Athanasius Kircher. Ars Magna Lucis et Umbrae (The Great Art of Light and Shadow). Sciathericon Medicinae Coelestis. 1646.

Järgnev jutt võib nii mõnegi ahhetama panna.

Et järjekordne vandenõuteooria?

Paljud kindlasti eitavad. Arusaadav. Keerab see ju senise teadmise pea peale.

Mõni asi on jälle tuttav vana teadmine.

Las jääb siiski igaühe enda otsustada, uskuda või mitte.

Mõtlemise koht. Võtkem selleks aega.

*

Niisiis… Killukesed laekunud info põhjal:

Viroloogide viirushoidlates ei säilitata viirusi, vaid tegelikult biopatogeenseid materjale. Selleks võetakse surnud loomalt biopatogeenset materjali ja viiakse tervesse eluslooma, justkui edasi külvates.

Kui seda materjali külvata Petri tassile, siis kasvab sellest peamiselt tohutu kogus erinevaid mädabaktereid. Ühes väikeses tilgakeses võib neid olla kuni 100 erinevat liiki. Aga milliseid viiruseid, seda ei eralda keegi.

Georgi Pavlovitš Somov, sõjaväe epidemioloog, mikrobioloog ja Meditsiiniteaduste Akadeemia akadeemik on öeldud: Ei ole mitte mingeid viirusi. Ka mitte AIDS-i viirust. Immuunsuspuudulikkus on küll olemas, aga mitte viirusi.”

See, mida nimetatakse viirusteks, need on meie rakkude RNA/DNA väikesed tükikesed. Need ilmuvad perioodiliselt meie tsütoplasmas, kui nende rakkude ees seisab mingi teatud ülesanne, milleks siis aju vahendusel hakatakse vajalikku fermentide komplekti kokku moodustama, ja rakud hakkavad reageerima nagu vaja.

Meie organism on Looja/Kõiksuse poolt ideaalselt loodud. Tumedad jõud on olnud need, mis paljude sajandite jooksul on meile valu toonud, ühel või teisel moel nagu näiteks katk ja Hispaania gripp jt. Praegu toimub sama.

Viroloogia on tegelikult valeõpetus. Need arstid, kelle teadvus ei ole tuhmistatud, kuid kes on seda teemat uurinud, ei nimeta ennast enam viroloogideks.

Tänapäeval on virolooge üldse väheks jäänud, ainult need, kes on endale meditsiinikoolides paljude aastate jooksul traditsioonilist valet pähe lasknud istutada. Jesuiitide valeteooriaid. Jesuiidid kontrollivad kõiki teadusi, aga eriti bioloogiat ja meditsiini. Nende tellimusel on toimunud ka see praeguse massipsühhoosi mudel.

Ei ole mingeid viirusi. Igas organismis tekivad perioodiliselt, kevadeti ja sügiseti teatud modifikatsioonid, nö isiklikud „viirused”, kui Maa telg pöörab Päikese suhtes, kohanedes uute kosmiliste tingimustega. Toimub organismi puhastus, reeglina 2 korda aastas, sest poole aasta jooksul koguneb organismi toksiine (suvised, talvised). Nende ja surnud rakkude väljutamiseks toimub niiskuse „pumpamine”. See aga toimub kehatemperatuuri kõrgendamise arvel. Surnud rakud annavad selleks häirekella, et see protsess käivituks. Tõuseb temperatuur, tekib tugev turgor ja tõukab need surnud koed-rakud paigast, organismist välja, lima abil. Sel hetkel hakkab inimene palju jooma (vett, mahla, teed) ja toksiinid väljuvad neerude kaudu. See toimub tavaliselt 2 korda aastas, kevadel ja sügisel.

Enne kui praegu pandeemia välja kuulutati, suleti palju nakkushaiglaid.

Muide sõna „viirus” tähendab ladina keeles – „MÜRGID”.

Aga nüüd on nii, et tervele ja ideaalsele inimesele süstitakse .. mida?

PS! Näiteks aasta tagasi sattus Šeremetjevo lennujaamas pildile laadung, kus oli peal kiri, et Sputnik-5 vaktsiin, väidetavalt Venemaal toodetud, aga mis toodi ju kohale hoopis kuskilt mujalt!

Ja veel.. see asus biomahutites, sees biopatogeenne materjal (mis on tehtud surnud organismidest), peeneks suspensiooniks tehtud.

*

Ärge uskuge massimeediat, televisiooni jms.

Säilitage iseseisvat mõtlemise oskust!

***

Tõlkinud Ingrid Soosaar.

Allikas:

https://bastyon.com/post?s=020d6ebeddf85db5f6185a17d2fa9888864c66456d7b6722638523309fd1b329&fbclid=IwAR3dsX9OHRqWQFwc91EkKERTCW9amDaPGbLPSJCV_Ve8dykg4PVOQwMIFDk

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar