joya.life/en/blog

 

Kas teadsid, et idamaa looma-aastad vastavad teatud tähemärkidele lääne-astroloogias?

Mitte küll päris üks-ühele, aga siiski on nad suuremalt jaolt võrreldavad ning ka käsitletavad, väidavad astroloogid.

 

Seega võime teisendada ühe süsteemi märke teise süsteemi ümber:

– Oma lääne-astroloogia sünnikaardi märke (näiteks päikese-, kuu-, tõusumärk jt) ida-astroloogia märkidesse.

– Ja vastupidi… oma ida-astroloogia sünnikaardi erinevaid märke lääne-astroloogia märkidesse. Vaata ja leia neid siit-> ida-astroloogia loomamärgid (tõusumärk, päeva märk, kuu märk, aasta)

Selgub, et…

Meis on palju rohkem nö “loomi” koos ehk siis nende erinevaid iseloome, kui seni oleme arvanud.
Oleme omamoodi komplekt, mitte üks ainult märk. Teised inimesed samuti.

Saame vaadata ennast tänu erinevatele lähenemistele (eri süsteemi märkidele) hoopis teise pilguga. Selleks, et ennast rohkem tundma õppida.
Mida rohkem me ennast tunneme, seda selgemalt teame, mida me elult tahame ja mis on meile õnneks vajalik. Selgus annab hingerahu.

Samamoodi saab ka suhteid uue nurga alt vaadelda.

Niisiis,
IDA-ASTROLOOGIA MÄRGILE
VASTAV LÄÄNE-HOROSKOOBI MÄRK:

DRAAKONJÄÄR

manaratas.blogspot.com.ee

Unistaja ja fantasöör. Alati keskpunktis, kiirates energiat ja optimismi. Avara ja vapra südamega. Andekas ning töökas.Dünaamiline ja positiivne liider, olles alati valmis ohvreid tooma. Püüab korda saata võimatut. Proovib seda, mida keegi veel pole proovinud. Magnetiline ja särav.

Moto: „Kõige raskem koorem on see, kui sul pole ühtegi koormat kanda!“

MADUSÕNN

Realistliku loomuga, võrreldes teistega kõige parem strateeg. Tark ja karismaatiline. Sügav ja kestev usk iseendasse. Sihikindlus ja visadus. Suudab kõige kauem pühendunult ning kannatlikult oodata, vastu pidada ja teised üle kavaldada.

Moto: „Oota kaua, ründa äkki!“

HOBUNE – KAKSIKUD

Temas on koos tajumiserksus, kiirus ja edu. Sõltumatu vaimuga. Rõõmus. Õilsate instinktidega. Ülevoolav eneseusaldus. Praktilise meelega. Vapper ja spontaanne. Talle meeldib tegevus, mis pakub väljakutseid. Terav, vilgas mõistus ja rahutu vaim. Võrreldes teistega – võrratu seikleja.

Moto: „Edu on meie enda kätes!“

KITS, LAMMAS – VÄHK

Loomult artistlik. Usaldav ja usaldust vääriv. Hellalt hoolitsev, muutes kõik kauniks. Saatuse pailaps. Helde südamega. Suuremeelne ja arusaaja. Puhkeb õitsele tasases harmoonias – alati valmis abistavat kätt sirutama. Kaastundlik ja lahke kaitsja, paistes silma rahutegijana.

Moto: „Taktitundelisel olendil on hea süda!“

AHV – LÕVI

Geeniuse märk. Särav ja uudishimulik, täis praktilisi ideesid. Otsib alalõpmata vastuseid, esitab alalõpmata küsimusi, täidetud originaalsete ideede ja lahendustega. Suur uuendaja. Teda ei pea ükski tõke ega piir. Tipptegija.

Moto: „Kõigepealt saavuta meisterlikkus, siis loo võimalused!“

KUKK – NEITSI

Piinlikult täpne ajanäitaja. Püüdleb selle poole, et kõik käiks nagu kellavärk. Võimekas ja tõhus administraator. Uhke oma välimuse peale. Armastab esineda ega jäta vähimatki pisiasja kahe silma vahele. Täis grandioosseid ambitsioone ja ülevaid ideesid, saavutab see värvikas ja vastuokslik isiksus edu maistes asjades. Kohkumatuna üritab korda luua ja täiuslikkust saavutada ka universumis.

Moto: „Üks marsib lauldes ees, teised tulevad järele!“

KOER – KAALUD

Ustava loomuga. Teokas kaitsja, keda võib usaldada. Realistlik ja vapper. Tema pilk on selge ning ta seisab tõe ja nõrkade kaitsel. Südamelt patsifist, kes läheb sõtta vaid siis, kui teist võimalust ei ole. Õiglaste asjade eest eestvõitleja, kes peab kõrgeks au ja austust. Sooja ja südika iseloomuga.

Moto: „Kuulsus tuleb kätte võita, au ei tohi kaotada!“

SIGA – SKORPION

Seesmiselt heatahtlik. Seltsimehelik. Puhta südamega. Õnnistatud jõu ja rikkumatu hingepuhtusega. Evib suurt moraalset sitkust ja eluhoogu. Kui annab endast keelamata, jagab armastust ja raha heldel käel, siis saab rikkamaks ja suurema saagi. Rüütellik. Armastab inimesi kokku koguda, ühendada.

Moto: „Hea süda toob tubli tasu!“

ROTT – AMBUR

Isekäivituv olevus. Isegi ühe lülina funktsioneerib kui kompleksne tervik. Uuendusmeelsena ja intelligentsena on ta sündinud liider ja probleemide lahendaja. Elu on tema jaoks üks pidev teekond ja avastuste jada, kus iga otsing lõpeb uue uurimisretke ja väljakutsetega. See märk kannab endas progressi, pidevat juurdlemist ja asjade sügavapilgulist mõistmist. Paistab silma erinevates suhtlemissituatsioonides ja meeskonnatöös.

Moto: „Kõik ühe ja üks kõigi eest!“

PÜHVEL, HÄRG – KALJUKITS

See on stabiliseeriv jõud – liigub tasakaalukalt, otsusekindlalt ja ruttamata. Võtab kohustusi tõsiselt ja teeb oma tööd korralikult. Rasketel aegadel jääb kindlameelseks ja laitmatult korralikuks. Püüeldes aususe ja sisemise terviklikkuse poole, kannab ta õigluse rasket koormat ilma kurtmise ja vaenulikkuseta. Pühendunult ja kõvasti töötades koob ise oma saatusekangast.

Moto: „Kõik asjad tulevad kätte sellele, kes ootab.“

TIIGER – VEEVALAJA

Ta kujutab endast veetlevat paradoksi, tema näitelavaks on kogu maailm. Värvika loomuga teerajaja, kes püüdleb pidevalt millegi kättesaamatu poole ning proovib järele seda, mida veel keegi pole proovinud. Rõõmsas eneseunustuses tantsib ta elu muusika järele. Võrratu näitleja, kehastades endas julgust, jõudu ja uljust.

Moto: „Kes otsib, see leiab!“

KASS, JÄNES – KALAD

Elab kooskõlas ümbritseva maailmaga, kuid lisaks sellele on tal oma väike isiklik universum. Tasase ja rahuarmastavana järgib oma südamehäält. Meeldiv ja taktitundeline läbirääkija, strateeg, kelle võime vastasest jagu saada tuleneb tema võimest olla konformist. Hea kuulajana oskab näha selgelt vaidlusküsimuse mõlemaid külgi ning läheneb asjadele erapooletult ja peenetundeliselt. Hindab kõrgelt harmooniat ja sisemist rahu. Ta on iseenda isand ja kannab rinnus tundlikku südant.

Moto: „Diskreetsus on õnne ja harmoonia võti!“

Kogunud ja tõlkinud Ingrid Prass
CopyRight ©

Allikad:
joya.life
susanlevitt.com
nitaro28.wordpress.com
myastrologyclub
Theodora Lau „Kuu lapsed“, tõlkija Inger Traat

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar