https://pixabay.com/illustrations/earth-world-sea-ocean-water-5639927/

Kuthumi ehk Koot Hoomi oli vaime Õpetaja ehk Meister.

Teosoofid peavad Koot Hoomi vaimse hierarhia (Suur Valge Vennaskond) üheks liikmeks, mis suunab selle planeedi inimkonna arengut teadvuse kõrgemale tasemele.

Kuthumi on öelnud:

Ühelt poolt võime märgata planeedi vibratsioonide pidevat ja ühtlast tõusu. Teisest küljest aga genereeritakse massiteadvuse kaudu ja inimeste teadvusesse kindlalt kinnistunud vanade stereotüüpide abil endiselt palju negatiivset energiat.

Kust tuleb negatiivne energia?

Kogu energia selles Universumis on koondunud ainult ühte allikasse. See on Jumalik energia. Seda energiat kasutame ja käsutame oma vaba tahte alusel. Kui kulutame selle energia mõne oma iseka püüdluse rahuldamiseks või negatiivsete tunnete ja omaduste, stabiilsete halbade harjumuste säilitamiseks, siis hääletame sellega vana poolt, suunates siis oma energiat nii, et aitame tugevdada negatiivse energia trombe sellel planeedil.

Seega, kui muutuste positiivne energia kohtub inimkonna genereeritud negatiivse energiaga, on see nagu kahe erineva laenguga pilve kohtumine – äike. Midagi sarnast toimub ka planeedil Maa. Kahe erineva potentsiaaliga energiakimbu kohtumisel tekivad erinevad kataklüsmid, looduskatastroofid, orkaanid.

Meile tundub, et stiihiad on pimedad ja kontrollimatud. See pole aga päris tõsi. Reeglina õnnestub meil tekkiva negatiivse energiaga trombid lokaliseerida nende tekkekohtades. Seetõttu kannatavad looduskatastroofide käes just need piirkonnad, mis aitasid oma teadvusega kaasa negatiivsete energiaklompide tekkele.

On aeg lahkuda sellisest vaatenurgast, et võib pattu teha, lubada suuremal osal päevast endal teha ebasündsaid tegusid, ebapuhtaid mõtteid ja tundeid ning siis istuda maha, palvetada ja muuta karmat, mille lõid sina ja su armastatud.”
Muidugi, palved on kahtlematult kasulikud. Kuid selles olukorras ei piisa palvetamisest.
Mis mõte on tekitada esmalt negatiivse energiaga trombe ja siis nendega võidelda?

Kätte on jõudnud aeg, mil tuleb meeles pidada kõike, mida päeva jooksul teete. Peate pidevalt oma mõtteid ja tundeid kontrollima. Kõik negatiivsed mõtted peate oma teadvusest välja juurima juba eos. Hoidke end eemal kõigest, mis hoiab teie meeles negatiivseid mõtteid ja tundeid. Sisuliselt iga oma negatiivse tegevuse, iga oma negatiivse mõtte ja tundega toomet uue kataklüsmi lähemale.

Erilist tähelepanu tuleb pöörata oma lastele. Ärge jätke neid suurema osa päevast nende endi hooleks. Pidage meeles: sellest, kuidas saate neid elu alguses suunata, milliseid teadmisi annate selles universumis kehtivate seaduste kohta, selliseid vilju saate mõne aasta pärast, kui teie lapsed kasvavad suureks ja saavad võtta vastutuse ja teenida Maad, tema hea arengu nimel.

Igaüks teist vastutab selle planeedi tuleviku eest, selle eest, kuidas sündmused arenevad.

Püüdke säilitada suurema osa päevast sisemise rahu ja harmoonia seisundit. Ärge unustage, et teie ümber elavad teised inimesed. Päeva jooksul puutub teie aura kokku tuhandete inimestega, kui elate suures linnas. Kui teil õnnestub hoida enda sees harmoonilist olekut, siis nakatate selle seisundiga sõna otseses mõttes tuhandeid inimesi, kelle auradega päeva jooksul kokku puutute.

Täpselt sama efekti täheldatakse ka siis, kui kohtate inimest, kes on nagu äikesepilv ja otsib kedagi, kelle peale saaks oma viha välja valada. Sel juhul võite nakatuda selle inimese poolt negatiivsete energiatega.

Kaitske oma sisemaailma negatiivsete energiate sissetungi eest. Olge oma laste suhtes eriti ettevaatlik ja hoolitsev.

Võite öelda, et teist ei sõltu midagi ja kõiges on süüdi teie valitsus, kes teie eest korralikult ei hoolitse, ei võimalda teil inimväärset elu elada.

Lubage mul teiega mitte nõustuda. Kõike siin maailmas tõmbavad vibratsioonid. Teil on valitsus, mis saab eksisteerida just seetõttu, et suurem osa elanikkonnast peab võimalikuks olemasoleva valitsuse ja selle poliitikaga leppida.

Vahetate pidevalt energiat tuhandete inimestega. Vahetate sel moel nendega pidevalt karmat. Kuidas teie arvates avalduvad perekonna karma, linna karma, riigi karma, planeedi karma?

Kujutage ette inimest, kes on täielikult vabanenud oma isiklikust karmast. Mis te arvate, mis selle inimesega järgmiseks juhtub? Kas ta tõuseb üles ehk taevasse?

See on täiesti võimalik.

Kuid julgen teile kinnitada, et oma isiklikust karmast vabanenud inimene omandab hoopis teistsuguse – avardunud – teadvuse. Ta läheb oma teadvuses teisele, kõrgemale tasemele ja mõistab, et üksi on võimatu päästetud saada. Tegelikult on kõik jumal (Kõiksus). Oma teadvuse uuel tasemel tunneb inimene rohkem kõige elava ühtsust. Suure tõenäosusega jääb selline inimene kehastusse sõltumata sellest, kas tema väline teadvus teab tehtud otsusest või mitte. Selline inimene jätkab oma valikul maailmas olemist. Iga päev meelitab ta enda aurasse ümbritsevate inimeste negatiivseid energiaid ja töötleb neid energiaid. Selline inimene on nagu käsn. Niipea, kui ta puutub kokku liiga palju negatiivsest energiast küllastunud inimeste auraga, võtab ta osa sellest energiast enda peale, neutraliseerides selle negatiivse energia. Toimub see, mida te nimetate linna, riigi, planeedi karma muundumiseks.

Seetõttu sõltub igaühest palju. St teie võimest säilitada harmooniat ja tasakaalu, hoolimata välistest asjaoludest.

Õppige ära tundma oma sisemist seisundit ja põhjuseid, mis viivad teid ebaharmoonilisse teadvuse seisundisse. Ärge lubage endal viibida pikka aega negatiivses teadvusseisundis. Ärge laske neil teie olemust täielikult üle võtta.

Kui tunnete meeleheidet, rõõmupuudust, põhjendamatut igatsust, siis olete tõenäoliselt sattunud suure negatiivse energia trombi mõju alla. Olete oma aurat nii palju koormanud, et vajate sisemise rahu ja tasakaalu taastamiseks natuke aega iseendaga üksi või looduses olemiseks.

Kui olete nüüd teadlik oma teenimisest, saate õigeaegselt tegutseda, et taastada oma vibratsioonid ja energiad. Kuulake hoolikalt oma keha ja kui tunnete end heitununa, leidke enda jaoks viis sisemise harmoonia ja rahu taastamiseks. Mõne jaoks on see meditatsioon, mõne jaoks palve, mõne jaoks jalutuskäik looduses, rahuliku muusika kuulamine või lastega mängimine.

Te täidate oma teenistust pidevalt, 24 tundi ööpäevas, kui jõuate teatud teadvuse tasemeni, mis võimaldab teil võtta linna, riigi, planeedi karma ja seda karmat töödelda. See on väga tähtis teenistus.

Pühendunud teenijatele annab Kõiksus kogu abi, mida kosmiline seadus võimaldab anda.”

***

Tõlkinud Ingrid Soosaar.

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar