http://sheppartoninterfaith.org.au/

Elu ei seisa paigal.

Mingil perioodil võib meile nii tunduda, et mingeid muutusi ei ole. Aga siis tulevad tuuled ja tulevad muutused. Tulevad lausa raputustena.

Sel aastal toimuv paneb kõik inimesed vägisi mõistma, et vanamoodi ei saa.

Millised on tendentsid ja kuidas siis edasi…

*

Saavad olema väga suured muutused vaimsuse ja religiooni valdkonnas.

20-50 aastat tagasi algas periood, kus olid väga populaarsed uued vaimsed voolud, gurud ja õpetajad, keda järgida ning kellele õpilaseks olla. Alati oli keegi peamisem ja kõrgem, kes teadis rohkem ning see, kes oli alluv, teadis vähem ja oli madalamal.

Inimesed on üldiselt harjunud, et igalt poolt saab palju infot kätte. Internet, blogerid, nõustajad. Õpetajad, keda järgitakse.

Info ülekülluse tõttu inimesed enam ei tea, mida neil teha tuleb. Sest on järjest kuulanud kõike korraga. Nii palju, et pärast on juba raske ennast kuulata.

See aasta näitab, et paljud õpetajad lahkuvad. Selleks, et inimesed jääksid omaette. Neil tuleb õppida ise otsuseid vastu võtma.

Kui inimesed on harjunud ette ütlemistega ja ettekirjutustega, siis nüüd tuleb hakata oma peaga mõtlema ja selle järgi tegutsema.

Oleme juba sisenenud faasi, kus inimesed on jäetud omapead.

Praegu on alanud juba see ajastu, kus inimene peab lootma ainult enda peale, võtma ise vastu otsuseid, mida panema vastutust kellegi teise õlgadele.

Kogu globaalne liigub praegusest ajast alates sinnapoole, et kõik suhted nagu konsultant-konsuteerija või õpetaja-õpilane jne liiguvad ise otsustamise suunas, kõik peavad muutuma iseseisvaks.

See tendents jääb ka tulevikus. St see, mis praegu sel aastal maailmas toimub, ei ole selleks, et midagi ajutist saaks tekkida, vaid et tekiks midagi jäävat.

Et järgnevatel aastatel oleks mingi uus olemise kord elus loodud. Et inimene võtaks vastutuse enda peale absoluutselt kõigis küsimustes.

Ka selles, mis puututab vaimset arengut ja selles, mis inimene hakkab tegema või ei hakka. Ei ole õige, kui inimene teeb või ei tee midagi selle pärast, et keegi teine nii ütleb. Igaüks peab ise oma otsused vastu võtma.

Sest see on selline alateadlik asi, et kui keegi teeb kellegi teise ütlemise järgi, siis saab ta pärast alati kergelt öelda, et see inimene oli süüdi, sest tema nii ütles.

Kui õpetajad ka midagi räägivad, siis igaüks peab ise otsustama, kuidas seda infot kasutada.

Seda eriti sellepärast, et saab olema palju valeinfot, valeõpetajaid, kes teevad kõik selleks, et maailmas saaks olema veel rohkem segadust ning ebastabiilsust inimeste psüühikas.

Globaalselt selle aasta varjutuste sünergia loob seda, et iga inimene peab saama iseendaks, võtma ise otsuseid ja vastutuse, kõigis eluvaldkondades.

*

/Baiba Sturite, astroloog ja numeroloog/

Tõlkinud Ingrid Soosaar.

Allikas:

https://www.youtube.com/watch?v=BVOP2A-Ijs8&t=2706s

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar