https://www.bol.com/nl/nl/p/how-the-illuminati-create-an-undetectable-total-mind-controlled-slave/9200000002818428/

Illuminaadid peavad töötama selgete reeglite kohaselt.

Reeglid on spirituaalsete printsiipide kogum, mida nad peavad järgima, et nad võiksid üldse eksisteerida – st nad on teadlikud sellest, et kuskil on heatahtlikud jõud, mis takistavad neil saavutamast oma eesmärke. Kui just meie ise ei anna neile loa ennast orjastada… Me ju ei andnud seda?”

Miks siis eksponeerivad illuminaadid avalikult Briti Muuseumi Raamatukogus Londonis avalikult väljapandult raamatut, kus on täpselt välja kirjutatud kolme (teostunud) maailmasõja plaanid?

Ning samamoodi on riikides avalikult kättesaadavad uued seadused või reeglid, mida on plaanis maailmale peale suruda. Jne.

Sest nende reeglid nõuavad, et illuminaadid räägiksid meile, mida nad teevad. Seetõttu, kui me laseme kirjutatul sündida, siis sellega olemegi me nõustunud türanniaga, oleme nõustunud orjastamisega.

St nende reeglite kohaselt võib petta, võib kaubelda, võib ära kaubelda, aga inimene peab ise teadma ja vastu võtma otsuse, et oled ära räägitud ja nõustud, et teed ära, mida tahetakse.

Illuminaatide teooria järgi, kui inimene alistub, siis nad teevadki oma plaanid ära.

Aga nad hoiatavad alati ette.

Nende reegel – kui sa keeldud, siis nad ei saa midagi teha.

Kui tõused püsti ja seisad vastu, ütled “Ei!”, et sina nende reeglitega või plaaniga nõus ei ole, siis nad ei saa midagi teha.

Nii nagu piiblis, kus „Jumalikus kohtus” ütleb kurat, et tema pole süüdi, sest inimene oli ise nõus, oli vabatahtlikult nõus ega öelnud, et “Tagane minust, Saatan!”

Niisiis… OLGEM TEADLIKUD!

Ärgem olgem passiivsed, inimesed. ÖELGEM OMA KINDEL „EI!” Öelgem see välja. Kõvasti välja. Arusaadavalt. NEILE! Mitte omaette, nurgas.

MIDA ROHKEM OLLAKSE JA TEGUTSETAKSE VASTU, SEDA ROHKEM AEGLUSTAB VÕI TAKISTAB SEE NENDE PLAANIDE TEOSTAMIST!

Julgust ja jõudu teile, inimesed!

* Maailmavalitsejate (globalistliku eliidi) praegustest ja edaspidistest plaanidest saab lugeda siit: https://manaratas.ee/pandeemia-protsesside-kaivitaja-olukorrast-eestis-ja-mujal-maailmavalitsejate-plaanid-4-tuleviku-teed/

Allikas:

https://www.bitchute.com/video/hSRKOBoFrocE/

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar