http://en.knowyourinside.com

Nagu elu on näidanud, sujuvad maailmavalitsejate plaanid siiani korralikult.

Kui enamus inimesi ei takista neid, vaid on nõus ega ütle oma „Ei”- sõna, siis need tendentsid jätkuvad.

Praegust hetke maailmas on iseloomustatud väga kõnekalt – Vaade kuivkempsu auku nagu „aknasse”.

.

Plamen Panayotov Paskov:

Lockdown`e” korraldatakse 2022.aastal nii nagu ka 2020 ja 2021.a., st arvestusega et karmide piirangute ja lõdvendamiste vahele jääks vahe 1-1.5 kuud. See on piisavalt lühike aeg selleks, et inimesed ei jõuaks mobiliseeruda ühise eesmärgi nimel, et ei jõuaks vastu hakata. Nii on kõik kogu aeg ajutine. Globalistide plaan toimib (väikesed kõrvalekalded ei loe).

Osad inimesed täidavad pimesi, mida neilt nõutakse ja on õnnelikud.

Teised inimesed, kes kuuluvad kriitilisse massi, kes alles jäävad, on ka õnnelikud.

Need teised peaksid siiski organiseeruma, ühinema ja aitama esimestel „ärgata” ehk aru saada, mis toimub.

MEID OOTAB EKSAM. NEED, KES SELLE LÄBIVAD, NEED LÄHEVAD EDASI.

.

Baiba Sturite, veedalik astroloog ja numeroloog:

MILLAL LÕPEB PANDEEMIA?

Ei lõpegi. Situatsioon võib vaid oma väljanägemist muuta. Pole seotud haiguse, vaid biorelvaga. Inimelude jõhkra hävitamisega seotud terroriaktid on vähenenud. Selle asemel rünnatakse inimesi peenenergia tasandil, mitte otseselt füüsiliselt.

2 ARENGUTEED:

1) inimese poolt loodud „haigus”, mis on kontrolli alt väljunud, jätkab muundumist-muutumist

2) ilmuvad uued „viirused”, mis võtavad veel rohkem tähelepanu kui praegune. Meditsiinisüsteem kasutab endiselt endale tulu saamiseks, mitte ravimite loomiseks, et lahti saada. Muud haigused ja nende ravi jäävad tähelepanuta. Inimesed on jäetud omaette.

Õppida iga uue laine korral ujuma, et mitte uppuda. Õppida elama sellega, mis on. Kohaneda. Õppida taastuma. Puhata.

.

UUENDUSED

Uuendused, uued asjad. Inimese poolt leiutatud asjade tagajärjed. Kunstlike asjade leiutamine, naturaalsete asemel. Kunstlik toit, kunstlik ilu, kunstlik tervis, kunstlikud lapsed, tehisintellekt, programmid jne. Kui inimene on viinud oma keha nii kaugele, et ilma kunstlikuta enam ei saa. Keegi ei tea, millega see kõik lõpeb. Inimesed valivad need, sest neile meeldivad uued asjad.

.

LOODUS

Üleüldine ehk globaalne reostus.

Hoolitseda looduse, keskkonna puhtuse eest. Saab karmalt plusse.

.

TERVIS

Kuigi maailmas sureb muude haiguste tõttu palju rohkem, ei pöörata teistele haigustele tähelepanu. Praeguste vanade inimeste haigused ilmnevad juba noortel. Immuunhaigused, allergiad, hormoonhaigused, psüühilised haigused. Väljakirjutatud ravimid ei aita, enam ei tööta. Meditsiinisüsteem ei parane. Inimesed püüavad end ise aidata, haiguste põhjusi uurida, ravida.

Hakata ise oma tervise eest hoolitsema.

.

ENESEHÄVITUS

Eesmärgipärane ennasthävitav käitumine (erinevate mürkide manustamine) süveneb, reaalsusest põgenemine suureneb. Kui siis tuleb haigus, ei suuda selline keha ennast enam tervendada, enam ei ole jõudu selleks, sest asjad on läinud keha jaoks üle piiri.

Esimesel kohal olgu hoolitsemine oma tervise eest! Säilitada oma tervist.

.

KEEMIA

Keemia on tulnud meie igapäeva ellu, igale poole. Keemia ei sobi inimese kehaga.

Kasutada bioloogilisi asju. Mitte püüda elada supersteriilses keskkonnas.

.

AGRESSIIVSUS

Ilmneb järjest enam, kes on õige sõber ja kes vaenlane, milline on siiras suhe, milline on vaenulik või kasuotsiv suhe. Langevad maskid, paljastuvad näod.

Mitte kalduda inimeste üldisesse tendentsi – muutuda teiste jaoks rohkem agressiivsemaks, kannatamatumaks, hävitavamaks.

Tuleb olla armastavam, sõbralikum.

.

ILLUSIOONID

Illusioonid nii enda, teiste kui ka kogu maailma suhtes. Neid illusioone on vähem kui varem.

Reaalsus selgineb, kuigi see ei pruugi olla meeldiv, vaid on valus, aga see protsess on transformeeriv, hingeline.

Kolmanda silma avanemine. Võivad avaneda ülemeelelised võimed.

Illusioonidest vabanemine.

Positiivne nähtus.

.

KIHISTUMINE/ERALDAMINE

Kui mingi osa (3-5 %) inimestest muutub teadlikuks, siis erinevus ülejäänutega suureneb üha, nagu öö ja päev. Juba varem paistsid nad (enesearendajad) teistele imelikud, aga nüüd veel enam, on täiesti teistsugused.

Suureneb vahe terve mõistusega inimeste ja teiste vahel. Vabadust jääb üha vähemaks. Ta on küll piiratud, aga siiski olemas.

Võtta (jätkuvalt) kontroll oma elu üle enda kätte, tegutseda, muuta oma mõtlemist, elu ja tööd (hakata eraettevõtjaks). Saada eluga ja suhetega hakkama.

.

ÜLESANNE JÄRGMISEKS 10-KS AASTAKS

Kõik areneb tormiliselt, eriti tehnoloogia. Ühtepidi positiivne, aga teispidi mitte. Inimene ei pruugi selle keskel enam hakkama saada. Tuleb õppida valdama kogu seda infohulka.

Ilmneb, kui suur on tegelikult inimese usk endasse. Tõeline eneseareng (vaimne ja hingeline) ning valgustumine on veel alles ees. Samuti oma tõeliste ülesannete mõistmine (tõelisteks ülesanneteks ei ole näiteks „puu istutamine” või „pirukate küpsetamine”).

Praegu tuleb areneda, kohaneda, täita oma ülesandeid, teadvustada, et on vaja väljuda Sansara rattast, mitte jääda sinna pöörlema, nagu see on kogu aeg toimunud. Leides, mida saab teha siin ja praegu.

Kõige raskematel aegadel toimub kõige suurem hingeline-vaimne areng.

Hoolimata sellest, et väljaspool toimub kaos, õppida keset seda olema iseendas, säilitada hinge harmoonia ja kord iseendas, ehitada üles suhteid endale vääriliste inimestega, leida endale inimene, kes toetab kõiges selles. Elu seda väärt. Iga hetk on hinnaline.

***

Tõlkinud Ingrid Soosaar.

https://www.youtube.com/watch?v=tun51V0xPUc

https://www.youtube.com/watch?v=bqGKG8Vlz40

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar