https://goshabout.wordpress.com/

Aastad ei ole vennad. Aastad on konkreetsetele inimestele kah erinevad. Numeroloogia annab siin oma variandi, kuidas…

Igaühe isiklik aasta algab just tema konkreetsel sünnipäeval ning omab kindlat numbrit 9-aastases arengutsüklis.

See number paneb kokkuvõttes paika sinu aasta numeroloogilised mõjutused.

Kõigil inimestel ei saagi ka seetõttu aasta kulgeda ühtemoodi. Ühel on alguse aasta, teisel kuskil keskel, kolmandal lõpus.

 

Kuidas siis personaalset aastanumbrit välja arvutada?
Liida kokku oma viimase sünnipäeva kuupäev, kuni saad ühe ja üheksa vahele jääva ühekohalise arvu.
Näiteks kui sinu viimane sünnipäev oli 13.07.2015, siis liida kokku 1+3+0+7+2+0+1+5 ja saad 19. Siis liida 1+9=10 ja 1+0=1.
See ongi aastanumber mis kehtib sinu järgmise sünnipäevani.

MIDA SINU AASTANUMBER TÄHENDAB?

Number 1.

Number üks on uue 9-numbrilise tsükli algus ja see toob tihti kaasa uusi algusi ja suuri muutusi. Esimesel kuuel kuul püüab elu tuua sind välja kaitsekilbi alt, et saaksid avaneda uuteks suheteks ja võimalusteks, eriti kui oled end seni töö taha peitnud. Oled olnud viimasel ajal suhete suhtes veidi tõrges, aga käesolevat aastat mõjutava järgneva aasta numbri 2 soe, kosutav energia peaks aitama sul teed sillutada.

Palju on uut energiat ja ideid ning oluline on see, et annaksid neile piisavalt aega täielikult välja areneda. Mõni idee võib vajada tervet aastat enne, kui see tõeliselt teoks saab.

Peaksid õppima, kuidas oma vajadusi esiplaanile tõsta.

Sind ootab ees särav ja dünaamiline aasta paljude muutustega ning sa võid julgelt asuda otsima uut suunda elus, et alustada uut üheksa-aastast tsüklit puhta lehe pealt. Avasta uusi võimalusi armastamiseks või kasuta ära energiapuhanguid, et oma ambitsioone järgida. Kui sinu senises suhtes puudub säde, võib sind vallata kiusatus lahku minna, aga oota august ära. See võib tuua huvitava pöörde.

Pööra tähelepanu sisemisele vaimsele seisundile ning tööta oma enesehinnangu kallal, selle asemel, et püüda oma välimust dramaatiliselt muuta. Uus keha ei pruugi olla see, mida sa vajad, vaid hoopis teiste lahked sõnad ja armastus.

Kui võtad vastu pakkumise stimuleerivaks sensuaalseks massaazhiks, viib see mõtted eemale tähtsamatelt asjadelt, eriti septembris. Novembriks oled muutunud juba niivõrd enesekindlaks, et suudad end hästi tunda, isegi siis, kui suhtega ei ole kõik korras. Detsembris tunned vajadust sõltumatuse järele. Naudi seda, aga ära kohustusi unarusse jäta. Ole avatum ja talita sisetunde järgi: see võib sütitada uue sädeme või tugevdada senist suhet.

Keskendu järgnevale:
– uus suund
– uued võimalused
– läbimurre
– naudi elu täiel rinnal

Võitle ja vabane järgnevast:
– madal enesehinnang
– kangekaelsus
– mineviku külge klammerdumine

Number 2.

See on palju stabiilsem aasta kui eelmine. Mõtled sügavalt oma emotsioonide üle järele ja arutad seda, kuidas su suhete emotsionaalne külg sujub. Puhastumisprotsess võib venida pikaks, aga sa tunned end paremini, kui see on möödas.

Sind ootab ees tasakaalu leidmine ja selle tugevdamine, mida sa oled enda jaoks juba loonud. Kuna aasta võib olla aeglase tempoga, võib sulle vahel tunduda, et midagi ei toimu. Ära lase sel end petta, kuna sageli toimuvad asjad «kaadri taga». Üks asi, mis aitab sul aeglasel aastal edasi liikuda, on kannatlikkus.

Number kahega algav aasta kätkeb endas maagilisi ootusi, aga kasuta oma intuitsiooni arukalt – eriti kui plaanid abiellumist või lapsesaamist. Samas töötab su intuitsioon paremini kui möödunud aastatel- usalda seda.

Pea meeles, et armastus, suhted, tunded ja südameasjad on sel aastal esiplaanil. Olemasolevaid suhteid võivad ees oodata raskused või need muutuvad tugevamaks. Vallalised kohtuvad ilmselt eriliste inimestega.

Juulis oled vastuvõtlik armastusele ja romantikale jättes samas praktilised asjad unarusse ning see rikub su tuju. Kui sa ei ole veel kaaslast leidnud, siis käesolev aasta pakub selleks ohtralt võimalusi – aga ära unista, vaid asu tegutsema. Septembris võib tekkida ootamatu vajadus olulisi otsuseid teha, väljenda end selgesõnaliselt, ära lase armastatud inimesel nuputada, mida sa tunned.

Hingelise haavumise jagamine lähendab teid partneriga või kui olete üksi, annab teile võimalusi sõlmida uus suhe. Harmoonilise koduse keskkonna loomine septembris aitab samuti kaasa õnneliku suhte loomisele.

Detsembris januned sa nalja ja spontaansuse järele, eriti kui su senine suhe on olnud igav ja üksluine. Kuigi uute seksuaalpartnerite leidmine erutab sind, januned sa varsti stabiilsuse ja püsiva suhte järele. Detsembris pead otsustama, mida sa tõeliselt tahad.

Keskendu järgnevale:
– tasakaal
– harmoonia

Võitle ja vabane järgnevast:
– tunnete kontrolli all hoidmine
– tuimus
– liigne unistamine

Number 3.

Kui eelmisel aastal oli viivitusi ja asju, mis ajasid sind endast välja, siis uuel aastal loksub kõik taas paika. Liigud kiires tempos edasi ja asjad, mida oled varem teinud, hakkavad nüüd vilja kandma. Sinu elus toimub väga palju asju, seega planeerimine, distsipliin ja keskendumine võivad nõuda lisapingutust. Organiseeritus ja tasakaalukus tagavad edu.

Number kolm toob endaga rohkem suhtlemist ja elu ning seltskonna nautimist. Kolmas aastanumber viitab niisiis teistega koosolemisele, seega otsi üles vanad sõbrad ning ole uuteks tutvusteks valmis. Kindlasti on tegemist ka väga optimistliku aastaga, mil domineerivad lõbu ja rõõm. Pole vahet, mida sulle teha meeldib – puhata, aia eest hoolt kanda, süüa teha, tantsida, muusikat kuulata või midagi muud teha – tee seda järgmisel aastal rohkem!

Töötad esimesel kuuel kuul oma enesekindluse tõstmise kallal. Oled optimistlikus meeleolus ning enesega rahul, mis teeb su seksuaalselt külgetõmbavaks. Kui lähed reisile, tahad elu täiel rinnal nautida ning sind ei huvita, kas partner tahab kaasa tulla või mitte.

Suhtlemine on oluline, eriti augustis. Kuula partnerit või uut armastust oma elus, kui nad püüavad sulle oma südant avada. Kui sa seda ei tee, on tulemuseks täiesti ebavajalikud draamad, mis kurnavad sind nii vaimselt kui füüsiliselt. Ära kritiseeri end selle pärast, mis sa ei ole, vaid õpi end armastama sellisena nagu sa oled.

Septembris kerkib päevakorda vabaduse küsimus. Sisetunne ütleb, et pead liikuma edasi ja jätma lootusetud olukorrad selja taha. Kangekaelsus võib tekitada uusi konflikte, aga kui sa tahad sõltumatust, siis selle sa ilmselt saadki.

Novembris peaksid olema paindlik, kuna enese kehtestatud piirangud ei lase sul elu täiel rinnal nautida. Huumorimeel on detsembris hädavajalik. See kuu tõotab tulla seksuaalselt aktiivne ja romantiline.

Keskendu järgnevale:
– enese avardamine
– lõbu
– sotsiaalsete oskuste arendamine
– õppida lihtsalt olema

Võitle ja vabane järgnevast:
– vaimne segadus
– muretsemine
– seesmised konfliktid

Number 4.

Sel aastal tee kõike selleks, et muuta oma elu võimalikult heaks. On aeg hakata asju tõsisemalt võtma; organiseeri oma elu nii, et kõik tegemised oleksid sujuvamad. Võib-olla tähendab see seda, et peaksid rohkem trenni tegema ja tervislikult toituma; ehk oleks aeg midagi õppida, et end arendada; võib-olla vajab su kodu remonti vms. Kõik isiklikud ja tööalased ülesanded on sulle pikas perspektiivis kasuks, kui sa oled valmis nende nimel pingutama.

Number neil on elu vundamendi ehitamise aasta. Plaanid esimesel kuuel kuul kõike piinliku täpsusega – kus süüa, elada, reisida, suhelda, töötada. Sa teed seda sellise põhjalikkusega, et voted endalt võimaluse spontaansuseks ja elu nautimiseks.

Juulis lõikad suure töö vilju ning naudid materiaalset kindlustatust, mis tekitab sinus turvatunde. Aga sa kipud tusatsema, kui pead kõige ja kõigi eest maksma. Räägi sellest partnerile selle asemel, et mõistatuslikult pahur olla. Leppige kokku, et kumbki maksab ise enda eest, kui sul hakkab sellest kergem.

Emotsionaalne ebakindlus võib rikkuda suhte novembris, aga kui sa oled valmis partneriga olulisi asju arutama, kindlustad suhte püsimise ka tulevikus. Emotsionaalse läheduse loomine aitab sul näha elu uue nurga alt ning sillutab novembris teed sügavamale teineteisemõistmisele või armastusele. See võib peita endas tugevat seksuaalset kirge.

Kuluta raha enda peale. Osta uusi riideid, käi juuksuri juures ja maniküüris või kosmeetiku juures ja massaažis – see tõstab su tuju. Detsembris oled väga koduses meeleolus, võiksid minna kokakursustele, õppida sisekujundust või feng shuid – eriti, kui saad kasutada neid oskusi oma elutingimuste parandamisel.

On hea aasta tulevikuplaanide tegemiseks, et astuda neile sammuke lähemale. Järgneva 12 kuu jooksul annab elu sulle võimaluse luua oma tulevikule tugev vundament, ära lase seda võimalust raisku.

Keskendu järgmisele:
– tugeva aluse kindlustamine tulevikuks
– loovus
– materiaalsed asjad

Võitle ja vabane järgnevast:
– vastuseis muutustele
– seesmine võitlus

Number 5.

Selaastal ootab sind ees väga tegus aeg, mis toob endaga kaasa nii oodatud kui ootamatuid muutusi. Need muutused võivad end ilmutada mitmel erineval moel. Mõni inimene vahetab elu- või töökohta, mõni värskendab suhteid. Mõne jaoks tähendab muutus elustiili või suhtumise muutmist. Valikuvõimalusi on palju, seega rebi end lahti vanast rutiinist ja ole valmis uuteks väljakutseteks.

Number viis tähendab tihti põnevaid muutusi ja isikliku vabaduse saavutamist. Kui esimene poolaasta elad sisse, siis teine poolaasta on täis muutusi. Kui sul on partner, võivad teie suhetes tekkida kummalised pöörded, aga samas on need ka erutavad. Kui õpid muutustesse positiivselt suhtuma, siis suudad võtta elust maksimaalset.

Kui sa loodad leida armastust, aga ei ole selle suhtes midagi ette võtnud, paned varsti tähele positiivsetele muutustele viitavaid märke.

Uuel aastal võib tekkida ka soov turgutada oma maitsemeeli hea toidu ja alkoholiga, sul võib tekkida tahtmine raha kulutada või end seksiga hellitada. Ära tegutse uisapäisa ja ole ikkagi ettevaatlik. Distsipliin ja mõõdukus toovad sulle edu.

Kui sa tahad vaid lõbusalt aega veeta, siis kiirgab sinust seksuaalset magnetismi. Potentsiaalsed partnerid tunnetavad seda ning edu on garanteeritud.

Aasta kestel avastad äkki, et tahad suhtest kõike – nalja, stabiilsust, kena kodu, head toitu, huvitavaid reise ja meelelahutust – aga sa mõistad ühtlasi, et pead selle nimel vaeva nägema.

Septembris võib rahutu vaim viia su uute partnerite kaissu, aga sa mõistad varsti, et see on vaid tühi tuuletallamine.

Oktoobris tahad leida romantikat ja seksuaalset ekstaasi, lase südamel end juhtida.

Novembris paistab elu sundivat sind kaugemale, kui sa minna tahad, aga see võib tulla sellest, et sa seisad vastu võimalusele kogeda suhet uutmoodi. November pakub sulle ka võimaluse end mugavalt armastavas suhtes sisse seada. Kui sind tabavad emotsionaalsed üllatused, võiksid vaadata sügavamalt oma hinge – see on kasulik kogemus. Pane tähele hoiatavaid ebakõladele viitavaid märke, see aitab sul detsembris õnne leida. Pead tegema parandusi ja need on kasulikud kõigile.

Keskendu järgnevale:
– reisimine
– liikumine
– seikluste otsimine
– vabadus

Võitle ja vabane järgnevast:
– skeptitsism
– viivitamine
– usaldamatus

Number 6.

Number kuus toob päevakorrale vastutuse- perekonna, püsisuhte, töö ja ühiskondlikul tasandil.

Sel aastal võiksid teiste jaoks olemas olla ja keskenduda oma kohustustele. Võib-olla tahab keegi sinu õla najal nutta, seega paku oma abi nii palju kui võimalik. Hoolitse vanemate sugulaste eest, aita haigeid lähedasi, hoia väiksemaid lapsi. Oluline on see, et sa tegeleksid nende tunnetega tervel moel ja peaksid meeles, et see ei kesta igavesti.

Aasta alguses painab sind suhte püsivuse probleem. Sa küsid eneselt pidevalt, kas suudad siduda end eluks ajaks ühe inimesega või kas sa leiad õige inimese, kellega end siduda. Sa ei leia vastust oma peast, vaid oma tegudest ja püüdlustest otsustatu ellu viimisel.

Tunned sügavat emotsionaalset vajadust olla armastatud ja vajatud. Kallistused, suudlused ja seksuaalne lähedus tekitavad sus tunde, et sind hinnatakse. Hea aasta vallaliste jaoks, kuna nemad leiavad ilmselt armastust.

Eksisteerivad suhted muutuvad sügavamaks ja intiimsemaks. Samas kui suhtes on juba pikemat aega olnud probleeme, siis need kerkivad nüüd üsna teravalt esile ning ebastabiilsed suhted leiavad oma lõpu.

Kui oled pikaajalises suhtes, pead leidma ühisnimetajad, et probleemidega edukamalt toime tulla. Armukadedus võib olla laastav jõud, eriti septembris, kui su tunded on kõige tugevamad. Andestamine on lahenduse võti. Vaagi oma ebakindluse aluseid, enne kui teed otsuse, mida võid hiljem kahetseda.

Oktoobris suudad mõelda ratsionaalselt teatud suhete kestvuse üle, aga elu tuletab sulle meelde, et ei ole alati sugugi ideaalne. Detsember võib osutuda viljakaks seesmise tugevuse kindlustamisel ja uue armastuse leidmisel või uuesti armumisel.

Keskendu järgmisele:
– kohustuste täitmine
– pereasjad
– rühmakohustused

Võitle ja vabane järgnevast:
– isiklike ihade külge klammerdumine
– emotsionaalne ebakindlus

Number 7.

Kui eelmisel aastal keskendusid teiste vajadustele, siis sel aastal ürita luua parem suhe iseendaga. Seitsmes aastanumber soodustab eneseanalüüsi, et saaksid paremini aru, kes sa oled, mida sa tahad ja miks sa sündisid. Sinu peamine eesmärk järgneva 12 kuu jooksul peaks olema isiklik areng, spirituaalne tarkus ja vastuste leidmine enda seest.

Uus aasta pole kuigi hea aeg uute võimaluste jahtimiseks ega ärimaailma vallutamiseks. On aeg astuda sammuke tagasi ja vaadata enda sisse ning toimunut analüüsida. Väga kõrgel tasemel on sinu võime uurida ja uusi asju mõista, seega on hea aasta midagi õppida või olemasolevaid oskusi lihvida, eriti kasulikud valdkonnad on IT ja arvutid, teadus, psühholoogia ning alternatiivmeditsiin.

Number seitse toob tihti ellu juurde vaimsust ja vaimse teadlikkuse kasvu. Tõenäoliselt leiad end juba aasta esimeses pooles mõnelt workshopilt või meditatsioonilt, mis avab sulle uue ukse iseenda tundmaõppimisel. Sa mõistad, mis vahe on üksi olemisel ja üksindusel ning ei karda enam seda esimest.

Aasta viimasel kuuel kuul lööb vaatamata sellele ( aga võib olla just seetõttu) su armuelu õitsele ning sa võid nautida küpseid vilju. Oled teinud oma isiku arendamise kallal kõva tööd ning õppinud oma emotsioone usaldama. Tunned, et on aeg suunata pilk sissepoole, ning kui vajad aega järele mõtlemiseks, siis tee seda. Oma vaimse mina tundmaõppimine aitab sul teistega paremat kontakti leida ning suhteid paremini mõista.

Juulis on sul aega oma vajadusi analüüsida, see on ka suurepärane kuu uute plaanide tegemiseks. Kui sa paistad välja emotsionaalselt haavatuna, siis tuleneb see sellest, et keegi on su reetnud või maha jätnud.

Augustis aset leidvad uute suhete tekkimised ja vanade katkemised võivad tuleneda karma mõjudest. Sul avaneb võimalus vabastada varasemates suhetes tekkinud negatiivset energiat. Kui sul ei ole partnerit, siis augustis võib sul tekkida eriline suhe inimesega, kellel on tugev mõju su tulevikule.

Oktoober ja november on inspireerivad kuud, kuna vaimne teadlikkus toob sinus välja loomingulisuse ja laseb sul nautida armuelu. Detsembris peaksid hindama eelmistest suhetest ammutatud tarkust, selle asemel, et kaotatud armastuse üle sentimentaalselt nukrutseda.

Keskendu järgmisele:
– ühtesulamine
– tootlikkus
– vaimne areng
– õpi usaldama

Võitle ja vabane järgnevast:
– faktide eest pagemine
– lahtilaskmine
– tundetus

Number 8.

Kaheksas aastanumber keskendub ärile, karjäärile, varale, finantsasjadele ja õigusküsimustele. Mõnel inimesel avaneb võimalus oma karjääri arendada ja majanduslikku edu saavutada; teised võivad kogeda kulude kasvu või majanduslikku põrumist.

Uuel aastal saad lõigata seda, mida oled pikalt külvanud. Oled olnud aus ja töökas, see saab mingil moel premeeritud.

Number kaheksa lubab nautida eelmiste aastate raske töö tulemusi. Võimalik, et pead vastu võtma suuri otsuseid ja sul on vähe aega mõelda, sest kogu aeg tuleb tegutseda. Tunned end aasta teisel poolel tõelise kivikuningana ning suudad kasutada võimu positiivselt. Oled valmis viskama riidekapist välja kogu rämpsu – ning ilmselt teed seda ka oma armuasjadega. Seesmine tugevus aitab sul armuasjad taas joonde saada, kuna oled valmis tegema vajalikke korrektsioone.

Juulis sunnivad asjaolud sind oma hinge vaatama, mis võib muuta su suhtumist suhetesse. On aeg seista omil jalgel, mitte loota, et asjaolud pöörduvad iseenesest sulle soodsas suunas. See on sinu jaoks prooviaeg, aga tulemused on seda väärt.

Septembris avaneb sul võimalus kinnitada abielutõotust või senist suhet, mis tõotab kirge. Kui surud oktoobris teisele oma tahet peale, võid saada tõsise tagasilöögi, millest sul on keeruline üle saada. Peaksid mõistma, et sa ei ole alati sugugi kõige targem ja see, mida partner teha tahab, on tema asi ega kuulu sinu vastutusvaldkonda. Aita armastatud inimestel olla nad ise ning sa oled õnnelikum.

Detsember on teguderikas kuu, sul on siis rohkem aega lõõgastuda ja lõbutseda, tahad olla spontaanne, aga pea meeles, et hea elu saladus peitub tasakaalus. Kui sa otsid armastust ja romantikat, siis pakuvad juuli, november ja detsember sulle selleks võimaluse. Tunned end hästi ja optimistlikuna ning positiivne suhtumine põhjustab õnnelikke olukordi.

Keskendu järgmisele:
– väärtuste ümberhindamine
– minevikku vaatamine, et sellest üle saada
– seesmisele tungile allumine

Võitle ja vabane järgnevast:
– jäikus
– omandiiha
– taktitundetus

Number 9.

Üheksas aastanumber sümboliseerib üheksa aastat kestnud tsükli lõppu ja seetõttu keskendub see lõpuleviimistele ning lõpetamisele. Samas on olulisel kohal ka uuteks algusteks valmistumine.

Tähtis on vabaneda asjadest, mis ei mängi sinu jaoks enam mingit rolli, olgu selleks töökoht, sõprussuhe, armusuhe, elukoht, mõtteviis või käitumisviis. On hea aeg oma elu puhastamiseks üleliigsetest asjadest, et saaksid kergemalt edasi liikuda.

Lisaks lõpetamisele on sel aastal tähtis ka taassünd, sest kõik asjad, mille suunas oled liikunud, jõuavad lõppu ning puhkevad õide. Teisisõnu on tegemist aastaga, mil saad heldelt tasustatud, aga sa oled selle ka ära teeninud. Looda parimat ja seda sa ka saad, eriti uuel aastal.

Number üheksa on tsükli viimane aasta, see on hea paljude asjade lõpetamiseks, ja mitte nii hea, et alustada midagi uut ja kestvat- äri, abielu vms. Vaatamata sellele on selles aastas palju head.

Õpid esimesel kolmel kuul saama lahti enese kehtestatud piirangutest ning suudad end paremini väljendada. Sul võib tekkida tunne, et puuduv tükk sinust on taas omal kohal, mis on tõeliselt vabastav tunne. Kunagi väga tähtsana tundunud suhtlemisprobleemid kaovad kui kevadine lumi.

Teine poolaasta on suurepärane aeg elus läbimurde tegemiseks ning sul avaneb võimalus nautida kirge, rõõmu ja õnne, mis mõjub kui mesinädalad – eriti tuntav on see juulis ja novembris.

Aasta lõpupoole ära lase end emotsionaalsesse tupikusse ajada, klammerdudes mineviku lahkhelide külge. Kui sa seda teed, on tagajärjeks sõnasõda, mis ei lase probleeme lahendada. See näitab, et sul tuleb veel enda kallal veel vaeva näha, enne kui suudad andestada, unustada ja elu nautida. Peaksid möödunud üheksa-aastase tsükli kogemused selja taha jätma, et saaksid alustada uut tsüklit värskelt leheküljelt.

Finantsiliselt oled sa valmis kulutama meelelahutusele pillajalikult raha ning sa tunned and kütkestavana. detsembris oled sa valmis teistele meelehead tegema ning oled üldse armastusväärses meeleolus. Parajasti käsil olev suhe jõuab uuele tasemele. Sõbrad ja sugulased toetavad su õnne ja seesmise rahu otsinguid.

Keskendu järgmisele:
– areng
– muudatustega kaasa minek
– vabanemine

Võitle ja vabane järgnevast:
– isiklikud piirangud
– liigne idealiseerimine
– liigne kriitilisus

Allikad:
http://naistekas.delfi.ee/kirevmaailm/uudised/
psychiclibrary.com ja paranormaalne.blogspot.com
http://naine24.postimees.ee/3452885/numeroloog-aitab-kindlaks-teha-mida-toob-jargmine-aasta

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar