http://www.galaxysss.ru/blog/

“Ärge kunagi heitke magama ilma, et oleks teinud taotluse oma alateadvusele.”

/Thomas Edison/

 

Seda, et mõtte jõud on suur, teavad ilmselt paljud.

 

 

Meie alateadvusele meeldib tööd teha sel ajal, kui keha täidab teisi palju lihtsamaid ülesandeid. Meenutagem vaid, kui palju häid mõtteid tuleb pähe näiteks duši all käies või sõites ühistranspordis. Kui keha on kergelt lõdvestunud olekus, siis on alateadvus tihti kõige paremas seisundis.

Alateadlike taotluste kasutamine võib parandada motivatsiooni, aidata saada õnnelikumaks, tõsta emotsionaalset vastuvõtlikkust. Muutusi võib märgata juba enne ühe kuu möödumist.

Alateadvusele taotluse saatmine võtab vaid umbes 5 minutit.

Kuidas seda teha….

1) Enne, kui lülitada valgus välja, sulgege silmad ja mõtelge oma soovi peale 1 minuti jooksul. Ükskõik, mis soovile. Alustada oleks aga mõistlik väikesest, realistlikumast soovist. Alateadvus töötab küll efektiivselt, aga mitte nö üle mõistuse.

2) Kujutlege 2 minuti jooksul ette, et olete soovitu saavutanud. Olgu see siis näiteks jooksmine hommikuti (kujutlege, kuidas hommikul tõusete natuke varem, panete selga sportliku riietuse, jooksukingad ja lähete värskesse õhku, alustate jooksu, jälgides, kuidas päike puude taga tõuseb, linnud häälitsevad ja tunnete end hästi jne) või tervislik toitumine. On vaja ennast täpselt ette kujutada konkreetses situatsioonis.

3) Kulutage veel 2 minutit, et kujutleda ette oma tundeid ja tunnetusi soovi täitumise ajal. Mida tundsite, kui jõudsite tagasi hommikuselt jooksult oma ukse juurde. Kas jõu juurdetulekut, värskust? Sõltumata sellest, mida saavutada tahate, kujutlege, et juba saavutasite selle ning elage seda emotsiooni läbi oma sisemuses. Tunnetage seda sügavalt. Siis minge magama ja las nüüd teie alateadvus teeb oma tööd.

Tõlkinud Ingrid Prass

Allikas:
http://www.galaxysss.ru/blog/2016/03/20/pered_snom_vsegda_delayte_zapr

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar