Mõningad asjad, mis tuleks teha juba ammu:

knife.media/up-to-25/

1. Öelda oma vanematele, et te ei kavatse nendega teatud asju (eriti neid, mis puudutavad teie elustiili valikut) kooskõlastada, ja et te olete nõus tegelema sellega, kuidas see teie suhteid mõjutab.

2. Loobuda sõpradest, kellega koos te kasvasite, kuid kes teile enam ei sobi, isegi kui te olete tuttavad juba nii kaua, et nad on saanud teie elu lahutamatuks osaks.

3. Öelda oma sõpradele (kui nad seda küsivad), et miks te ei taha enam nendega koos aega veeta. Selgitada neile, milles asi, mitte püüdes esitada asja nii, et te justkui oleks nad selja taha jätnud (isegi, kui teile see nii tundubki).

4. Eemaldada nende inimeste telefoninumbrid, kellega te väga tahaks kohtuda, kuid kes mitte kunagi ei osuta teie suhtes analoogilist huvi.

5. Selgitada sellele, kes tõesti tahab teiega kohtuda, et te ei asu sellisel eluetapil, mil te olete valmis astuma tõsistesse suhetesse, ning et teie isiklik areng on praegu teie jaoks palju tähtsam kui romantiline side.

6. Ümber kolida sinna, kus teil on rohkem karjäärivõimalusi, kuid kus te ei tunne mitte kedagi ning asute oma mugavustsoonist väljaspool.

7. Mõista, et vahel saate hommikul ärkama korteris, kus veetsite öö sellega, kes teile eriti ei meeldi, ja et katse peituda hommikusöögi ajal ei saa kunagi olema kütkestav ega vaba ebamugavusest.

8. Aktsepteerida seda, et te ei saa enam lõbutseda nagu varem, ja et vahel keeldute mõnedest õhtustest koosviibimistest, mille tõttu kuulete teiste inimeste rahulolematust. Lihtsalt uni on nüüd teie jaoks omandanud suure väärtuse.

9. Teadvustada, et mõned teie sõbrad leiavad endale paarilise, kes teile sügaval südames tunduvad neile mitte sobivat, kuid selle vea peavad nad tegema ise.

10. Näha, kuidas teie sõbrad elavad raskelt üle lahutust või lahkuminekut, mille eest te oleks soovinud neid varem hoiatada.

11. Mõista, et kui inimesed ütlevad sulle, et nad on teiega kohtumiseks liiga hõivatud, siis see ongi tegelikult nii. Nende elu lihtsalt muutub sel moel, et te ei saa enam olla nii lähedased ja kohtuda nii tihti kui enne.

12. Näha, kuidas teie sõbrad ära sõidavad, ja teada, et vaevalt nad enam kunagi tagasi tulevad.

13. Olla ise see, kes läheb teiste inimeste juurest ära

14. Aru saada, et mõned inimesed sooritavad üleminekut “hullumeelsest lapsest, kes lõbutseb liiga palju”, “inimeseks, kellel on tõsine sõltuvus alkoholist või narkootikumidest” ja et te ei saa nende aitamiseks midagi teha.

15. Näha, et raha ja teie suhtumine sellesse mängivad teatud sotsiaalsetes ringkondades ja selles, kellega te lõpuks sõbrunete, tohutut rolli. Ehkki teie võite kõigest jõust püüda mitte vaadata raha rolli oma sotsiaalse grupi esindajate elus, siis mõned inimesed lihtsalt on keskendunud rahalise külluse sotsiaalsele tähtsusele.

16. Aktsepteerida seda, et teie vanuses ei pruugi teil olla veel oma unistuste tööd ega kodu.

17. Teadvustada, et olete nüüd “täiskasvanu”, kuigi te ei tunne seda üldse.

18. Omada võlgasid.

19. Mõista, et inimesed, kes on kogu oma elu kõvasti tööd teinud ja nende arvates teinud õigeid otsuseid ning andnud endast parima nii õpingutes kui ka tööl, ei saa alati edukaks.

20. Mõista, et su vanemate põlvkond ei pruugi selle põlvkonna probleemidest aru saada.

21. Aktsepteerida fakti, et mõnikord on teie vanematel milleski õigus.

22. Lahti lasta vendade / õdede vahelisest rivaalitsemise tundest ja hakkama hindama tõsiasja, et võite kõik edu saavutada erinevatel tingimustel, jäädes samas täiesti iseseisvateks inimesteks.

23. Armuda kellessegi, kes teile üldse ei sobi, kuid te ei saa endaga midagi teha, ei saa midagi parata.

24. Vaadata tagasi oma minevikus tehtud otsustele ja tundma, nagu oleksid need olnud kahvlid tee peal, kus valisite vale suuna, kuid mille juurde te enam kunagi ei naase. Elama inimesega, kelleks otsutasite saada, isegi kui see tähendab, et alustate nullist 25-aastaselt. Isegi kui see tähendab, et peate mõnda aega olema teistest tagapool, mahajäänuna. Isegi kui keegi meist ei tea, mida tähendab „olla taga.

Tõlkinud Ingrid Soosaar.

Allikas:

https://www.cluber.com.ua/lifestyle/samorazvitie-lifestyle/2020/08/24-nepriyatnie-veshhi-kotorye-vam-neobhodimo-sdelat-chtoby-stat-vzroslym/

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar