https://pixabay.com/photos/emotions-love-heart-feelings-2105689/

Läänemaailmas on väga vähe astrolooge, kes on tunginud ida-astroloogia põhiolemuseni. Ja muidugi on ida-astroloogia palju keerulisem kui need laialt tuntud idakalendri sodiaagimärkidel põhinevad horoskoobid.

Üks neist astroloogidest on välja töötanud terve süsteemi, mis selgitab ja analüüsib erinevaid märkide liite.

Tema abielu(kooselu) horoskoop sisaldab laias laastus 5 erinevat tüüpi suhteid, üks neist – vektorsuhe.

Vektorsuhted on 12 kombinatsiooni idakalendri märkide vahel, mis määravad nende märkide all sündinud inimeste vahel seletamatu, kuid peaaegu saatusliku külgetõmbe. See on kõige keerulisem suhtetüüp.

Mõne jaoks on vektorabielu ilmselge tõend jumaliku sekkumise kohta meie ellu, teiste jaoks on see sama ilmselge kuradi mahhinatsioonide tagajärg. Vektorliit on kui mitte seikluse, siis vähemalt anomaalsuse tagatis. Ühesõnaga, teie elu, mis pole niigi lihtne ja selge, muutub täiesti mõistuse kontrolli alt väljas olevaks. Võite hirmust tormata läbi kirikute, ajades välja kurja vaimu või vastupidi, valgustades kiriku õnnistusega kummalist liitu. Ei üks ega teine ei muuda midagi, kirikul pole võimu vektorliidu üle.”

manaratas.ee

Sellised suhted on emotsionaalselt väga kurnavad, see on nagu elamine inimesega vulkaanil.

Inimesed, kes pole sellist suhet kohanud, suhtuvad skeptiliselt kõigisse nende paaride müstilise, uskumatu seose kirjeldustesse. Aga see on olemas. Proovige jälgida oma “vektoreid”. Analüüsige oma suhet. Näete ise, et side on olemas ja see mõjutab teie elu üsna tugevalt. Seetõttu tuleb vektorsuhetele läheneda teadlikult, mõistes täielikult toimuvat. Ja ärge unustage, et peate pidevalt näppu pulsil hoidma!

Need 12 kombinatsiooni on: vt pilti parermal pool:

Igale inimesele leidub kaks vastet teiste looma-aastate märkide hulgast, kellega suhe võib olla vektorsuhe (kui nende inimeste vaimne arengutase ei ole piisavalt kõrge).

Allpool artiklis hulk soovitusi vektorliidus olijatele.

***

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar