universalpolaritytherapy.com/universal-life-energy.html

Kaasaegne maailm paneb inimese tundma end alaväärsena. Ta dikteerib, kuidas me peaksime puhkama, kuidas me peaksime riietuma, välja nägema, töötama ja elama.

Muidugi on inimesel tohutult palju muresid, ülesandeid, probleeme. Kõik see tekitab lõputut stressi ja mõnikord ei tea inimesed, kuidas seda kõrvaldada või vähendada.

Muidugi võib pakkuda palju lahendusi: alates planeerimisest, mis võib elu sujuvamaks muuta, kuni nende kohustuste delegeerimiseni. Igal juhul võib alati leida lahenduse, kuid enamiku inimeste jaoks on see keeruline, sest neil on töö, lapsed, hüpoteek ja nad on väga väsinud.

Ja siis tuleb appi “lihtne” lahendus, kuhu pöörduvad nii filmitegelased kui ka meie vanemad. Suurepärane näide on sari “Seks ja linn”, kus kangelanna istub pärast ebaõnnestunud romantilist kohtingut baaris, joob alkoholi ja kui ta on üksildane, suitsetab ta oma lemmiksigaretti. Nii naised kui ka mehed teevad kinos ja elus sama.

Alkohoolikute ja narkomaanide igapäevaelu on lugejale hästi teada.

Näiteks on hästi teada, et narkomaanid ja alkohoolikud ei ela kaua. Muidugi me teame, kuidas need teatud ained inimese organitele halvasti mõjuvad, neid rikuvad. Aga see on teaduslik meditsiiniline vaatepunkt.

Siinkohal mõelgem hoopis energiaprotsesside vaatepunktist.

Tasub mõelda selle üle, mis täpselt lühendab inimeste elu.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar