuur ja peenus. Jääral on tihtileale väga primitiivsed tungid ja reaktsioonid. Teda peaks tsiviliseerima, ta peaks õppima, kuidas hoida oma agressiivsust kontrolli all.

On külgetõmme ning suhtesobivus (lühem või pikem) sellise partneriga, kelle sünnikaardis on esindatud Kaalu märke.

Ülesanne, mida õppida – KANNATLIKKUS.

kabbalahmetaphysics137.com

 

 

Kui tõusumärgiks on SÕNN…

See inimene võib väljendada oma jõudu rahaasjades, materiaalsetes tehingutes on ta tegutsemisosav. Armastab elumõnusid ja loob enda ümber ilu.

Suhtes

Otsusekindel tegevuses, planeerib aktiivsust. Edasipüüdlik ja eesmärgitud inimesed ärritavad teda. Üsna põikpäine ning jonnakas ja partnerid peavad teadma, millal on õige aeg järele anda. Juhuslikud tuttavad on Sõnni ekstsessidest üsna üllatunud, sest tavaliselt näevad nad meeldivat, südamlikku ja rahulikku inimest. Sõnni tõusumärgiga inimesed peaksid eriti hoolikalt valima partnerit. Eelistab enamasti enese kõrval näha väga tugevat isiksust. Igasse liitu pannakse süda, hing ja vastupidavus. Võimeline tegema suuri jõupingutusi liidu parandamiseks. Otsib täielikult truud, lojaalset inimest ja üritab ka ise olla selline. Kui see ei õnnestu, võib olla truu abielu ideele.

Salapära, raha, seksuaalne iha ja emotsionaalne intensiivsus on see, mida sõnni tõusumärk otsib oma partneris.

On külgetõmme ning suhtesobivus (lühem või pikem) sellise partneriga, kelle sünnikaardis on esindatud Skorpioni märke.

Ülesanne, mida õppida – VÄHENDADA SÕLTUVUSI JA NENDEGA LIIALDAMIST.

 

Kui tõusumärgiks on KAKSIKUD…

kabbalahmetaphysics137.com

See inimene mõtleb originaalselt ja loovalt. Oma suhtlusringkonnas on ta teistest sageli intellekti poolest üle. Oskab oma ideesid näitlikult ja teaduslikult esitada. Kuna ta kipub samastuma oma ideedega, on intellekt tema jaoks kõige tõhusamaks väljendusvahendiks.

Suhtes

Mitmekülgsus annab elule värvi, võib karta igavust rohkem kui prestiiži- või rahakaotust ja sõpradel ning armastatul oleks vaja seda mõista, muidu jäävad suhted väga lühiajaliseks. Peab meeldivaks inimesi, kes stimuleerivad mõttetegevust, pedantlikud täiusetaotlejad pole tema jaoks. Tähtsad on kõik kommunikatsiooniliigid, mingil juhul pole mõtet oodata Kaksikute tõusumärgilt kõrvaltvaatajarolli jäämist. Suhetes on vaja palju vabadust, partnerlus on küll väga oluline. Oluline on intellektuaalne suhe, elufilosoofia jagamine. Tihti kohtutakse just nendega, kellel on hoopis teistsugune taust, kaugem päritolu – lubab ju see Kaksikute maailmavaadet laiendada.

*Kui Jupiter sünnikaardis on väga pinges, võib partner olla äärmiselt nõudlik, ebatseremoniaalne ja isegi oma nõrkustele järeleandev. Kui partneri käitumistüüp ei meeldi, võib suhted lõpetada hinges (tunda end vabana ametliku seotuse juures).

Kaksikute tõusumärk otsib partnerit, kes suudab talle pakkuda vabadust ja ruumi ilma piiranguteta. Ta ei otsi tingimata kaasat. Ta otsib kedagi, kes lööks kaasa tema lugematutes seiklustes. Ta eeldab, et see partner oleks peoloom, armuke, kellele meeldib ringi kolada ja ringelda nagu tallegi.

On külgetõmme ning suhtesobivus (lühem või pikem) sellise partneriga, kelle sünnikaardis on esindatud Amburi märke.

Ülesanne, mida õppida – ENDA KONTROLLIMINE, OMA ENERGIA MITTE RAISKAMINE.

 

Kui tõusumärgiks on VÄHK…

kabbalahmetaphysics137.com

Selle inimene emotsioonid on muutlikud. Suurel hulgal energiat kulutab tunnete peale ja on nende väljendamisel romantiline ning dramaatiline. Emotsioone toetab tahtejõud. Kuuluvad ühte perekonnaga.

Suhtes

Vähk tõusumärgil viitab tihti tundlikkusele ja haavatavusele, on pigem oote- ja kaitseseisundis kui ründaja. Meeldib suhelda inimestega, kes ei käitu ähvardavalt ja ei aja segadusse. Isiksus, kes on kõige enam kõigist teistest märkidest seotud lapsepõlvekogemustega ja partnerlus enim mõjustatud ema-isa suhtest ning varasematest kogemustest. Otsib partnerit, kes kindlustaks kindluse. Armastab organiseeritud abielu ja kindlaid sidemeid. Ta on vastuvõtuvõimeline ja intuitiivne ja partner peaks oskama need omadused suunata produktiivsesse tegevusse. Partner peab olema püsiv, kindel, kahe-jalaga-maas praktiline inimene. Otsitakse tihti vanemlikku kuju ja seetõttu sageli enesest vanemat inimest (igal juhul seda, kellele on võimalik toetuda). Vahel (ja eriti ise vanemaks saanuna) tükk maad noorem partner (tahab ise olla “lapsevanem”).

*Kuu ja Saturn sünnikaardis on võtmeplaneedid.

Vähi tõusumärgiga inimese jaoks on kõige tervem ja rahuldavam suhe see, mis põhineb usaldusel ja stabiilsusel. Ta ei otsi tulevärki ega põnevust niipalju kui rahu ja privaatsust.

On külgetõmme ning suhtesobivus (lühem või pikem) sellise partneriga, kelle sünnikaardis on esindatud Kaljukitse märke.

Ülesanne, mida õppida – ARUKUS (ET JALAD OLEKS MAAS), PIIRIDE ERISTAMINE.

 

Kui tõusumärgiks on LÕVI…

kabbalahmetaphysics137.com

See inimene on tulvil eneseväärikust, energiat ja tahet, kuigi mõnikord on üleolev ja järsk. Väljendab ennast kõikjal, kus heaks arvab ning kipub sekkuma ja domineerima seal, kuhu teda pole kutsutud.

Suhtes

Vastupidiselt Vähi tõusumärgile meeldib Lõvile tähelepanu äratada, ta tahab särada ja eelistab austajate seltskonda, mitte vastaste oma, aga väärikus suudetakse säilitada peaaegu igas seltskonnas. Võib näida aeg-ajalt egoistlik, enamasti on romantiline, õrn ja vastassoost huvitatud. Abielus on vajalik sõltumatu ja iseseisev partner, kes ei tunneks allasurutust ega kaota enesevalitsust mistahes rolli ka Lõvi ei otsustaks mängida ning taipaks vahel aplodeeridagi. Talle meeldib jätta muljet, et kõik on korras ja rohkemgi veel, seetõttu kannab tihti maski. Isiklikus suhtes pole oluline teiste mõtlemine vaid SÄDE, omapära. Ellu võib tulla unikaalseid, ebatavalisi ja tähelepanuväärselt imelikke inimesi. Religioon ega päritolu pole olulised. Hea on niikaua, kui pakub huvi. Tihti ootamatu ja mõtlematu armumine, kiired ja lühiajalised suhted. Stabiilsus ja truudus on rasked küsimused.

*Päike, Uraan ja Saturn sünnikaardis on võtmed vajaduste ning võimaluste täielikuks mõistmiseks.

Lõvi tõusumärk armastab tähelepanu lihtsalt tähelepanu enda pärast. Ta otsib kedagi, kes oleks äärmiselt originaalne, ekstsentriline.

On külgetõmme ning suhtesobivus (lühem või pikem) sellise partneriga, kelle sünnikaardis on esindatud Veevalaja märke.

Ülesanne, mida õppida – ALANDLIKKUS, TAGASIHOIDLIKKUS.

 

Kui tõusumärgiks on NEITSI…

kabbalahmetaphysics137.com

Tema vaimuteravus väljendub praktilises sfääris. Mõtete arendamisel ja elluviimisel on ta süstemaatiline ja distsiplineeritud. Ükski pisiasi pole tema jaoks liiga väike selleks, et seda mitte märgata või selgitada. Selle inimese edukus tulenebki tähelepanust detailidele, millest teised on mööda vaadanud. Tema eesmärk on täiuslikkus ja ta teeb kõike veatult. Kvaliteet tõrjub tagaplaanile kvantiteedi.

Suhtes

Neitsi tõusumärgiga kaasneb enamasti kindlusetus. Võib esineda ka alaväärsuskompleks. (Mehe kaardis puudub tihti usk mehelikesse võimetesse, mis paneb liialdama kõige maskuliinsega.) Just sellest johtuvalt võib liialdada teravuse, lärmakuse ja demonstratiivsusega. Tihti siiski rahulik, vaikne ja tahaplaanile tõmbuv. Suur täiuslikkuse vajadus teeb kriitiliseks, aga see on suunatud ka enesele, mitte ainult teistele. Armastab tööd teha ja näha konkreetset resultaati raske töö järel. Otsib tundlikku, pehmet, mõistvat partnerit, kedagi, keda toetada elukriisides, kes loodab talle ja ootab temalt palju. Ei talu partnerit, kes näib kannatavat vaatamata kõigele, mida talle pakutakse. Kuigi otsib teistelt arusaamist, võib käituda vägagi tülinorivalt ja kiuslikult. Otsib kedagi, keda saab juhatada/juhendada. Nad võivad olla väga petlikud, segadusse ajavad (vahel sõna otseses mõttes petised, joodikud või haiged partnerid), enamasti head ja loomingulised.

*Palju oleneb Neptuuni ja Jupiteri positsioonist sünnikaardis.

Neitsi tõusumärk otsib kedagi, kes oleks samamoodi tundlik ja vaimne nagu temagi, kuid kes oleks lisaks veel kaastundlik ning empaatiline. Neid kahte viimast ta vajab eriti, sest ta ei usalda oma võimeid.

On külgetõmme ning suhtesobivus (lühem või pikem) sellise partneriga, kelle sünnikaardis on esindatud Kalade märke.

Ülesanne, mida õppida – TEISTE TEENIMINE.

 

Kui tõusumärgiks on KAALUD…

kabbalahmetaphysics137.com

Selle inimese individuaalsus avaneb koostöös teistega. Tema isiksus peab olema suunatud kaaslastele ja neis peegelduma. Tema teod väljendavad ilu ja graatsiat ühendatuna distsipliini, ranguse ja õiglustundega. Tema suurim voorus on oskus näha probleemi nende inimeste seisukohalt, kellega seda arutatakse. Talle ei meeldi üksi olla. Olles sunnitud ainult enese peale lootma, tunneb ennast mahajäetuna.

Suhtes

Harmoonia ja tasakaalu tõusumärgiga inimene võib ka solvata nii, et keegi ei vihasta. Väljapeetud maneeride tõttu tihti populaarne. Kaaludel on vaja oma ideede resonaatorit ja armastuse vastuvõtjat. Armastus (suure algustähega) on talle väga vajalik. Samas pole truudus just tugevaim külg. Tihti armunud armastusse endasse ja on tohutu vajadus teistele meeldida. Raske on olla ebameeldiv ja parem eemaldub situatsioonist kui et satub silmitsi halvaga. Lubab partneril enese eest võidelda. See märk kutsub ligi aktiivseid, energilisi ja ettevõtlikke inimesi. Partnerluses ongi vaja ergutust, muidu oleks paigalseis. Siin on vajadus kellegi järele, kes oleks tugev, mõjukas ja tegutseks Kaaludega ühes suunas.

*Marsi tugeva pingestatuse korral (sünnikaardis) leiab aga hoopis üsna tugevaid vastaseid. Veenuse ja Marsi harmoonia puhul on abielu, mis on “sõlmitud taevas”.

Kaalude tõusumärk otsib tegelikult kirge ja lõbustusi ning kes innustaks.

On külgetõmme ning suhtesobivus (lühem või pikem) sellise partneriga, kelle sünnikaardis on esindatud Jäära märke.

Ülesanne, mida õppida – OTSUSEKINDLUS, ERITI SUHTES.

 

Kui tõusumärgiks on SKORPION…

kabbalahmetaphysics137.com

See inimene väljendab ennast energiliselt ja tahtejõuliselt ning on valmis eesmärkide saavutamiseks eluga riskima. Asjatu on püüda talle selgeks teha, et ta ei jõua sihile – ta kas jõuab sinna või sureb, ikkagi üritades. Ta kindlustab eesmärgile jõudmise tohutu püsivuse ja intensiivsete tunnetega. See inimene oskab leida varjatud jõuallikaid oma plaanide elluviimiseks.

Skorpioni tõusumärk on üks märkidest, keda sa lausa tunnetad, kui ta tuppa astub.

Suhtes

Tal on sügav sisemine tuum, milleni on võimatu jõuda. Talle on raske lähemale pääseda ja teda tundma õppida. Temaga peab olema kannatlik, sest tema tundmine ja tema armastamine on tõepoolest seda väärt. Skorpioni tõusumärk pakub kõgist tõusumärkidest kõige kirglikumat kurameerimist ja seksi. Temast saab kõige suurepärasem armastaja, ta on häälestatud oma partnerile kuni vaimse määrani.

Mida näete ja lubatakse Skorpioni tõusumärgil, pole tingimata see, mida saate. Võimeline “vormistama” täiesti teise isiksuse ja ka tegelikud tunded võivad absoluutselt peidus olla. Skorpion teeb seda tugevusest, mitte nõrkusest, aga ka äärmuslikust vajadusest salastatuse järele. Tema printsiipidega on lihtsalt kooskõlas arusaam: “Kes ma tegelikult olen, on minu enese asi.” Väga ettevaatlik ja seda ka partnerivalikus. Noriv kõigis suhetes, esitades suhetele suuri emosionaalseid nõudmisi. Kui valik on tehtud, siis väga truu ja kindlatele märkidele omaselt võtab muutusi raskelt. Võib tunduda rahulik, vaoshoitud, isegi malbe, aga maski taga on peidus tohutu jõud. Tunded on sügavad ja armastatud inimest kaitstakse kõige kirega, aga kui provotseerida ja vihale ajada – leppimatu vaenlane. Raske on suhelda nõrkade ning otsustusvõimetutega, aga tugevad tunduvad tihti ähvardavatena ja osutuvad vaenlasteks. Resultaadina on Skorpion tihti üksik inimene. Otsib partnerit, kes on tundlik, meelas, hellitustele aldis, oskab ka ise pakkuda füüsilist hellitust, kes hindab ilu ja ilusaid asju ja kes ka meeldiv välja näeb, hästi riietub, suhtleb ja on samas kindlameelne ning turvalisust sisendav.

*Veenus sünnikaardis annab võtme, missugune on arusaamine turvalisest partnerist.

Abielu eluaegne, üksindus eluaegne.

Keerukas ja emotsionaalselt janune Skorpioni tõusumärk otsib lojaalsust ja pühendumist, kedagi, kes oleks sensuaalne ning naudiks seksuaalelu.

On külgetõmme ning suhtesobivus (lühem või pikem) sellise partneriga, kelle sünnikaardis on esindatud Sõnni märke.

Ülesanne, mida õppida – ANDESTAMINE.

kabbalahmetaphysics137.com

 

Kui tõusumärgiks on AMBUR…

See inimene on optimistlik. Tema püüdlused on suunatud suurejoonelistele eesmärkidele. Ta paistab sõbraliku, elava ja huvitatuna, kuid kipub kõike endastmõistetavalt ja ainuüksi omaenese tegude ning arusaamade järgi võtma. Tal on võime mõjutada inimesi kohanema enese mõtlemisviisiga, mis on kujundatud Amburile kasulikus suunas. Tema optimism on inspiratsiooniallikaks temaga suhtlevatele inimestele.

Suhtes

Aus, suhtlemisaldis, ettenägelik, loomulik ja iseteadlik ning järgib OMA ideed või ideaali, aga võib kõik ümbritsevad ja lähedased ahastusse ajada, kui ta oma usku nende meelest õigesse kohta ei rakenda või kõik-mis-pähe-tuleb äärmise taktitusega välja laob. Armastab rääkida ja teistele mõju avaldada (eriti partnerile ja armastatud inimesele), aga mitte ilmtingimata nende elu määrata. Inimesed tema ümber peavad aru saama, et üldjuhul on Amburil head kavatsused ja teda peab ilmtingimata usaldama, muidu on raske koos elada. Tahab olla vaba ja paindlik. Kui partner üritab ette kirjutada, mida peab tegema, veel hullem – ära tüütab – on suhted väga lühiajalised. Vajab partnerit, kes pakuks huvi, tooks üllatusi, hoiaks tegevuses ja informeerituses. Ideedevahetus on hädavajalik, et ei tekiks igavust.

*Jupiteri asukohast ja aspektidest sünnikaardis sõltuvalt võib olla filosoof, püüdlik misjonär või andekas kaupmees. Palju oleneb Jupiteri ja Merkuuri asukohast ning aspektidest. Kui M. on pingeid, on tõenäoliselt mitu abielu.

Amburi tõusumärk otsib vabameelsust ja vabadust oma suhetes, kedagi, kes oleks sama lõbujanuline ning üleannetu kui tema. Samas kedagi, kes õpetaks talle mitte olema liialt enesekindel ja eelarvamustega.

On külgetõmme ning suhtesobivus (lühem või pikem) sellise partneriga, kelle sünnikaardis on esindatud Kaksikute märke.

Ülesanne, mida õppida – VAOSHOITUS, VIIVITAMISE LÕPETAMINE.

kabbalahmetaphysics137.com/

 

Kui tõusumärgiks on KALJUKITS…

Seda inimest iseloomustab distsipliin, tööoskus ja kannatlikkus. Ta teeb kõike kindlal eesmärgil praktiliste tulemuste saavutamiseks. Ta on tõsine, range, pisut melanhoolne ja vasohoitud.

Suhtes

Maine, kindel, püüab saavutada oma eesmärki. Konkreetne saavutus on oluline. Talle on tähtis omada partnerit, kes on hoolitsev, mõistev ja kaastundlik, kuid iseseisev edu on enesetundele veel tähtsam, Nooruses paistab väga tõsine ja võimeline võtma kohustusi. Mida enesekindlamaks saab, seda enam ilmnevad lapsikud või nooruslikud jooned. See nõuab väga hoolikat partnerivalikut. Kui partnerit võlub Kaljukitse püsiv ja kindel iseloom, võib talle osutuda väga raskeks kohaneda tema laps-poolega. Otsib kedagi, kes mõistab, lohutab, on alati kohal – nagu hea ema. Kodu, perekond ja lapsed mängivad väga tähtsat rolli partnerluses. Vanemate omavaheline suhe ja lapsepõlvekodu omavad märkimisväärset kaalu suhete kvaliteedi loomisel.

Kaljukitse tõusumärk otsib inimest, kes oleks leidlik ja tugev, kuid kes pakuks talle emotsionaalset poolt (lisaks Kaljukitse tervele mõistusele), st rahuldaks emotsionaalseid vajadusi ja kes oleks samas stabiilne perekonna ja omandi kaitsja.

On külgetõmme ning suhtesobivus (lühem või pikem) sellise partneriga, kelle sünnikaardis on esindatud Vähi märke.

Ülesanne, mida õppida – SELTSIVUS, HELGEMAKS MUUTUMINE.

 

Kui tõusumärgiks on VEEVALAJA…

kabbalahmetaphysics137.com

See inimene on originaalne, loominguline ja sõltumatu, soovides anda oma ainulaadset panust ühiskonna heaks. Samas armastab lõbutseda, on sõbralik ja inimestele orienteeritud. Tagasihoidlikuna ei meeldi talle olla tähelepanu keskpunktis. Ta sooviks pigem olla armastatd kui imetletud. Jõudu ammutab ühistest ettevõtmistest väikeses sõpraderingis.

Suhtes

Veevalaja on rahul, kui temasse suhtutakse kui ebatavalisse ja unikaalsesse persooni. Massi hulka kadumine ei tule kõne alla. Uus kogemus on alati huvitav, igal ajal valmis vastu võtma uusi ideid ning originaalset mõtet. Veevalaja on haaratud ühiskkondlikest probleemidest ja teiste hädad on vähemalt sama lähedased kui enese omad. Et Veevalajaga kokkuleppele jõuda, tuleb rõhuda loogikale ja tervele mõistusele ning mingil juhul ei tohi kamandada – ta ei ole lihtsalt võimeline alluma kellegi tahtele ja käsutaja saab vastaseks mässaja, kel poleks nagu üldse mõtlemist. Emotsioonid ning armastus võivad olla ebaharilikud. Võib leida suure armastuse, aga ka palju võitlust, kui ei jõuta kokkuleppele, kelle väärtused on olulisemad. Nagu kõik fikseeritud märgid – midagi valinud, on raske ümber mõelda. Teda köidavad niisugused partnerid, kes oskavad, saavad ja julgevad avalikult oma armastust demonstreerida, neid ei peagi erutama kodutute käekäik või osoonikihi saatus. Partner peab olema silmapaistev, särav ja tugev isiksus. Väga köitev on dramaatiline, avameelne ja sõbralik inimene, kes on valmis eksperimenteerima, aga ka väljakutset esitama. Õrn ja nutune hädaldaja tallatakse lihtsalt jalge alla.

*Uraan, Saturn ja Päike sünnikaardis annavad lisavõtmeid selle suhte kohta.

Veevalaja tõusumärk otsib suure emotsionaalse soojusega partnerit.

On külgetõmme ning suhtesobivus (lühem või pikem) sellise partneriga, kelle sünnikaardis on esindatud Lõvi märke.

Ülesanne, mida õppida – SOOJUS, ST VÄHEM MÕISTUST JA ROHKEM SÜDANT.

 

Kui tõusumärgiks on KALAD…

kabbalahmetaphysics137.com

See inimene on kaastundlik, kohanemisvõimeline, taevalik kõikemõistja. Tema saavutused tulenevad tundlikkusest teda ümbritsevate õrnade hoovuste vastu. Müstiline intuitsioon võimaldab tal mõista inimloomuse haprad niite. Tal on kunsti- ja muusikaannet.

Suhtes

Kalade tõusumärk on võimeline kehastama millist individuaalsust tahes, võib kõigist märkidest enam end fassaadi taha ära peita, võõrast rolli mängida. Väga emotsionaalne ja intuitiivne inimene, muretseb teiste tunnete pärast. Võib vaevata sulanduda ümbruskonda, mõistlikult vältida ebameeldivaid inimesi, sest püüab kiiresti kinni teiste vibratsioonid ja kohaneb nendega. See eesriie, mille taha ta ennast võib ära peita, teeb petlikuks igat liiki suhted. Teised võivad mõelda, et Kalad ei tea, mida nad tahavad, võivad jätta abitu mulje, mis on tihti üsna petlik. Ise unistaja, loominguline, hooletu detailides, otsib partnerit, kes on organiseerituse veendunud pooldaja, on võimeline tooma ta fantaasiatest Maale tagasi. Partner on tihti juhendaja ja elu praktilise poole eest hoolitseja. Nagu looja – manageri suhe.

*Neptuun, Jupiter ja Merkuur sünnikaardis viitavad nüanssidele.

Kalade tõusumärk vajab armastatut, kes aitaks tal ennast määratleda, kes suudaks talle õpetada reegleid ja piire, et ta jääks õigele rajale, sellisele, mis on selgepiiriline ja pole segi paisatud. Otsib inimest, kes oleks organiseeritud ja kes jääb oma eesmärkidele kindlaks. Sellist, kes samas oleks toetav ja armastav.

On külgetõmme ning suhtesobivus (lühem või pikem) sellise partneriga, kelle sünnikaardis on esindatud Neitsi märke.

Ülesanne, mida õppida – SIHIKINDLUS.

PS!

Siia sai nüüd kirja ainult osa tõusumärki puudutavast infost.

Kellel on sügavam huvi teema vastu, võib uurida ehk otsida ise lisaks või pöörduda professionaalse astroloogi poole astroloogid.ee.

Kasutatud allikad:
astrolibrary.org
web.zone.ee

F. Sakoian, L. Acker, „The Astrologer`s Handbook“, eestikeelne tõlge Heda Koff

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar