https://pixabay.com/illustrations/ai-generated-couple-rain-umbrella-8072122/

Elutee number 33 kuulub meisternumbrite hulka. Hingevanuse poolest nimetatakse neid vanadeks hingedeks.

* Inimese hinge vanusest saab lugeda siit: https://manaratas.ee/hing-ja-hinge-vanus-ehk-inimese-vaimsed/

Suhtesobivust vaadatakse tavaliselt ühekohaliseks taandatud numbrite järgi, 1-st kuni 9-ni, ka vanemate hingede korral on siin sarnasusi suhetes (11 kui 2, 22 kui 4, 33 kui 6, 44 kui 8).

Kuid siinkohal tulevad lisaks mängu vanemate hingede olulised erinevused, mis näiteks ei võimalda ka võtta nr 33 ainult kui tavalist nr 6.

(Ja loomulikult ei anna ainult need numbrid mingit garantiid, et suhe 100% õnnestuks)

.

Seletuseks…

VANAD HINGED – need on inimesed, kes on elanud palju elusid ning neil on tugev tunne, et nad juba on siin varem elanud. Nad ei pruugi mäletada oma eelmisi elusid ja üksikasju, kuid nad tunnetavad neid selgelt. Nad on läbinud palju erinevaid eluteesid. Kui inimene läheneb oma teekonna lõpu poole eksistentsi suurel samsaara rattal, on lõpetatuse tunne.

NOORED HINGED on spektri teises otsas. Nad tahavad innukalt maailmale oma jälge jätta. Nad ihkavad tunnustust, tahavad, et neid nähtaks ja kuuldaks. Nad tahavad kogeda elu ja kõike, mida see pakub. Nad ei ole veel omaks võtnud kaastunnet, empaatiat ja kannatlikkust, kõiki vanemaid hingeomadusi, kuid nad on hõivatud õppimisega.

.

Kas vanad hinged saavad olla suhtes nooremate hingedega õnnelikud?

Allpool sellest põhjalikumalt.

**

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar