medium.com/астрозаметки

Inimesed seisavad elus väga sageli teelahkmel ja kõhklevad, kui on vaja otsustada ehk valida kahe äärmusliku suuna vahel. Kumba jätta ja kumba võtta?

Mõnel inimesel aga juhtub üks õnnetus teise otsa. Miks?

Siin aitab veedalik astroloogia, mis ütleb, millele on selles elus vaja keskenduda ehk milline ülesanne on inimesel vaja lahendada.

Seda näitab inimese isiklik karma. Paljud olulised küsimused saavad vastatud.

Veedalikus astroloogias on karmal väga tähtis roll.

Veedalikus astroloogias on karmaplaneetideks ehk nö deemonlikeks planeetideks 2 planeeti – Rahu ja Ketu.

Nad näitavad seda karmat, mille inimene on saanud kaasa eelmisest elust ja ka seda, milline karma on praeguses elus. Minevik ja tulevik.

Need 2 on praeguses elus omavahel ühendatud, inimese horoskoobis, täpsemalt sünnikaardis. Nad on alati teineteise suhtes vastasasendis.

Rahu ja Ketu orbiidi pikkus on 18 aastat. Selle aja jooksul läbitakse 12 sodiaagimärki.

Horoskoobis on seega täielikult näha, mida inimene selles kehastuses tegema ehk lahendama peab ja mida ta peab nö „unustama”.

Miks on karmal iniemse elus tähtis roll?

Kui inimene ignoreerib seda, siis muudab karma tema elu eriti raskeks. Sel juhul juhtub see, mida inimesed kirjeldavad nii – tulevad löögid vasemalt ja paremalt ning üks õnnetus teise otsa.

PS!

Tegelikult ei ole Rahu ja Ketu küll päris planeedid, aga astroloogias on neil planeedi staatus, sest neil on inimeste elule väga tugev mõju (sest nad on seotud karmaga), hoolimata sellest, me neid taevas isegi ei näe.

Lääne astroloogias on vastavateks näitajateks sünnikaardis Põhjasõlm (Rahu) ja Lõunasõlm (Ketu).

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

 

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar