ingredientsnetwork.com/47/product/79/21/65/p792165img_XL.jpg

Lõuna-Ameerikas kasvaval Maca taimel, Lepidium meyenii, on ka eestikeelne nimi – mugulkress.

Juba kaua aega on levinud kuuldused, et Andide elanikud kasutasid seda taime tema eeldatava viljakust suurendava toime pärast.

Sellest taimest on tänapäeval tehtud toode, mis on väga populaarseks saanud ja mis koosneb suuremas osas Maca taime juurest.

Maca – see on toidulisand, mis tootjate väitel suudab stimuleerida libiidot ja seksuaalfunktsiooni nii meestel kui naistel, anda elujõudu, samuti leevendada menopausiga seotud tervisehäireid jne.

Jah, Macal on tõesti väga suur hulk tervisele kasulikke omadusi.

Seda peetakse imetaimeks, kuid samas süütuks.

Aga kahjuks ei ole see nii siiski mitte kõigi jaoks…

Kuna enamikul osal inimestest ei põhjusta Maca tarvitamine probleeme ning ka enamikest (sh. eestikeelsetest) infolehtedest jääb mulje, et kõrvaltoimeid üldse ei olegi (või ei ole justkui teada), siis ei pruugi osad Macat tarvitavad inimesed aru saadagi, miks ikkagi ei ole hea olla…

Võibolla nad isegi võtavad Macat, uskudes, et ravivad nii oma „nähtusid”, teadmata, et sellest Macast need põhjustatud ongi või et Maca neid lihtsalt võimendab. Sest nad ei oska probleeme just Maca endaga seostada. Ning piisaks ehk, kui lihtsalt kogust vähendada või Macast hoopis loobuda…

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

 

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar