https://ifunny.co/picture/DRJaoN2X4

On üks väga vana legend ehk muinasjutt Vilepuhujast. Sellest, kuidas üks salapärane kirjus rõivastuses vilepuhuja palgati Hamelini linna rottidest vabastama. Kui linnarahvas keeldus vilepuhujale lubatud tasu andmast, maksis mees kätte, viies lapsed oma võluvile abil linnast minema. Ainult üks kurt laps, kes ei olnud võimeline vilepuhuja viisi kuulma, jäi maha…

.

ÜHISKOND – SEE ON NAGU LAPS. Mida talle õpetad, selliseks ta ka kasvab.

Sõltuvalt sellest:

Milliseid filme näidatakse? Ekraanidel ei tohi näidata vägivalda, vaid seda, kuidas on õige elada. Sel juhul hakkab ühiskond püüdlea heas suunas.

Mida teistest rahvastest kõneletakse? Naaberhõimudest räägitakse halvasti. Nendest rahvastest räägitakse halvasti, kuhu meie peremehed tungida soovivad.

Haigustega hirmutame suurelt, samas kui on vaja õpetada õigesti elama ja sööma, selleks et elada.

Ekraanidel laiub reklaam, kuidas rikastuda. Ravimiäri, lasteäri, narkoäri, tubakaäri, alkoholiäri, metsaäri…

Koolides õpetatakse konkureerima, ennast teistega võrdlema, samas kui on vaja ainult iseendast paremaks saada – INIMESEKS KASVADA.

.

KOROONAKULTUS – “UUS NORMAALSUS”

kui “globaalne totalitaarne ideoloogiline liikumine, mis on selge jätk maailmarevolustiooni teostajete ideedele, mis on rahvahulki hullutanud varsti juba 2 aastat.

Praegu toimuv on hullumeelsus uue totalitarismi kindlustamiseks, globaliseerunud, patologiseeritud, depolitiseeritud vorm, mida rakendatakse süstemaatiliselt RAHVATERVISE KAITSMISE VARJUS.

Selle uue totalitarismi vormi vastu hakkamiseks peame mõistma, kuidas see sarnaneb ja erineb varasematest totalitaarsetest süsteemidest.

Sarnasused on üsna ilmsed – põhiseaduslike õiguste peatamine, dekreediga valitsevad valitsused, ametlik propaganda, avalikud lojaalsuse rituaalid, poliitilise opositsiooni keelustamine, teisitimõtlemise tsensuur, sotsiaalne segregatsioon, avalikkust terroriseerivad rühmad jne.

Kui 20. sajandi totalitarism (st vorm, mida enamik inimesi üldiselt tunneb) oli enam-vähem rahvuslik ja liiga poliitiline, siis uus “normaalne” totalitarism on riigiülene ja selle ideoloogia on palju peenem.

Uus Normaalsus ei ole natsism ega leninism-trotskism.

See on globaalne kapitalistlik totalitarism ja GLOBAALSEL KAPITALISMIL EI MIDAGI PISTMIST AUSUSE JA RAHALISE HEAOLUGA.

Kui teie elus on olnud ületamatu globaalse ideoloogiline hegemoon, nagu globaalne kapitalism on olnud umbes viimased 30 aastat, muutub teie ideoloogia automaatselt “reaalsuseks”, sest konkureerivaid ideoloogiaid ei ole.

Tegelikult ei ole ideoloogiat üldse … on ainult “reaalsus” ja “ebareaalsus”, “normaalsus” ja “kõrvalekalded normist”.

On olemas reaalsus mis dikteerib, kuidas meie ühiskonnad toimivad.

“Reaalsus” on üles ehitatud (st simuleeritud) ühiselt, vastavalt mis tahes süsteemi ideoloogiale, mis kontrollib ühiskonda.

GLOBAALSELT HEGEMOONILINE TOTALITAARNE SÜSTEEM EI VAJA IDEOLOOGIAT, SEST KÕIK ON KONTROLLI ALL.

Totaalne totalitarism, uusnormaalsus, muudab igasuguse ideoloogilise opositsiooni automaatselt ebaseaduslikuks. Ideoloogia on see, mida GloboCapi “eksperdid” ja “faktikontrollijad” dikteerivad.

Globaalsel kapitalismil ei ole põhiväärtusi, välja arvatud muidugi vahetusväärtus – ja seega on tal vabadus toota mis tahes “reaalsust”, mida ta soovib, ja asendada üks “reaalsus” uue “reaalsusega” igal ajal, kui see teenib orjapidajate eesmärke, nagu lavakäed muudavad teatrikomplekti.

Globalist vahetab ametlikke vaenlasi otse kõne keskel.

https://faithmariebaczko.com/category/prophetic-insight/

Enamus massidest isegi ei pilgutanud, kui plandeemia (st varjatud Covid-19 tegevuskava) käima läks. LAMBAD LÄKSID SUJUVALT ÜLE UUELE “REAALSUSELE”, KUS UUEKS AMETLIKUKS VAENLASEKS OLI SAANUD VIIRUS.

Koroonakultus on võitmas. Tänu kellele? Eks ikka vaktsiinipooldajatele.

Kõikide maade kolonisaatorid on nüüdseks ühinenud ja tegutsevad ühisrindel, mida me ka näeme iga päev meedias. Kõikjal kutsutakse õlga alla panema ja kõikjal valetatakse, et vaktsineerimine kaitseb.

Samas RÄÄGITAKSE VAJADUSEST INIMKONDA VÄHENDADA. Jälle on vaja meenutada, et kõik, mis täna Austraalias toimub, ei ole “kusagil seal, kaugel”, vaid väga lähedal. Plaan on üks kõigi jaoks

KAS TE TÕESTI OOTATE, vaktsiiniusku tegelased, ET VÕIM TEATAB, ET KÄIB SÕDA INIMKONNA VASTU, INIMSUSE VASTU. Meid tapetakse palmiõli, GMOde, igasuguste keemiliste lisaainetega toidus, tuumajäätmetega Euroopast, sotsiaalse genotsiidiga, pensioniea tõstmisega, maksudega, tariifidega, kõige ja kõige hindadega jne. Kuid niinimetatud “covidist” tahavad nad meid kangekaelselt “päästa”. …Inimtapjad, kes räägivad avalikult maailma elanikkonna vähenemisest, tahavad tõesti teie elu “päästa”, süstisid teile mürgist läga (mida, et mitte hirmutada elanikkonda, nimetati “vaktsiiniks”).

Mitte kunagi varem pole inimkonna ajaloos massidega nii suurelt manipuleeritud. Vaktsiinisurmade saavutamiseks käivitati salajane operatsioon, mis ei nõua kuule, pomme ega rakette. See vajab ainult tsensuuri, meediaterrorismi ja mürgist nanoosakeste biorelva koos petturliku PCR-protokolliga, mille on heaks kiitnud kriminaalne CDC.

Nüüd on täiesti selge, et tegelik eesmärk on inimrassi massiline hävitamine.

New Normals nimetab vaktsiinivastaseid vandenõuteoreetikuks, “anti-vaxeriks” või “viiruse levitajateks”. Konkreetsed epiteedid pole tegelikult olulised.

Need on lihtsalt sildid, mida kultusliikmed ja totalitaarsed kasutavad nende demoniseerimiseks, keda nad tajuvad “vaenlastena” …st igaühe, kes vaidlustab kultuse “reaalsuse” või totalitaarse süsteemi “reaalsuse”.

Lihtne fakt on see, et SA EI SAA INIMESI KULTUSEST VÄLJA RÄÄKIDA. NAD EI KUULE SIND. Sa ei saa neid totalitarismist välja rääkida.

KULTUS ON KOLLEKTIIVNE, ISESEISEV “REAALSUS”. Selle jõud voolab sotsiaalsest organismist, mis koosneb kultusejuhtidest ja teistest kultuseliikmetest. Sa ei saa seda võimu ära “rääkida”.

Kultusest on saanud domineeriv ühiskond ja need meist, keda ei ole ümber kujundatud, on muutunud isoleeritud saarte kogumikuks, mis eksisteerib mitte väljaspool, vaid kultuse sees.

Üks aus arst räägib, et SÜGISEL 2021.A. VAKTSINEERITUTE SUREMUS SUURENEB. Sest vaktsiin on loomuliku immuunsuse tapnud ning see ei suuda hakkama saada hooajalise gripi jm hingamisteede viirustega. Riigid otsustavad nüüd, kuidas süüdistada vaktsineerimata inimesi, mitte vaktsiine. Selleks on välja töötatud revaktsineerimised. Mida rohkem revaktsineerimisi, seda nõrgemaks oganism jääb, seda väiksem loomulik immuunsus ja seda suurem sõltuvus tekib uute vaktsiinidooside järele… 

Inimesed sildistatakse. Valitsus levitab propagandat, et pöörata elanikkond rühmituste vastu. Valitsus loob poliitika elluviimiseks spetsiaalsed rühmitused (politsei / sõjavägi).

Inimesed hakkavad silmitsi seisma süstemaatilise diskrimineerimisega ja tagakiusamisega, millega seoses levib dehumaniseerimine. VALITSUS ISE AGA EITAB KÕIKE.

VAATA TÕELE NÄKKU. Sa elad nüüd maailmas, kus arstid on mõrvarid. Haigla administraatorid tabatakse Zoomi videotes avalikult, tunnistades, et nad varjavad covid-numbreid, et avalikkust terroriseerida. Valitsused otsivad viise, kuidas maksimeerida oma rahva surma. “Teaduse” ajakirjad võitlevad teaduse sammaste vastu ja meedia propagandistid toimivad täispuhutud psühholoogiliste terroristidena, ilmutades oma võimu, et levitada hirmu poliitilise kontrolli vahendina.

.

MIDA SIIS ETTE VÕTTA JA KUIDAS OLLA, ET VASTUPANU OLEKS EFEKTIIVSEM?

https://prezi.com/7uv_5ezylrit/totalitarism/?frame=21d502fec761dcb9718831c6d84eb26b29646de0

NB! PLANDEEMIAVASTASED, OLLES VIISAKAD, LEPLIKUD VÕI VÄLTIDES KONFLIKTE, TOETAVAD TAHTMATULT TOTALITARISMI. Siiski kõik asjad leiavad aja jooksul lahenduse, varem või hiljem, loomulikul teel kulgedes. Kas meil on aega? Kes teab…

Uus normaalne totalitarism ei toimi, kui massid tajuvad seda totalitarismina, poliitilise/ideoloogilise programmina, mitte “vastusena surmavale pandeemiale”.

Seega on vaja see totalitarism paljastada.

.

MÕTTEID JA TEGUTSEMISI, MILLEST KA REAALSELT ABI ON:

– Viirus on osa loodusest. Me ei pea võitlema loodusega. Me peame temaga koostööd tegema. Teame täna umbes 15 tuhat viirust, kuid tegelikult on neid sada miljonit. Mis, kas me hakkame homme vaktsineerima iga viiruse vastu? Inimorganism peab ise hakkama saama, on vaja treenida oma immuunsust. Me peame suhtlema, vajame värsket õhku, suudlema… Meil peab olema elu, aga mitte elu aseaine.

.

– Looduslik valik on arukaim nähtus ja võidelda selle vastu mingite mürkide, keemiliste ainete, aborteeritud loodete rakkudega on puhas kuritegu. Kui loomulik immuunsus hakkama ei saa, on meil tegemist nõrga organismiga, mis ongi reguleerimise jaoks vajalik, et tugevad ellu jääksid. Nüüd valitsevad meid nõrgad, kõige haigemad, haiged peast ja hinge poolest.

.

– KÕIGIL TEADLASTEL PEAKS OLEMA JULGUST ÖELDA: „AITAB KÜLL! Mitte ainult teadlased, JURISTIDEL ka. Nad kõik teavad tõde. Ainus küsimus on, kas me ühineme või mitte. Meie vabadusjanu peab ületama meie hirmu ja me peaksime lihtsalt ütlema: “Lõpetage! Lõpetage see vaktsineerimiskampaania. Lõpetage kohe!”

.

– Lõpetage globalistidega vaidlemine ja rünnake selle asemel otse nende “reaalsust”. Kui nad hakkavad viiruse kohta valetama, maske ja vaktsineerimist nõudma, HAKAKE VASTU. Tehke seda siis ja kus iganes saate. Muud võimalust pole.

.

– Ärge edastage nende teateid, vaid EDASTAGE NENDE PALJASTAJATE TEATEID.

.

– Demonstratsioonid ja meeleavaldused on võimude poolt igati oodatud, nendega on arvestatud ja neid kasutatakse oma plaanide efektiivsemaks teostamiseks.

.

– Mida vihasemad on inimesed, seda suurema energiaga nad „toidavad” neid, kelle või mille vastu nad on, sest nende mõte sinna keskendunud.

.

– Võitlus ei ole lahendus, aitab ainult allumatus ja oma energia süsteemist väljatõmbamine. MASSILINE ALLUMATUS. Allumatus ei ole võitlus. See on julgus olla mina ise ja jääda endale kindlaks.

.

– Inimeste ühinemine praegu saab toimuda ainult TÕE MÕISTMISE ALUSEL. Asjaolu, et inimkond räägib palju ühinemise tähtsusest ja püüab seda ebaõnnestunult erinevate “mehhanismide” kaudu ellu viia, viitab sellele, et inimkond ei mõista tõe olemust. Inimesed ei mõista, et nende õigusi ja vabadusi piiratakse.

.

– Inimeste jagunemine 2 leeri – „meie ja nemad” – on just see, mida oodatakse ja soodustatakse, kuid mis viib selleni, et inimesed ässitatakse üksteise vastu, nad hakkavad ise teineteist hävitama, hävitama inimlikkust. Me peaksime seda jagunemist ja teineteise vaenlasena võtmist vältima.

.

– Erimeelsused tulevad selleks, et saaksime nendes ühineda. Inimene muutub siis, kui ehk tunnetab, teadvustab ja mõistab kurja. Igaüks muudab ennast ise ja alistub teisele, et ühineda. Inimkonna päästab ainult südamete ühendamine kõigi murest riigi, rahva ja maailma heaolu pärast.

.

Unustusse vajunud massid ei jää enam kauaks unustusse.

Massiline ärkamine on kohe nurga taga.

*

Kasutatud allikaid:

Stanton Gregory, 2012, „10 Stages of Genocide, Genöcide Watch” jt tekstid internetist

PS! Siinkohal tänud info leidjatele-tõlkijatele ja teistele inimestele, kelle informatiivseid materjale olen kasutanud selle artikli kokkupanemisel.

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar