Pluuto päikseseloojangul PIA19948-NH-Pluto-Norgay-Hillary-Mountains-2050714. https://et.wikipedia.org/wiki/Pluuto#/media/Fail:PIA19948-NH-Pluto-Norgay-Hillary-Mountains-2050714.jpg

Kogu internet jagab lääne astroloogial põhinevat infot, justkui Pluuto läheks 2023/2024 Veevalaja märki. Veedaliku astroloogia koolkonna esindajad aga arvavad, et see tekitab inimestes petliku mõttevormi, kuna ei vasta tõele.

Sest 5000 aastat vanem Veedalik astroloogia väidab, et Pluuto on tegelikult Kaljukitse märgis alates aastast 2020 ning on seal lausa kuni 2040.-nda aastani. (Peale seda on Pluuto Veevalajas 2040-2062, peale seda Kalades 2062-2092.)

Teadmiseks:

– Veedaliku ja lääne astroloogia vahel on teatud nihked planeetide ja tähtkujude seisudes, täpsemalt 23-kraadise vahega. Astrnonoomiliselt on planeedid tegelikult just seal, kus just veedalik astroloogia neid väidab olevat.

– Kui lääne astroloogia jaoks on kauge planeet Pluuto alles hiljuti avastatud (1930.a.) ja siiani pole teda prognoosides kasutatud, siis veedalik astroloogia tunneb Pluutot ja tema mõjusid juba ammu.

Kauge Pluuto on väga aeglaselt liikuv planeet ja teeb oma täisteekonna ümber sodiaagi iga 250 aasta järel. Viimati läbis see Kaljukitse aastatel 1773–1792.

Niisiis… Pluuto lahkus Amburist ja sisenes Kaljukitse 2020. aasta 20. veebruaril (ja tema energia lülitus sisse juba 2019 aasta lõpus). Seal on ta kuni 2040.-nda aastani.

Kui planeet Pluuto siseneb uude märki, toob see alati kaasa selgelt tuntavaid muutusi (nii globaalsel kui ka üksiktasandil), st ei saa kahelda tema mõjus, selle muutumises, et märk on vahetunud.

Pluuto Kaljukitses suudab täita tohutuid ülesandeid, toimuma saavad radikaalsed transformatsioonid, nii globaalselt, riiklikul kui ka individuaalsel tasandil.

Paljud sodiaagimärgid ei saa hakkama Pluutoga, kes künnab oma jõuga edasi nagu härg Hiinas, et transformeerida tänu oma puhtale energiale.

Kõigest sellest täpsemalt allpool…

*

PLUUTO JA SATURNI MÕJU ERINEVUS

Ka Saturni on peetud karmiks planeediks ja teda on kardetud, kuid Saturn vähemalt ei hävita. Ta võib vahel piirata, midagi ära võtta, et inimene end korrigeeriks, sest tal on veel šanss midagi parandada ja edasi minna.

Aga kui hakkab toimima Pluuto energia, siis ei ole mingit teed paremale või vasakule ehk mingeid alternatiive, vaid see on alati täielik vana süsteemi tuhaks põletamine, et inimene või mingid struktuurid saaks uuesti üles ehitatud, nullist alates. Nendel, kes ellu jäävad. Võib juhtuda, et inimesel, kellel on ainult üks šanss edasi minemiseks, kuid ta seda ei tee, siis võib tema füüsiline keha hävingu teele minna (mille järel peab inimene uuesti sündima, et teha läbi seesama kogemus).

Kui Saturniga saab nö läbi rääkida, siis Pluuto ei räägi kellegagi enam. Pluuto on viimane jaam.

Pöörded Pluutoga ei ole kerged saatuse ehk sündmuste muutused.

Pluuto kannab surma energiat.

Pluutoga ei tasu „nalja teha”.

*

PLUUTO

St nagu igal planeedil, on ka Pluutol arhetüüpset puhast energiat, ja ka varjukülg. Pluuto valitseb kuritegevust, diktatuure, fašismi ja tumedat poolt, samuti sügavat pühendumust ja ideaalile alistumist ning lõpuks alistumist jumalikule tahtele. Heledal poolel asuv Pluuto võib olla ilmutuse valgus, mis naudib oma psüühika ja meele tumedatesse nurkadesse oma majaka prožektori valgustamist ning meile pinna all peituvat näitamist.

Pluuto püüab välja kaevata meie pimealad ja teadmatuse. Mõnikord peab see tekitama tohutuid katastroofe, et äratada meid mõistma, kuidas me planeeti hävitame.

Pluuto nõuab meilt suuremat vastutust oma elude, planeedi ja maailma eest.

*

PLUUTO ERINEVATES MÄRKIDES

Kauge Pluuto on väga aeglaselt liikuv planeet ja teeb oma täisteekonna ümber sodiaagi iga 250 aasta järel.

Pluuto viibimine erinevates tähemärkides on erineva pikkusega (12 kuni 31 aastat).

Kui Saturn oli 1982. aastal koos Pluutoga Kaalude tähemärgis, oli meil AIDS-i epideemia. Kaalud on suhte märk ja järsku pidid inimesed vaatama, kuidas nad seksivad. See oli ka „külma sõja” lõppemise aeg.

Pluuto Skorpionis alates 1992.a. Enne seda toimus NSVL lagunemine. Kuritegevuse, narkootikumide, prostitutsiooni ohjeldamatu eriline lokkamine.

Aastast 2005 kuni 2020 oli Pluuto Amburis. See aeg oli revolutsiooniline infotehnoloogia arengus (internet, Youtube, sotsiaalmeedia jms), kõigega, mis on seotud info levikuga, ka uute teadmiste, näiteks esoteerika, meditsiini või terve eluviisi, näiteks veganluse valdkonnas. Erinevate religioonide-uskumuste levik. Kursused, koolid, gurud, õpetajad (ka valeõpetajad). Eneseareng. Inimeste uskumuste transformatsioon. Tasuta saamise tagaajamine, eriti, kui on tegemist tasuta infoga. Aeg, kus inimesed ahmisid ohjeldamatult ja valimatult sisse erinevaid teooriaid (justkui pea oleks prügikast), kus nii mõnegi vaimne tervis lõpuks kannatas selle all, nii mõnigi kaotas usu või enda. Liiga suur infohulk. Tabuteemad, skandaalid religiooniga seoses, pedofiilia juhtumid, ärakasutamised, pettused, vandenõud jne.

Aastaks 2020 on enamus inimesi neist saadud teadmistest kõike juba proovinud ja vajab nüüd endas selgusele jõudmist (mida jätta ja mida kõrvale heita).

Pluuto Kaljukitses ajal tuleb seetõttu teha endas (oma kaoses) puhastus, heita liigne prügikasti, luua oma maailmavaade uuesti ülesse, nullist. Valida, mida internetist või televisioonist kuulata-vaadata.

*

PLUUTO KALJUKITSES

Pluuto Kaljukitses – see on revolutsioonide aeg ehk „Suur lähtestamine.”

Eelmine Pluuto transiit läbi Kaljukitse (1773–1792) langes kokku kahe ainulaadse sündmusega inimkonna ajaloos: Ameerika revolutsioon (1776.a.) ja Prantsuse revolutsioon (1789.a.).

Kuigi brittide vastase revolutsiooni üht alguskuupäeva on raske täpsustada, oli Bostoni teepidu üks võtmesündmusi, mis viis lõpuks Briti koloniaalvõimu kukutamiseni. Mässuna ebaõiglase maksustamise vastu toimus Bostoni teepidu 16. detsembril 1773.a.

Seda perioodi võib paljuski vaadelda kui algset “suurt lähtestamist”, mis alistas absolutistliku monarhilise võimu ja juhatas sisse tänapäevase, ratsionaalse valitsemisvormi, mis valitseb tänapäevalgi. Ameerika revolutsioon toimus mitme aasta jooksul 1770.-ndatel aastatel ja kulmineerus iseseisvusdeklaratsiooniga 1776. aastal.

.

Seekordne Pluuto liikumine Kaljukitse algas pandeemiaga ja piirangutega sellega seoses.

Pluuto sümboliseerib võimu, kontrolli ja sundi ning see on planeet, mis on kõige enam seotud inimese tahte rakendamisega maailmas.

Pluuto transiit Kaljukitsesse asetab esiplaanile ja keskmesse valitsuse mõiste.

Pluuto sisenemine Kaljukitsesse võimendab võimu teemat, ühendades võimu ja poliitika.

Kui Pluuto on Kaljukitse tähemärgis, mis on seotud äri, infrastruktuuri, materiaalse maailma ja poliitikaga, on maailm sunnitud sügavamalt vaatlema ärieetikat, maailma sotsiaalseid ja majanduslikke struktuure ning globaalsest eliidist välja kujunenud ebavõrdsust.

Pluuto 20-aastane transiit Kaljukitses toob seega esile ajastu, mil võim ja poliitika läbivad põhjaliku muutuse.

Pluuto Kaljukitses püüab muuta ka sotsiaalset korda, ületada ebavõrdsust globaalse eliidi ja tavainimese vahel.

Pluuto vihkab kontrollimist. Kaljukitses suudab ta reegleid järgida, kuid ta peab olema oma intensiivsusega ettevaatlik. Kui Pluuto läheb täielikult Kaljukitsesse, näeme tõusmas rohkem juhte, kellel on jõudu ja tahet maailma muuta.

Pluuto sisenemine Kaljukitsesse 2020. aastal langes kokku Jupiteri-Saturni ühendusega. See muutuste tähistajate kahekordistumine võib võimendada arenguid, mis on ette nähtud järgmise kahekümne aasta jooksul.

Aastatel 2020–2040 võib oodata ees veel üks reformi- ja revolutsiooniperiood.

Pluuto on seotud allilmaga, teadvuseta metafoor ja meie Mina salajane osa. See esindab võimu ja vajadust teisi kontrollida ning kõige tumedamal juhul on see seotud diktaatoritega.

Kaljukitses olev Pluuto ja Saturn – väljub tumedam energia, kuid suuri asju saab korda saata. Pluutol ja Saturnil on suur soov edu järele ja võime võimsal viisil muutuda. See energia võib aidata meil asju korda saata ning meil on selleks energiat ja entusiasmi. Siin on tugevad ambitsioonid ja mõnikord heidab varjukülg kõrvale teiste vaated ja vastandlikud seisukohad, et saada seda, mida tahab.

See pole ehk üllatav, poliitiline pendel kõigubki tavaliselt ühte ja siis teistpidi.

Arvestades Kaljukitse võimsat Pluuto mõju, võib see konkreetne pendli kõikumine tuua kaasa palju põhimõttelisi muudatusi valitsuses ja ühiskonnas. Pärast 18. sajandi viimase veerandi suurt lähtestamist võime olla 21. sajandi suure lähtestamise tipul.

Pluuto Kaljukitses on otsusekindel ega lase silmist oma nägemust. Ta soovib ümber ehitada ja kujundada maailma. Tal on tendents kanda rasket Saturni energiat ja olla liiga tõsine, tal on vaja õppida olema pehmem. Ta valdab intensiivset tõsist energiat. Tal on vaja töö iga hinnaga ära teha. Sellisena muutub ta liiga tugevaks paljude jaoks, kuid samal ajal tahab ta vabaneda võimustruktuuride köidikutest.

Pluuto on väga seotud raha ja võlgadega, see on liikumine, mis püüab andestada tudengite õppelaenud ja pakkuda tasuta arstiabi, on energia, mis kasvab jätkuvalt. Õppelaenuprogramm on noori aastaid orjastanud ja seda tuleb kindlasti tagasi võtta, kuid tuleb leida praktilised lahendused, kuidas kõigile tasuta kõrgharidust saada ja Kaljukits peab selle konkreetse plaaniga maa peale tulema, mis toimib. Sama võib kehtida ka meie meditsiinisüsteemi kohta.

Pluuto ja Kaljukits püüavad seda kõike ravida ning riigivõlaga hakkama saada. Selle protsessi käigus võib midagi hävitada, kuid see taastatakse. Taastamine on planeedi evolutsiooni praegusel hetkel vajalik.

Saturni/Pluuto ühendused toovad kaasa elumuutvaid globaalseid sündmusi, kaotusehirmu, häirivaid võimuhaaramisi ja piiranguid, võimuhaaramisi ja valitsusvõimu sanktsioone ning kriise, mis võivad ühiskonna struktuure ohustada. See on seotud ka töölisklassi ümberkujundamisega, kuna Saturn tähistab tavalist inimest ja annab neile võimaluse oma õiguste eest võidelda. Samuti võib see tekitada sunniviisilist kokkuhoidu ja tekitada turvalisusega seotud kriise. Kaljukitse märgis on see seotud valitsuse, äristruktuuride, poliitika ja valitsusseaduste ning avalike institutsioonidega ning infrastruktuuri ehitamisega. Oodata on uut tehingu tüüpi infrastruktuuri ümberehitamis. Kuid Kaljukitsega on kõik aeglane ja võtab kaua aega.

Saturnile meeldib luua piire ja tõkkeid ning oma autoriteedi ehk võimu abil lihaseid painutada. Valitsused muutuvad sellega intensiivseks ja võib-olla peavad nad seda tegema, kuid mõnel juhul on see liiga palju. Pole ime, valitsejad ning presidendid maailmas on muutusid hullumeelseks viiruse ohjeldamisel, kasutades selleks totalitaarseid energiaid.

Pluuto ühenduses Saturniga muudab selle paranoilisemaks, apokalüptilisemaks ja tuues esile Saturni tumedama poole. Pluuto on esmaklassiline massipsühholoogia kahjustaja, mis võib Pluuto sügavatesse alateadlikesse hirmudesse uputada. See tekitab apokalüptilist massihüsteeriat ja osa sellest on vägagi reaalne.

On käimas suur ühiskondlik, poliitiline ja majanduslik muutus ning need asjad ei ole kunagi kerged, kuid lõpuks on need vajalikud.

Mingil hetkel peavad inimesed oma võimu valitsuselt tagasi võtma ja oma korrumpeerunud juhid välja viskama.

Pluuto Kaljukitses, individuaalsel pinnal:

– Kui on vaja midagi jätta minevikku ja teha midagi kardinaalselt, on seda parem teha iseseisvalt. Enne, kui seda teeb teie eest Pluuto. Täielik isiksuse transformatsioon, inimese struktuuride muutumine, elu muutumine.

– Pere-, suguvõsastruktuuride, arusaamade muutumine (ka laste sündimise kohta), et mis on elu eesmärk.

– Inimestega manipuleerimine, piirangud. Ettevaatust! Olla teadlik!

– Saladuste ja varjatud asjade ilmsikstulemised. „Silmade avanemised.”

*

KALJUKITSES OLEV PLUUTO SÜNNIKAARDIS

Rahvaste astroloogilistes kaartides on Pluutot argisel tasandil seostatud domineerimise ja hegemooniaga.

Üksikisikute horoskoopides võib tugev Pluuto esindada inimest, kes on ambitsioonikas ja taotleb eelkõige oma eesmärke.

Individuaalsel tasandil annab Kaljukitses olev Pluuto teile jõudu oma eesmärke saavutada ja annab teile uskumatu keskendumisvõime, kui suudate seda rakendada. Mõnikord tundub see kontrolli alt väljas olevat ning kaootiline ja hävitav, kuid sellega saab hakkama ja Kaljukitse tõus võib seda kõige paremini teha. Siiski peate meeles pidama, et oma missiooni saavutamiseks ei tohi kolleegidest üle sõita.

***

Infot kogunud, toimetanud ja tõlkinud Ingrid Soosaar.

Allikad:

http://www.modernvedicastrology.com/the-great-reset-covid-pluto-capricorn-socialism-market-forecast-2020-december-16/

https://www.appliedvedicastrology.com/2020/12/30/pluto-in-capricorn-dec-30-2020-2040-authoritarian-power/

Baiba Sturite, veedalik astroloog https://www.youtube.com/watch?v=3-PZRZGd97k

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar