https://rossaprimavera.ru/news/f0ed1035

“Vaktsineerimisjärgsete tüsistuste uurimine” – see on tervishoiuministeeriumi ametlik dokument, mida arstid teile kunagi ei näita.

Siin näidiseks üks Venemaa tervishoiuministeeriumi ametlik dokument, mis on kättesaadav Rospotrebnadzori veebisaidil ja teistes ametlikes allikates pealkirjaga “Vaktsineerimisjärgsete tüsistuste uurimine. Metoodilised juhised”.

Venemaa Föderatsiooni riikliku sanitaararsti poolt heaks kiidetud dokumendis tunnistab tervishoiuministeerium tegelikult, et pärast mis tahes vaktsiini võib vaktsineeritud laps kuu aja jooksul surra (vt 2. liide). Ja et BCG vaktsiin ise võib põhjustada tuberkuloosi, sealhulgas surmajuhtumeid (vt punkt 4. 4).

Kui teie pidite keelduma oma lapse vaktsineerimisest, siis pidite kirjutama kuhugi paberile, et olete teadlik vaktsineerimisest keeldumise tagajärgedest ja vastutate selle eest.

Kuid kas teie arst näitas teile dokumenti tüsistuste kohta, et saaksite seda enne vaktsineerimisloa allkirjastamist lugeda?

Võib julgelt öelda, et seda pole kunagi juhtunud. Sest kui kõik inimesed seda dokumenti loevad, vähendab see drastiliselt nende inimeste arvu, kes soovivad oma last muuta.

Kui peate rääkima meditsiinitöötajatega, kes julgustavad teid vaktsineerima, näidake neile seda dokumenti. Võite olla kindel, et paljude arstide jaoks on see avastus.

manaratas.ee

PS! Eelpoolnimetatud venekeelseid dokumente saab alla laadida siit:

https://www.rospotrebnadzor.ru/documents/details.php?ELEMENT_ID=4739&fbclid=IwAR2zJEe_qq7vVkRzgxleswe2pkt4FfUQGdmmbux6nDMyA0W9p3s4JTim5vg

http://base.garant.ru/4183005/?fbclid=IwAR3vTqTYM3s_xqR1AVWZzOP1U3BOcdR7nFoE8C-u8TDD8vH3VV0E0Hg1VfM

https://meganorm.ru/Index2/1/4293846/4293846553.htm?fbclid=IwAR3TFgPRcXNEPgukUBrZXeBRhbUAQgI2TM4SVkLFpEo48wUcxojUEYJKEOg

***

Tekst: Mati Kivi

Tabeli tõlkis eestikeelseks Ingrid Soosaar.

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar